Post autor: Mikolaj Smietanski » 13 lis 2023, 17:13
Kandydaci KW Rządzić Inaczej:
Marszałkowie:
woj. dolnośląskie: Mikołaj Śmietański
woj, jurajsko-dąbrowskie: Maria Muś
woj. kujawsko-pomorskie: Joanna Czerska-Thomas
woj. lubelskie: Mateusz Pawełczuk
woj. lubuskie: Justyna Karpisiak
woj. łódzkie: Błażej Moder
woj. małopolskie: Arkadiusz Radwan
woj. mazowieckie: Arkadiusz Darocha
woj. podkarpackie: Paweł Nykiel
woj. podlaskie: Dominika Jocz-Lenkiewicz
woj. pomorskie: Michał Guć
woj. świętokrzyskie: Tomasz Sańpruch
woj. warmińsko-mazurskie: Katarzyna Jekiel
woj. warszawskie: Magdalena Dorożała
woj. wielkopolskie: Aleksandra Gliszczyńska-Grabias
woj. zachodniopomorskie: Grzegorz Ufniarz
Prezydenci i Burmistrzowie
Warszawa: Joanna Maćkowiak-Pandera
Białystok: Katarzyna Sztop-Rutkowska
Bydgoszcz: Miłosz Hodun (poparcie)
Gdańsk: Anna Rytel-Warzocha
Gorzów Wielkopolski: Iwona Olek
Katowice: Jarosław Gwizdak
Kielce: Michał Braun
Kraków: Karolina Górnisiewicz
Lublin: Stefan Sękowski (SRK)
Łódź: Weronika Michalak
Olsztyn: Maria Libura
Opole: Jarosław Grzegorzak
Poznań: Andrzej Prendke
Rzeszów: Jacek Strojny (poparcie)
Szczecin: Agnieszka Kosińska
Toruń: Sylwia Kowalska
Wrocław: Patrycja Matusz
Zielona Góra: Leonard Zachariasiewicz (PPP)
Radom: Katarzyna Kalinowska
Sosnowiec: Kamil Wnuk
Gdynia: Katarzyna Gruszecka-Spychała
Częstochowa: Anetta Ujma
Słupsk: Katarzyna Bogusławska
Nowy Sącz: Ludomir Handzel
Świdnica: Marcin Paluszek
Mysłowice: Jacek Szołtysek
Ciechanów: Karol Makijonko
Chełm: Krzysztof Piech
Elbląg: Bogusław Tołwiński
Płock: Katarzyna Kwarcińska-Kulis
Ostrowiec Świętokrzyski: Edyta Handze
Legnica: Tomasz Strojek
Gliwice: Iwona Labisz
Bytom: Agnieszka Labus (poparcie)
Nowa Sól: Natalia Walewska-Wojciechowska
Świętochłowice: Sławomir Pośpiech
Skarżysko-Kamienna: Agnieszka Winiarska
Piaseczno: Rafał Jaszczak
Konstancin-Jeziorna: Ksawery Gut
Dąbrowa Górnicza: Robert Witecki
Sejmiki
Sejmik Województwa Dolnośląskiego
okręg nr 1 - Wrocław (9)
1. Patrycja Matusz
2. Adam Zawada
3. Anna Śledzińska-Simon
4. Michał Górski
5. Magdalena Piasecka
6. Kacper Kociumbas
7. Malwina Szczygłowska-Hołubowicz
okręg nr 2 - brzesko-namysłowski, księstwo oleśnickie, oławsko-strzeliński, średzki, trzebnicko-milicki, wołowsko-górowski i wrocławski (9)
1. Mikołaj Śmietański
2. Agnieszka Szachidewicz
3. Michał Gołąb
4. Anna Trojanowska-Zochniak
5. Adrian Łukowicz
6. Paulina Całko
7. Jacek Załubski
8. Małgorzata Matusiak
9. Paweł Rańda
okręg nr 3 - Wałbrzych, dzierżoniowski, kłodzki, księstwo świdnicko-jaworskie, wałbrzyski, ząbkowicki, nyski (11)
1. Marcin Łożyński
2. Małgorzata Kułakowska
3. Kamil Orpel
4. Lucyna Łękawa
5. Adam Domagała
6. Małgorzata Kotowska
7. Tomasz Mitraszewski
8.Anna Pietrońska
9. Jerzy Franckiewicz
okręg nr 4 - Jelenia Góra, bolesławiecki, jeleniogórski, lubański, lwówecki i zgorzelecki (6)
1. Grzegorz Stankiewicz
2. Natalia Zatka
3. Konrad Sikora
4. Małgorzata Burnecka
5. Paweł Tylus
6. Małgorzata Lech
okręg nr 5 - Legnica, głogowski, legnicki, lubiński i polkowicki (5)
1. Tomasz Strojek
2. Klaudia Jachira
3. Grzegorz Zieliński
4. Anna Pichała
5. Jan Wojtowicz
Sejmik Województwa Jurajsko-Dąbrowskiego
okręg nr 1 - Częstochowa, kłobucki i częstochowski (9)
1. Anetta Ujma
2. Krystian Zamorowski
3. Olga Skwara
4. Piotr Strach
5. Anna Radajewska
6. Paweł Jędrzejewski
7. Małgorzata Herman-Mokrysz
8. Bartłomiej Baudler
okręg nr 2 - będziński, myszkowski i zawierciański (7)
1. Karolina Bochenek
2. Marcin Lazar
3. Dominika Hofman-Kozłowska
4. Piotr Czarnojańczyk
5. Ewelina Kondas
okręg nr 3 - Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec (7)
1. Iwona Jelonek
2. Łukasz Krawiec
3. Joanna Podgórska-Rykała
4. Grzegorz Pierzchała
5. Magdalena Mike
6. Robert Witecki
okręg nr 4 - Jaworzno, chrzanowski i olkuski (7)
1. Anna Stolarska
2. Łukasz Jamrozik
3. Anna Fitrzyk
4. Michał Chowaniec
5. Grażyna Mostowik
6. Dawid Orpych
7. Aleksandra Czucz
Sejmik Województwa Lubelskiego
okręg nr 1 - Lublin (5)
1. Stefan Sękowski (SRK)
2. Mateusz Prucnal
3. Maja Zaborowska
4. Łukasz Sieduszewski
okręg nr 2 - janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki (9)
1. Paweł Kurek
2. Milena Kozak-Chrzanowska
3. Mariusz Cytryński
4. Monika Filipiuk
5. Kamil Wikiera
6. Iwona Furman
7. Jarosław Kalbarczyk
okręg nr 3 - Biała Podlaska, Siedlce i Powiaty: bialski, łukowski, parczewski, radzyński, siedlecki (6)
1. Bartosz Truszkowski
2. Katarzyna Trzaska
3. Wiesław Kalicki
4. Urszula Bancerz
5. Jakub Jakubowski
6. Katarzyna Klimiuk-Bibik
okręg nr 4 - Chełm i Powiaty: chełmski, krasnostawski, łęczyński, świdnicki, włodawski (6)
1. Tomasz Otkała
2. Edyta Lipowiecka
3. Sławomir Krasuski
4. Katarzyna Rot
5. Jakub Osina
6. Magdalena Urbańska-Malucha
okręg nr 5 - Zamość i Powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski (7)
1. Mateusz Pawełczuk
2. Diana Sawicka
3. Sławomir Ćwik
4. Elżbieta Bitkowska
5. Marek Małysa
Sejmik Województwa Lubuskiego
okręg nr 1 - Gorzów Wielkopolski, gorzowski, strzelecko-drezdenecki (7)
1. Iwona Olek
2. Maciej Czaplicki
3.Marlena Możdżeń
4. Maciej Łuczyński
5. Ewa Zdrowowicz- Kulik
6. Andrzej Cegielnik
okręg nr 2 - międzyrzecki, słubicki, sulęciński, świebodziński (6)
1. Mariusz Dubacki
2. Maja Banaszkiewicz
3. Tomasz Sielicki
4. Agata Wdowiak
5. Sławomir Siewruk
okręg nr 3- krośnieński, żarski (5)
1. Justyna Karpisiak
2. Grzegorz Świtalski
3. Małgorzata Rabenda
4. Tomasz Furtak
5. Izabela Ziętka
okręg nr 4 - Zielona Góra, zielonogórski (6)
1. Andrzej Olszak
2. Beata Łabęda
3. Tomasz Siemiński
4. Krystyna Magdziarek
5. Mateusz Sikorski
6. Beata Springer
okręg nr 5 - nowosolski, wschowski, żagański (6)
1. Sebastian Kulesza
2. Małgorzata Sobczak
3. Rafał Stachowiak
Sejmik Województwa Łódzkiego
okręg nr 1 - Łódź (9)
1. Błażej Moder
2. Aleksandra Dulas
3. Jacek Borkowski
4. Aleksandra Podkońska
5. Miłosz Herka
6. Emilia Susniło-Gruszka
okręg nr 2 - kutnowski, łowicki, łęczycki, zgierski (5)
1. Dominik Goss
2. Iwona Lewandowska
3. Tomasz Białobłocki
4. Agata Stacewicz
5. Tomasz Górczyński
okręg nr 3 - łaski, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski (8)
1. Renata Uznańska-Bartoszek
2. Dawid Stępniewski
3. Gabriela Wenne- Błażyńska
4. Gabriel Grzejszczak
5. Renata Witczak
6. Piotr Adamski
7. Ewa Szymanowska
8. Damian Pacześniak
okręg nr 4 - Piotrków Trybunalski, bełchatowski, łódzki wschodni, piotrkowski, radomszczański (6)
1. Grzegorz Kardas
2. Urszula Niziołek-Janiak
3. Łukasz Krasoń
4. Katarzyna Nowakowska
5. Dariusz Wata
6. Katarzyna Babczyńska
okręg nr 5 - Skierniewice, brzeziński, opoczyński, rawski, skierniewicki, tomaszowski (5)
1. Jędrzej Dzierżyński
2. Sylwia Koszarna
3. Paweł Drążczyk
4. Agnieszka Dąbrowska
5. Michał Franas
Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
okręg nr 1 - Bydgoszcz (5)
1. Joanna Czerska-Thomas
2. Radosław Rataj
3. Ewa Lichocka-Koziatek
4. Rafał Minichowski
okręg nr 2 - bydgoski, sępoleński, świecki, tucholski (5)
1. Magdalena Kluszczyńska
2. Tomasz Jutrowski
3. Małgorzata Piotrowska-Skrzypek
4. Rafał Przybyszewski
5. Daria Boguszyńska
okręg nr 3 - Grudziądz, brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, rypiński, wąbrzeski (5)
1. Kamil Heyka
2. Beata Gurbin
3. Leszek Naskrentzki
4. Aleksandra Drozdecka
5. Marcin Skonieczka
okręg nr 4 - Toruń, chełmiński, toruński (5)
1. Bartosz Szymanski
2. Róża Błaś
3. Piotr Chromiński
4. Małgorzata Janas-Ławniczuk
5. Dariusz Zalewczak
okręg nr 5 - inowrocławski, mogileński, nakielski, żniński (5)
1. Sławomir Drelich
2. Małgorzata Głogowska
3. Maciej Zieliński
4. kandydatka partyjna
5. Łukasz Barański
okręg nr 6 - Włocławek, aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski (5)
1. Marek Siwik
2. Agnieszka Jura-Walczak
3. Arkadiusz Jąkalski
4. Aleksandra Mazurczyk
Sejmik Województwa Małopolskiego
okręg nr 1 - Bielsko-Biała, bielski, oświęcimski, żywiecki (7)
1. Dawid Jarco
2. Agnieszka Gorgoń-Komor
3. Michał Koźlik
4. Monika Połatyńska
5. Zbigniew Dal
6. Małgorzata Grzywa
7. Tomasz Wawak
okręg nr 2 - krakowski, wielicki (6)
1. Patrycja Sasnal
2. Marcin Chmielowski
3. Joanna Kądziołka
4. Marcin Walas
5. Anna Wrzosek
6. Grzegorz Mocny
7. Bożena Boryczko
8. Wojciech Wojtanowicz
okręg nr 3 - Kraków (9)
1. Karolina Górnisiewicz
2. Michał Starobrat
3. Anna Aseńko
4. Tomasz Daros
5. Katarzyna Baran
6. Marcin Zwierżdżyński
7. Nina Gabryś
8. Andrzej Zarzecki
9. Gabriela Sowa
okręg nr 4 - myślenicki, powiat nowotarski, powiat suski, powiat tatrzański, powiat wadowicki (7)
1. Dariusz Szczotkowski
2. Weronika Smarduch
3. Mateusz Klinowski
4. Agnieszka Pytlik
5. Paweł Janas
okręg nr 5 - Tarnów, bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski (7)
1. Arkadiusz Radwan
2. Irmina Widła
3. Krzysztof Nowak
4. Edyta Kowalska
5. Tomasz Olszówka
okręg nr 6 - Nowy Sącz, gorlicki, limanowski, nowosądecki (6)
1. Ludomir Handzel
2. Małgorzata Gromala
3. Paweł Śliz
4. Grażyna Sukiennik
5. Adam Wojtas
Sejmik Województwa Mazowieckiego
okręg nr 1 - Płock, sochaczewski i księstwo płockie (9)
1. Katarzyna Kwarcińska-Kulis
2. Marcin Podsędek
3. Elżbieta Szadkowska
4. Bartosz Leszczyński
5. Małgorzata Kamińska
6. Grzegorz Ziemniak
7. Marta Remplewicz
8. Andrzej Senejko
9. Grażyna Korkosz
10. Jacek Terebus
okręg nr 2 - płoński, sierpecko-żuromiński i mławski (7)
1. Łukasz Mężyk
2. Jolanta Zjawińska
3. Kamil Koprowski
4. Izabela Szostak-Smith
5. Łukasz Kwiecień
6. Elżbieta Cichawa-Grabowska
7. kandydat partyjny
okręg nr 3 - pułtuski, ciechanowski i przasnysko-makowski (6)
1. Arkadiusz Darocha
2. Anna Biniszewska
3. Adam Krzemiński
4. Jolanta Grudzińska
5. Łukasz Chrostowski
6. Katarzyna Kwiecińska-Otachel
okręg nr 4 - Ostrołęka, wyszkowski, ostrołęcki i ostrowski (8)
1. Dorota Zmarzlak
2. Bartosz Truszkowski
3. Stanisława Kilińska-Vögele
4. Jarosław Kossakowski
5. Monika Bieżuńska
6. Szymon Ciba
7. kandydatka partyjna
8. Dariusz Tomala
Sejmik Województwa Podkarpackiego
okręg nr 1 - Rzeszów, łańcucki, leżajski, rzeszowski (8)
1. Paweł Nykiel
2. Magdalena Ludwiczak
3. Krzysztof Feret
4. Anna Skiba
5. Michał Wróbel
6. Anita Szpunar
okręg nr 2 - dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski (6)
1. Krzysztof Tańcula
2. Elżbieta Burkiewicz
3. Artur Bodziony
4. kandydatka partyjna
5. Adam Moczulski
okręg nr 3 - Tarnobrzeg, kolbuszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski (5)
1. Paweł Dobrowolski
2. Magdalena Bąk-Wołoszyn
3. Sebastian Żak
4. Iwona Kołek
5. Łukasz Mędrykowski
okręg nr 4 - Przemyśl, jarosławski, lubaczowski, przemyski, przeworski (6)
1. Iga Kaliwoszka
2. Paweł Zastrowski
3. Grażyna Stojak
4. Krystian Książek
5. kandydatka partyjna
6. Tomasz Majba
okręg nr 5 - Krosno, bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki (8)
1. Barbara Balon
2. Krzysztof Olbrycht
3. Barbara Sługocka-Wilk
4. Daniel Piwowar
5. Marzena Dziurawiec
6. Adam Bardziński
7. Anna Kisała
8. Tomasz Gankiewicz
Sejmik Województwa Podlaskiego
okręg nr 1 - Białystok (7)
1. Katarzyna Sztop-Rutkowska
2. Adam Poliński
4. Agnieszka Maszkowska
5. Michał Koniuch
5. Eliza Cybulko
6. Tomasz Bortkiewicz
7. Katarzyna Todorczuk
8. Andrzej Małkowski
okręg nr 2 - Suwałki, augustowski, moniecki, sejneński, sokólski, suwalski (8)
1. Dominika Jocz-Lenkiewicz
2. Wojciech Pająk
3. Katarzyna Karaszewska
4. Adam Ołowniuk
okręg nr 3 - Łomża, grajewski, kolneński, łomżyński, zambrowski (6)
1. Dariusz Domasiewicz
2. Marta Konopka
3. Łukasz Nazarko
4. Renata Mieńkowska-Norkiene
5. Artur Kalinowski
6. kandydatka partyjna
okręg nr 4 - białostocki, bielski, hajnowski, siemiatycki, wysokomazowiecki, łosicki, sokołowsko-węgrowski (9)
1. Anna Predko-Maliszewska
2. Igor Łukaszuk
3. Magdalena Malinowska
4. Piotr Łapszo
5. Katarzyna Poskrobko
6. Adrian Łuckiewicz
7. Dorota Jastrzębska
8. Mateusz Witczuk
Sejmik Województwa Pomorskiego
okręg nr 1 - Słupsk, bytowski, chojnicki, człuchowski, lęborski, słupski (7)
1. Marta Młyńska
2. Marcin Starszak
3. Klaudia Borkowska
4. Bartosz Szmajchel
5. Liliana Bareła-Pobłocka
6. Jerzy Iskrzycki
7. Maja Chroboczek
okręg nr 2 - Gdynia, Sopot, pucki, wejherowski (8)
1. Michał Guć
2. Wioleta Biel-Madoń
3. Bartłomiej Austen
4. Natalia Pobłocka
5. Marcin Gerwin
6. Natalia Kłopotek-Główczewska
7. Paweł Filar
8. Wioleta Tomczak
9. Kamil Łapiński
okręg nr 3 - Gdańsk (7)
1. Anna Rytel-Warzocha
2. Paweł Kasprzyk
3. Miłosława Zagłoba
4. Dominik Kwiatkowski
5. Magdalena Trzebicka
6. Łukasz Kopeć
7. Kamila Błaszczyk
8. Mateusz Janota
okręg nr 4 - gdański, kartuski, kościerski, starogardzki (6)
1. Katarzyna Klimczuk
2. Krystian Gachewicz
3. Ewa Marcińska
4. Marcin Stasiński
5. Anna Golędzinowska
6. Marek Skoroś
okręg nr 5 - kwidzyński, malborski, nowodworski, sztumski, tczewski (5)
1. Katarzyna Szczypska
2. Bartłomiej Szatkowski
3. Dorota Pyć
4. Krystian Tafliński
5. Wioleta Tomczak
Sejmik Województwa Świętokrzyskiego
okręg nr 1 - opatowski, ostrowiecki, sandomierski, staszowski (6)
1. Andrzej Kruzel
2. Anna Dróżdż
3. Paweł Celebański
4. Kinga Wnuk
5. Konrad Saracen
6. Ewa Bednarska
okręg nr 2 - konecki, skarżyski, starachowicki (5)
1. Konrad Krönig
2. Agnieszka Winiarska
3. Emil Tokarczuk
4. Beata Dziewit
5. Adam Ciok
okręg nr 3 - Kielce, kielecki (7)
1. Tomasz Sańpruch
2. Ewelina Czekaj
3. Mateusz Żukowski
4. Katarzyna Czech-Kruczek
5. Maciej Klesyk
6. Monika Kowalczyk
7. Michał Piasecki
8. Katarzyna Kwietniak
9. Paweł Siejak
10. Kamila Wojda
okręg nr 4 - buski, jędrzejowski, kazimierski, pińczowski, włoszczowski (5)
1. Grzegorz Kowalski
2. Emilia Ogonowska-Jaroń
3. Przemysław Spurek
4. kandydatka partyjna
5. Karol Misiuda
6. kandydatka partyjna
7. Grzegorz Świercz
Okręg nr 5 - Radom i powiaty: grójecki, kozienicki, radomsko-białobrzeski, szydłowiecko-przysuski, zwoleńsko-lipski (7)
1. Katarzyna Kalinowska
2. Cezary Brymora
3. Beata Mnich
Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego
okręg nr 1 - Olsztyn, olsztyński (6)
1. Izabela Smolińska-Letza
2. Szymon Pelinko
3. Izabella Borkowska
4. Tomasz Głażewski
5. Dagmara Chmielewska
6. Tomasz Pitura
okręg nr 2 - działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki (6)
1. Katarzyna Królak
2. Michał Młotek
3. Dorota Szczurowska
4. Jerzy Wądołowski
5. Joanna Czarkowska
6. Radosław Bloch
okręg nr 3 - Elbląg, bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski (7)
1. Piotr Opaczewski
2. Beata Branicka
3. Łukasz Piśkiewicz
4. Maria Kosecka
5. Tadeusz Sznaza
6. Maja Kasprzycka
7. Mariusz Dudzik
okręg nr 4 - ełcki, gołdapski, kętrzyński, olecki, węgorzewski (5)
1. Robert Klimowicz
2. Joanna Porucznik
3. Hubert Górski
4. Beata Waś
5. Zbigniew Homza
okręg nr 5 - giżycki, mrągowski, nidzicki, piski, szczycieński (6)
1. Katarzyna Jekiel
2. Andrzej Kimbar
3. Małgorzata Czopińska
4. Ireneusz Czerski
Sejmik Województwa Warszawskiego
okręg nr 1 - Warszawa, dzielnice: Mokotów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów (9)
1. Magdalena Dorożała
2. Paweł Lenarczyk
3. Karolina Wigura
4. Piotr Skubiszewski
5. Karolina Zdrodowska
okręg nr 2 - Warszawa, dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz (9)
1. Aleksandra Szymańczyk
2. Rafał Dembe
3. Wiktoria Łapeta
4. Stanisław Zakroczymski
5. Renata Niewitecka
6. Adam Dziedzic
okręg nr 3 - Warszawa, dzielnice: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga-Południe, Praga-Północ (9)
1. Dawid Sześciło
2. Anna Auksel-Sekutowicz
3. Maciej Kuziemski
4. Zuzanna Nowicka
5. Maciej Tyśnicki
6. Karolina Kuszlewicz
7. Mateusz Markowski
okręg nr 4 - grójecki, żyrardowski, grodziski, warszawski zachodni, piaseczyński, otwocki, pruszkowski, miński, wołomiński, legionowski, nowodworski (12)
1. Eliza Kurzela
2. Piotr Kandyba
3. Katarzyna Nowicka
4. Jacek Werder
5. Agnieszka Rynecka
6. Adrian Zwoliński
7. Kamila Radomska-Piętka
Sejmik Województwa Wielkopolskiego
Okręg wyborczy nr 1 (Poznań)
1. Andrzej Prendke
2. Agnieszka Jankowiak-Maik
3. Dobrosław Rola
4. Ewa Schaedler
Okręg wyborczy nr 2 (powiat poznański)
1. Daria Hejwosz-Gromkowska
2. Michał Przybylak
3. Agnieszka Wiśniewska
Okręg wyborczy nr 3 (czarnkowsko-trzcianecki, szamotulsko-międzychodzki, obornicki, pilski, wągrowiecki, złotowski)
1. Błażej Pacholski
2. Magdalena Brukwińska
3. Tomasz Wojtiuk
4. Iwona Kamińska-Lech
5. Włodzimierz Naumczyk
Okręg wyborczy nr 4 (gnieźnieński, średzki, śremski, wrzesiński, kościański)
1. Aleksandra Gliszczyńska-Grabias
2. Artur Kuczma
3. Agata Sobczyk
Okręg wyborczy nr 5 (Konin oraz powiaty: koniński, kolski, słupecki, turecki)
1. Damian Kruczkowski
2. Monika Kosińska
3. Jacek Kosakowski
4. Beata Andre
Okręg wyborczy nr 6 (Kalisz oraz powiaty: kępiński, kaliski, ostrowski, ostrzeszowski, jarociński, pleszewski)
1. Łukasz Goździor
2. Agnieszka Świderska
3. Grzegorz Sapiński
4. Zuzanna Żmijewska
5. Marcin Tyc
Okręg wyborczy nr 7 (Leszno oraz powiaty: leszczyński, gostyński, grodziski, krotoszyński, nowotomyski, rawicki, wolsztyński)
1. Bartosz Herka
2. Ewa Gałka
3. Wojciech Baran-Kozłowski
4. Marzena Budnik
5. Tomasz Mikołajczak
6. Ewa Panowicz
7. Robert Gajda
Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego
okręg nr 1 - Szczecin, policki (8)
1. Agnieszka Kosińska
2. Artur Pomianowski
3. Camilla Pustułka
4. Wojciech Dorżynkiewicz
5. Jagoda Żyłkowska
6. Rafał Zahorski
7. Joanna Fudali-Osak
8. Andrzej Radziwinowicz
okręg nr 2 - Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski (5)
1. Łukasz Mituła
2. Karolina Beyer
3. Przemysław Łonczyszyn
4. Dorota Konkolewska
5. Marcin Gręblicki
okreg nr 3 - choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki (5)
1. Rafał Rosiński
2. Sylwia Sysko-Romańczuk
3. Piotr Feliński
4. Agnieszka Trafas
5. Tomasz Czubara
okręg nr 4 - Koszalin, białogardzki, koszaliński, sławieński, szczecinecki (6)
1. Błażej Papiernik
2. Emilia Bury
3. Jakub Kowalik
4. Ewelina Stach
5. Paweł Breszka
6. Katarzyna Gran-Krajewska
okręg nr 5 - gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki (6)
1. Artur Sarbinowski
2. Irmina Olejnik-Czerwonka
3. Robert Sucharzewski
4. Anna Kornacka
5. Zbigniew Chojecki
6. Zuzanna Cieplińska
Rada Warszawy
okręg nr 1 - Śródmieście, Ochota (7)
1. Eliza Rutynowska
2. Marcin Bużański
3. Magdalena Wojciechowska
4. Rafał Urzędowski
5. Aleksandra Adamowicz-Hesselroth
6. Wiktor Jędrzejewski
7. Ewa Kacprzak-Szymańska
okręg nr 2 - Praga-Południe, Rembertów (7)
1. Joanna Maćkowiak-Pandera
2. Marek Szolc
3. Elżbieta Stawecka
4. Gabriel Jackowski
5. Małgorzata Ciechomska
6. Konrad Koniarz
7. Agnieszka Góra
okręg nr 3 - Mokotów (7)
1. Paweł Sawicki
2. Kinga Wróblewska
3. Michał Hetmański
4. Agnieszka Wyrwał
5. Michał Małdziński
okręg nr 4 - Wola (5)
1. Mateusz Sabat
2. Magdalena Rutkowska
3. Adam Matusik
4. Sylwia Radomska
5. Michał Stępień
okręg nr 5 - Bielany, Żoliborz (6)
1. Magdalena Dorożała
2. Bartłomiej Tyszka
3. Barbara Grabowska-Moroz
4. Lech Chęciński
5. Donata Rapacka
okręg nr 6 - Białołęka, Praga-Północ (6)
1. Joanna Burnos
2. Maksymilian Henzel
3. Ewa Kalabarczyk
4. Jacek Bartmiński
5. Monika Piątkowska
okręg nr 7 - Targówek, Wawer, Wesoła (8)
1. Aleksandra Paradowska
2. Przemysław Łuszczki
3. Izabela Ziątek
4. Arkadiusz Modzelewski
5. Monika Kaczmarek-Śliwińska
6. Jacek Wiśnicki
okręg nr 8 - Ursynów, Wilanów (6)
1. Zuzanna Buszman
2. Bartosz Wiśniakowski
3. Katarzyna Radzikowska
4. Roman Drecki
5. Alicja Zawgorodna
6. Jakub Berent
okręg nr 9 - Bemowo, Ursus, Włochy (8)
1. Aleksandra Śniegocka-Goździk
2. Paweł Czarnecki
3. Anna Partyka-Opiela
4. Mariusz Czapla
5. Dominika Nowak
6. Robert Podpłoński
7. Wioletta Borecka
8. Kamil Oździński
Rada Księstwa Czerskiego
okręg nr 1 - Piaseczno (7)
1. Robert Widz
2. Anna Szczęśniak
3. Paweł Karbowski
4. Marta Grzegrzułka
5. Łukasz Kamiński
6. kandydatka partyjna
7. kandydat partyjny
okręg nr 2 - Piaseczno (6)
1. Renata Gut
2. Wojciech Mincewicz
3. Katarzyna Krzyszkowska-Sut
4. Tomasz Kosior
5. Katarzyna Szustkowska-Jarzębowska
6. kandydat partyjny
okręg nr 3 - Góra Kalwaria (4)
1. Bartosz Kijek
2. Agnieszka Grabiec
3. Arkadiusz Michalak
4. kandydatka partyjna
okręg nr 4 - Konstancin-Jeziorna (4)
1. Agnieszka Matusiak
2. Piotr Wasilewski
3. Agata Kacprzak-Kołakowska
4. kandydat partyjny
okręg nr 5 - Lesznowola (4)
1. Jacek Barcikowski
2. Magdalena Mika-Kosior
3. Piotr Redłowski
4. Aleksandra Śmietanka
okręg nr 6 - Prażmów, Tarczyn (4)
1. Błażej Banasik
2. Karolina Dziechciarska
3. Henryk Kułakowski
4. kandydatka partyjna
[quote]
[size=200]Kandydaci KW Rządzić Inaczej:[/size]
[size=150]Marszałkowie:[/size]
woj. dolnośląskie: Mikołaj Śmietański
woj, jurajsko-dąbrowskie: Maria Muś
woj. kujawsko-pomorskie: Joanna Czerska-Thomas
woj. lubelskie: Mateusz Pawełczuk
woj. lubuskie: Justyna Karpisiak
woj. łódzkie: Błażej Moder
woj. małopolskie: Arkadiusz Radwan
woj. mazowieckie: Arkadiusz Darocha
woj. podkarpackie: Paweł Nykiel
woj. podlaskie: Dominika Jocz-Lenkiewicz
woj. pomorskie: Michał Guć
woj. świętokrzyskie: Tomasz Sańpruch
woj. warmińsko-mazurskie: Katarzyna Jekiel
woj. warszawskie: Magdalena Dorożała
woj. wielkopolskie: Aleksandra Gliszczyńska-Grabias
woj. zachodniopomorskie: Grzegorz Ufniarz
[size=150]Prezydenci i Burmistrzowie
[/size]
Warszawa: Joanna Maćkowiak-Pandera
Białystok: Katarzyna Sztop-Rutkowska
Bydgoszcz: Miłosz Hodun (poparcie)
Gdańsk: Anna Rytel-Warzocha
Gorzów Wielkopolski: Iwona Olek
Katowice: Jarosław Gwizdak
Kielce: Michał Braun
Kraków: Karolina Górnisiewicz
Lublin: Stefan Sękowski (SRK)
Łódź: Weronika Michalak
Olsztyn: Maria Libura
Opole: Jarosław Grzegorzak
Poznań: Andrzej Prendke
Rzeszów: Jacek Strojny (poparcie)
Szczecin: Agnieszka Kosińska
Toruń: Sylwia Kowalska
Wrocław: Patrycja Matusz
Zielona Góra: Leonard Zachariasiewicz (PPP)
Radom: Katarzyna Kalinowska
Sosnowiec: Kamil Wnuk
Gdynia: Katarzyna Gruszecka-Spychała
Częstochowa: Anetta Ujma
Słupsk: Katarzyna Bogusławska
Nowy Sącz: Ludomir Handzel
Świdnica: Marcin Paluszek
Mysłowice: Jacek Szołtysek
Ciechanów: Karol Makijonko
Chełm: Krzysztof Piech
Elbląg: Bogusław Tołwiński
Płock: Katarzyna Kwarcińska-Kulis
Ostrowiec Świętokrzyski: Edyta Handze
Legnica: Tomasz Strojek
Gliwice: Iwona Labisz
Bytom: Agnieszka Labus (poparcie)
Nowa Sól: Natalia Walewska-Wojciechowska
Świętochłowice: Sławomir Pośpiech
Skarżysko-Kamienna: Agnieszka Winiarska
Piaseczno: Rafał Jaszczak
Konstancin-Jeziorna: Ksawery Gut
Dąbrowa Górnicza: Robert Witecki
[size=150]Sejmiki[/size]
Sejmik Województwa Dolnośląskiego
okręg nr 1 - Wrocław (9)
1. Patrycja Matusz
2. Adam Zawada
3. Anna Śledzińska-Simon
4. Michał Górski
5. Magdalena Piasecka
6. Kacper Kociumbas
7. Malwina Szczygłowska-Hołubowicz
okręg nr 2 - brzesko-namysłowski, księstwo oleśnickie, oławsko-strzeliński, średzki, trzebnicko-milicki, wołowsko-górowski i wrocławski (9)
1. Mikołaj Śmietański
2. Agnieszka Szachidewicz
3. Michał Gołąb
4. Anna Trojanowska-Zochniak
5. Adrian Łukowicz
6. Paulina Całko
7. Jacek Załubski
8. Małgorzata Matusiak
9. Paweł Rańda
okręg nr 3 - Wałbrzych, dzierżoniowski, kłodzki, księstwo świdnicko-jaworskie, wałbrzyski, ząbkowicki, nyski (11)
1. Marcin Łożyński
2. Małgorzata Kułakowska
3. Kamil Orpel
4. Lucyna Łękawa
5. Adam Domagała
6. Małgorzata Kotowska
7. Tomasz Mitraszewski
8.Anna Pietrońska
9. Jerzy Franckiewicz
okręg nr 4 - Jelenia Góra, bolesławiecki, jeleniogórski, lubański, lwówecki i zgorzelecki (6)
1. Grzegorz Stankiewicz
2. Natalia Zatka
3. Konrad Sikora
4. Małgorzata Burnecka
5. Paweł Tylus
6. Małgorzata Lech
okręg nr 5 - Legnica, głogowski, legnicki, lubiński i polkowicki (5)
1. Tomasz Strojek
2. Klaudia Jachira
3. Grzegorz Zieliński
4. Anna Pichała
5. Jan Wojtowicz
Sejmik Województwa Jurajsko-Dąbrowskiego
okręg nr 1 - Częstochowa, kłobucki i częstochowski (9)
1. Anetta Ujma
2. Krystian Zamorowski
3. Olga Skwara
4. Piotr Strach
5. Anna Radajewska
6. Paweł Jędrzejewski
7. Małgorzata Herman-Mokrysz
8. Bartłomiej Baudler
okręg nr 2 - będziński, myszkowski i zawierciański (7)
1. Karolina Bochenek
2. Marcin Lazar
3. Dominika Hofman-Kozłowska
4. Piotr Czarnojańczyk
5. Ewelina Kondas
okręg nr 3 - Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec (7)
1. Iwona Jelonek
2. Łukasz Krawiec
3. Joanna Podgórska-Rykała
4. Grzegorz Pierzchała
5. Magdalena Mike
6. Robert Witecki
okręg nr 4 - Jaworzno, chrzanowski i olkuski (7)
1. Anna Stolarska
2. Łukasz Jamrozik
3. Anna Fitrzyk
4. Michał Chowaniec
5. Grażyna Mostowik
6. Dawid Orpych
7. Aleksandra Czucz
Sejmik Województwa Lubelskiego
okręg nr 1 - Lublin (5)
1. Stefan Sękowski (SRK)
2. Mateusz Prucnal
3. Maja Zaborowska
4. Łukasz Sieduszewski
okręg nr 2 - janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki (9)
1. Paweł Kurek
2. Milena Kozak-Chrzanowska
3. Mariusz Cytryński
4. Monika Filipiuk
5. Kamil Wikiera
6. Iwona Furman
7. Jarosław Kalbarczyk
okręg nr 3 - Biała Podlaska, Siedlce i Powiaty: bialski, łukowski, parczewski, radzyński, siedlecki (6)
1. Bartosz Truszkowski
2. Katarzyna Trzaska
3. Wiesław Kalicki
4. Urszula Bancerz
5. Jakub Jakubowski
6. Katarzyna Klimiuk-Bibik
okręg nr 4 - Chełm i Powiaty: chełmski, krasnostawski, łęczyński, świdnicki, włodawski (6)
1. Tomasz Otkała
2. Edyta Lipowiecka
3. Sławomir Krasuski
4. Katarzyna Rot
5. Jakub Osina
6. Magdalena Urbańska-Malucha
okręg nr 5 - Zamość i Powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski (7)
1. Mateusz Pawełczuk
2. Diana Sawicka
3. Sławomir Ćwik
4. Elżbieta Bitkowska
5. Marek Małysa
Sejmik Województwa Lubuskiego
okręg nr 1 - Gorzów Wielkopolski, gorzowski, strzelecko-drezdenecki (7)
1. Iwona Olek
2. Maciej Czaplicki
3.Marlena Możdżeń
4. Maciej Łuczyński
5. Ewa Zdrowowicz- Kulik
6. Andrzej Cegielnik
okręg nr 2 - międzyrzecki, słubicki, sulęciński, świebodziński (6)
1. Mariusz Dubacki
2. Maja Banaszkiewicz
3. Tomasz Sielicki
4. Agata Wdowiak
5. Sławomir Siewruk
okręg nr 3- krośnieński, żarski (5)
1. Justyna Karpisiak
2. Grzegorz Świtalski
3. Małgorzata Rabenda
4. Tomasz Furtak
5. Izabela Ziętka
okręg nr 4 - Zielona Góra, zielonogórski (6)
1. Andrzej Olszak
2. Beata Łabęda
3. Tomasz Siemiński
4. Krystyna Magdziarek
5. Mateusz Sikorski
6. Beata Springer
okręg nr 5 - nowosolski, wschowski, żagański (6)
1. Sebastian Kulesza
2. Małgorzata Sobczak
3. Rafał Stachowiak
Sejmik Województwa Łódzkiego
okręg nr 1 - Łódź (9)
1. Błażej Moder
2. Aleksandra Dulas
3. Jacek Borkowski
4. Aleksandra Podkońska
5. Miłosz Herka
6. Emilia Susniło-Gruszka
okręg nr 2 - kutnowski, łowicki, łęczycki, zgierski (5)
1. Dominik Goss
2. Iwona Lewandowska
3. Tomasz Białobłocki
4. Agata Stacewicz
5. Tomasz Górczyński
okręg nr 3 - łaski, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski (8)
1. Renata Uznańska-Bartoszek
2. Dawid Stępniewski
3. Gabriela Wenne- Błażyńska
4. Gabriel Grzejszczak
5. Renata Witczak
6. Piotr Adamski
7. Ewa Szymanowska
8. Damian Pacześniak
okręg nr 4 - Piotrków Trybunalski, bełchatowski, łódzki wschodni, piotrkowski, radomszczański (6)
1. Grzegorz Kardas
2. Urszula Niziołek-Janiak
3. Łukasz Krasoń
4. Katarzyna Nowakowska
5. Dariusz Wata
6. Katarzyna Babczyńska
okręg nr 5 - Skierniewice, brzeziński, opoczyński, rawski, skierniewicki, tomaszowski (5)
1. Jędrzej Dzierżyński
2. Sylwia Koszarna
3. Paweł Drążczyk
4. Agnieszka Dąbrowska
5. Michał Franas
Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
okręg nr 1 - Bydgoszcz (5)
1. Joanna Czerska-Thomas
2. Radosław Rataj
3. Ewa Lichocka-Koziatek
4. Rafał Minichowski
okręg nr 2 - bydgoski, sępoleński, świecki, tucholski (5)
1. Magdalena Kluszczyńska
2. Tomasz Jutrowski
3. Małgorzata Piotrowska-Skrzypek
4. Rafał Przybyszewski
5. Daria Boguszyńska
okręg nr 3 - Grudziądz, brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, rypiński, wąbrzeski (5)
1. Kamil Heyka
2. Beata Gurbin
3. Leszek Naskrentzki
4. Aleksandra Drozdecka
5. Marcin Skonieczka
okręg nr 4 - Toruń, chełmiński, toruński (5)
1. Bartosz Szymanski
2. Róża Błaś
3. Piotr Chromiński
4. Małgorzata Janas-Ławniczuk
5. Dariusz Zalewczak
okręg nr 5 - inowrocławski, mogileński, nakielski, żniński (5)
1. Sławomir Drelich
2. Małgorzata Głogowska
3. Maciej Zieliński
4. kandydatka partyjna
5. Łukasz Barański
okręg nr 6 - Włocławek, aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski (5)
1. Marek Siwik
2. Agnieszka Jura-Walczak
3. Arkadiusz Jąkalski
4. Aleksandra Mazurczyk
Sejmik Województwa Małopolskiego
okręg nr 1 - Bielsko-Biała, bielski, oświęcimski, żywiecki (7)
1. Dawid Jarco
2. Agnieszka Gorgoń-Komor
3. Michał Koźlik
4. Monika Połatyńska
5. Zbigniew Dal
6. Małgorzata Grzywa
7. Tomasz Wawak
okręg nr 2 - krakowski, wielicki (6)
1. Patrycja Sasnal
2. Marcin Chmielowski
3. Joanna Kądziołka
4. Marcin Walas
5. Anna Wrzosek
6. Grzegorz Mocny
7. Bożena Boryczko
8. Wojciech Wojtanowicz
okręg nr 3 - Kraków (9)
1. Karolina Górnisiewicz
2. Michał Starobrat
3. Anna Aseńko
4. Tomasz Daros
5. Katarzyna Baran
6. Marcin Zwierżdżyński
7. Nina Gabryś
8. Andrzej Zarzecki
9. Gabriela Sowa
okręg nr 4 - myślenicki, powiat nowotarski, powiat suski, powiat tatrzański, powiat wadowicki (7)
1. Dariusz Szczotkowski
2. Weronika Smarduch
3. Mateusz Klinowski
4. Agnieszka Pytlik
5. Paweł Janas
okręg nr 5 - Tarnów, bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski (7)
1. Arkadiusz Radwan
2. Irmina Widła
3. Krzysztof Nowak
4. Edyta Kowalska
5. Tomasz Olszówka
okręg nr 6 - Nowy Sącz, gorlicki, limanowski, nowosądecki (6)
1. Ludomir Handzel
2. Małgorzata Gromala
3. Paweł Śliz
4. Grażyna Sukiennik
5. Adam Wojtas
Sejmik Województwa Mazowieckiego
okręg nr 1 - Płock, sochaczewski i księstwo płockie (9)
1. Katarzyna Kwarcińska-Kulis
2. Marcin Podsędek
3. Elżbieta Szadkowska
4. Bartosz Leszczyński
5. Małgorzata Kamińska
6. Grzegorz Ziemniak
7. Marta Remplewicz
8. Andrzej Senejko
9. Grażyna Korkosz
10. Jacek Terebus
okręg nr 2 - płoński, sierpecko-żuromiński i mławski (7)
1. Łukasz Mężyk
2. Jolanta Zjawińska
3. Kamil Koprowski
4. Izabela Szostak-Smith
5. Łukasz Kwiecień
6. Elżbieta Cichawa-Grabowska
7. kandydat partyjny
okręg nr 3 - pułtuski, ciechanowski i przasnysko-makowski (6)
1. Arkadiusz Darocha
2. Anna Biniszewska
3. Adam Krzemiński
4. Jolanta Grudzińska
5. Łukasz Chrostowski
6. Katarzyna Kwiecińska-Otachel
okręg nr 4 - Ostrołęka, wyszkowski, ostrołęcki i ostrowski (8)
1. Dorota Zmarzlak
2. Bartosz Truszkowski
3. Stanisława Kilińska-Vögele
4. Jarosław Kossakowski
5. Monika Bieżuńska
6. Szymon Ciba
7. kandydatka partyjna
8. Dariusz Tomala
Sejmik Województwa Podkarpackiego
okręg nr 1 - Rzeszów, łańcucki, leżajski, rzeszowski (8)
1. Paweł Nykiel
2. Magdalena Ludwiczak
3. Krzysztof Feret
4. Anna Skiba
5. Michał Wróbel
6. Anita Szpunar
okręg nr 2 - dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski (6)
1. Krzysztof Tańcula
2. Elżbieta Burkiewicz
3. Artur Bodziony
4. kandydatka partyjna
5. Adam Moczulski
okręg nr 3 - Tarnobrzeg, kolbuszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski (5)
1. Paweł Dobrowolski
2. Magdalena Bąk-Wołoszyn
3. Sebastian Żak
4. Iwona Kołek
5. Łukasz Mędrykowski
okręg nr 4 - Przemyśl, jarosławski, lubaczowski, przemyski, przeworski (6)
1. Iga Kaliwoszka
2. Paweł Zastrowski
3. Grażyna Stojak
4. Krystian Książek
5. kandydatka partyjna
6. Tomasz Majba
okręg nr 5 - Krosno, bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki (8)
1. Barbara Balon
2. Krzysztof Olbrycht
3. Barbara Sługocka-Wilk
4. Daniel Piwowar
5. Marzena Dziurawiec
6. Adam Bardziński
7. Anna Kisała
8. Tomasz Gankiewicz
Sejmik Województwa Podlaskiego
okręg nr 1 - Białystok (7)
1. Katarzyna Sztop-Rutkowska
2. Adam Poliński
4. Agnieszka Maszkowska
5. Michał Koniuch
5. Eliza Cybulko
6. Tomasz Bortkiewicz
7. Katarzyna Todorczuk
8. Andrzej Małkowski
okręg nr 2 - Suwałki, augustowski, moniecki, sejneński, sokólski, suwalski (8)
1. Dominika Jocz-Lenkiewicz
2. Wojciech Pająk
3. Katarzyna Karaszewska
4. Adam Ołowniuk
okręg nr 3 - Łomża, grajewski, kolneński, łomżyński, zambrowski (6)
1. Dariusz Domasiewicz
2. Marta Konopka
3. Łukasz Nazarko
4. Renata Mieńkowska-Norkiene
5. Artur Kalinowski
6. kandydatka partyjna
okręg nr 4 - białostocki, bielski, hajnowski, siemiatycki, wysokomazowiecki, łosicki, sokołowsko-węgrowski (9)
1. Anna Predko-Maliszewska
2. Igor Łukaszuk
3. Magdalena Malinowska
4. Piotr Łapszo
5. Katarzyna Poskrobko
6. Adrian Łuckiewicz
7. Dorota Jastrzębska
8. Mateusz Witczuk
Sejmik Województwa Pomorskiego
okręg nr 1 - Słupsk, bytowski, chojnicki, człuchowski, lęborski, słupski (7)
1. Marta Młyńska
2. Marcin Starszak
3. Klaudia Borkowska
4. Bartosz Szmajchel
5. Liliana Bareła-Pobłocka
6. Jerzy Iskrzycki
7. Maja Chroboczek
okręg nr 2 - Gdynia, Sopot, pucki, wejherowski (8)
1. Michał Guć
2. Wioleta Biel-Madoń
3. Bartłomiej Austen
4. Natalia Pobłocka
5. Marcin Gerwin
6. Natalia Kłopotek-Główczewska
7. Paweł Filar
8. Wioleta Tomczak
9. Kamil Łapiński
okręg nr 3 - Gdańsk (7)
1. Anna Rytel-Warzocha
2. Paweł Kasprzyk
3. Miłosława Zagłoba
4. Dominik Kwiatkowski
5. Magdalena Trzebicka
6. Łukasz Kopeć
7. Kamila Błaszczyk
8. Mateusz Janota
okręg nr 4 - gdański, kartuski, kościerski, starogardzki (6)
1. Katarzyna Klimczuk
2. Krystian Gachewicz
3. Ewa Marcińska
4. Marcin Stasiński
5. Anna Golędzinowska
6. Marek Skoroś
okręg nr 5 - kwidzyński, malborski, nowodworski, sztumski, tczewski (5)
1. Katarzyna Szczypska
2. Bartłomiej Szatkowski
3. Dorota Pyć
4. Krystian Tafliński
5. Wioleta Tomczak
Sejmik Województwa Świętokrzyskiego
okręg nr 1 - opatowski, ostrowiecki, sandomierski, staszowski (6)
1. Andrzej Kruzel
2. Anna Dróżdż
3. Paweł Celebański
4. Kinga Wnuk
5. Konrad Saracen
6. Ewa Bednarska
okręg nr 2 - konecki, skarżyski, starachowicki (5)
1. Konrad Krönig
2. Agnieszka Winiarska
3. Emil Tokarczuk
4. Beata Dziewit
5. Adam Ciok
okręg nr 3 - Kielce, kielecki (7)
1. Tomasz Sańpruch
2. Ewelina Czekaj
3. Mateusz Żukowski
4. Katarzyna Czech-Kruczek
5. Maciej Klesyk
6. Monika Kowalczyk
7. Michał Piasecki
8. Katarzyna Kwietniak
9. Paweł Siejak
10. Kamila Wojda
okręg nr 4 - buski, jędrzejowski, kazimierski, pińczowski, włoszczowski (5)
1. Grzegorz Kowalski
2. Emilia Ogonowska-Jaroń
3. Przemysław Spurek
4. kandydatka partyjna
5. Karol Misiuda
6. kandydatka partyjna
7. Grzegorz Świercz
Okręg nr 5 - Radom i powiaty: grójecki, kozienicki, radomsko-białobrzeski, szydłowiecko-przysuski, zwoleńsko-lipski (7)
1. Katarzyna Kalinowska
2. Cezary Brymora
3. Beata Mnich
Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego
okręg nr 1 - Olsztyn, olsztyński (6)
1. Izabela Smolińska-Letza
2. Szymon Pelinko
3. Izabella Borkowska
4. Tomasz Głażewski
5. Dagmara Chmielewska
6. Tomasz Pitura
okręg nr 2 - działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki (6)
1. Katarzyna Królak
2. Michał Młotek
3. Dorota Szczurowska
4. Jerzy Wądołowski
5. Joanna Czarkowska
6. Radosław Bloch
okręg nr 3 - Elbląg, bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski (7)
1. Piotr Opaczewski
2. Beata Branicka
3. Łukasz Piśkiewicz
4. Maria Kosecka
5. Tadeusz Sznaza
6. Maja Kasprzycka
7. Mariusz Dudzik
okręg nr 4 - ełcki, gołdapski, kętrzyński, olecki, węgorzewski (5)
1. Robert Klimowicz
2. Joanna Porucznik
3. Hubert Górski
4. Beata Waś
5. Zbigniew Homza
okręg nr 5 - giżycki, mrągowski, nidzicki, piski, szczycieński (6)
1. Katarzyna Jekiel
2. Andrzej Kimbar
3. Małgorzata Czopińska
4. Ireneusz Czerski
Sejmik Województwa Warszawskiego
okręg nr 1 - Warszawa, dzielnice: Mokotów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów (9)
1. Magdalena Dorożała
2. Paweł Lenarczyk
3. Karolina Wigura
4. Piotr Skubiszewski
5. Karolina Zdrodowska
okręg nr 2 - Warszawa, dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz (9)
1. Aleksandra Szymańczyk
2. Rafał Dembe
3. Wiktoria Łapeta
4. Stanisław Zakroczymski
5. Renata Niewitecka
6. Adam Dziedzic
okręg nr 3 - Warszawa, dzielnice: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga-Południe, Praga-Północ (9)
1. Dawid Sześciło
2. Anna Auksel-Sekutowicz
3. Maciej Kuziemski
4. Zuzanna Nowicka
5. Maciej Tyśnicki
6. Karolina Kuszlewicz
7. Mateusz Markowski
okręg nr 4 - grójecki, żyrardowski, grodziski, warszawski zachodni, piaseczyński, otwocki, pruszkowski, miński, wołomiński, legionowski, nowodworski (12)
1. Eliza Kurzela
2. Piotr Kandyba
3. Katarzyna Nowicka
4. Jacek Werder
5. Agnieszka Rynecka
6. Adrian Zwoliński
7. Kamila Radomska-Piętka
Sejmik Województwa Wielkopolskiego
Okręg wyborczy nr 1 (Poznań)
1. Andrzej Prendke
2. Agnieszka Jankowiak-Maik
3. Dobrosław Rola
4. Ewa Schaedler
Okręg wyborczy nr 2 (powiat poznański)
1. Daria Hejwosz-Gromkowska
2. Michał Przybylak
3. Agnieszka Wiśniewska
Okręg wyborczy nr 3 (czarnkowsko-trzcianecki, szamotulsko-międzychodzki, obornicki, pilski, wągrowiecki, złotowski)
1. Błażej Pacholski
2. Magdalena Brukwińska
3. Tomasz Wojtiuk
4. Iwona Kamińska-Lech
5. Włodzimierz Naumczyk
Okręg wyborczy nr 4 (gnieźnieński, średzki, śremski, wrzesiński, kościański)
1. Aleksandra Gliszczyńska-Grabias
2. Artur Kuczma
3. Agata Sobczyk
Okręg wyborczy nr 5 (Konin oraz powiaty: koniński, kolski, słupecki, turecki)
1. Damian Kruczkowski
2. Monika Kosińska
3. Jacek Kosakowski
4. Beata Andre
Okręg wyborczy nr 6 (Kalisz oraz powiaty: kępiński, kaliski, ostrowski, ostrzeszowski, jarociński, pleszewski)
1. Łukasz Goździor
2. Agnieszka Świderska
3. Grzegorz Sapiński
4. Zuzanna Żmijewska
5. Marcin Tyc
Okręg wyborczy nr 7 (Leszno oraz powiaty: leszczyński, gostyński, grodziski, krotoszyński, nowotomyski, rawicki, wolsztyński)
1. Bartosz Herka
2. Ewa Gałka
3. Wojciech Baran-Kozłowski
4. Marzena Budnik
5. Tomasz Mikołajczak
6. Ewa Panowicz
7. Robert Gajda
Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego
okręg nr 1 - Szczecin, policki (8)
1. Agnieszka Kosińska
2. Artur Pomianowski
3. Camilla Pustułka
4. Wojciech Dorżynkiewicz
5. Jagoda Żyłkowska
6. Rafał Zahorski
7. Joanna Fudali-Osak
8. Andrzej Radziwinowicz
okręg nr 2 - Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski (5)
1. Łukasz Mituła
2. Karolina Beyer
3. Przemysław Łonczyszyn
4. Dorota Konkolewska
5. Marcin Gręblicki
okreg nr 3 - choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki (5)
1. Rafał Rosiński
2. Sylwia Sysko-Romańczuk
3. Piotr Feliński
4. Agnieszka Trafas
5. Tomasz Czubara
okręg nr 4 - Koszalin, białogardzki, koszaliński, sławieński, szczecinecki (6)
1. Błażej Papiernik
2. Emilia Bury
3. Jakub Kowalik
4. Ewelina Stach
5. Paweł Breszka
6. Katarzyna Gran-Krajewska
okręg nr 5 - gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki (6)
1. Artur Sarbinowski
2. Irmina Olejnik-Czerwonka
3. Robert Sucharzewski
4. Anna Kornacka
5. Zbigniew Chojecki
6. Zuzanna Cieplińska
Rada Warszawy
okręg nr 1 - Śródmieście, Ochota (7)
1. Eliza Rutynowska
2. Marcin Bużański
3. Magdalena Wojciechowska
4. Rafał Urzędowski
5. Aleksandra Adamowicz-Hesselroth
6. Wiktor Jędrzejewski
7. Ewa Kacprzak-Szymańska
okręg nr 2 - Praga-Południe, Rembertów (7)
1. Joanna Maćkowiak-Pandera
2. Marek Szolc
3. Elżbieta Stawecka
4. Gabriel Jackowski
5. Małgorzata Ciechomska
6. Konrad Koniarz
7. Agnieszka Góra
okręg nr 3 - Mokotów (7)
1. Paweł Sawicki
2. Kinga Wróblewska
3. Michał Hetmański
4. Agnieszka Wyrwał
5. Michał Małdziński
okręg nr 4 - Wola (5)
1. Mateusz Sabat
2. Magdalena Rutkowska
3. Adam Matusik
4. Sylwia Radomska
5. Michał Stępień
okręg nr 5 - Bielany, Żoliborz (6)
1. Magdalena Dorożała
2. Bartłomiej Tyszka
3. Barbara Grabowska-Moroz
4. Lech Chęciński
5. Donata Rapacka
okręg nr 6 - Białołęka, Praga-Północ (6)
1. Joanna Burnos
2. Maksymilian Henzel
3. Ewa Kalabarczyk
4. Jacek Bartmiński
5. Monika Piątkowska
okręg nr 7 - Targówek, Wawer, Wesoła (8)
1. Aleksandra Paradowska
2. Przemysław Łuszczki
3. Izabela Ziątek
4. Arkadiusz Modzelewski
5. Monika Kaczmarek-Śliwińska
6. Jacek Wiśnicki
okręg nr 8 - Ursynów, Wilanów (6)
1. Zuzanna Buszman
2. Bartosz Wiśniakowski
3. Katarzyna Radzikowska
4. Roman Drecki
5. Alicja Zawgorodna
6. Jakub Berent
okręg nr 9 - Bemowo, Ursus, Włochy (8)
1. Aleksandra Śniegocka-Goździk
2. Paweł Czarnecki
3. Anna Partyka-Opiela
4. Mariusz Czapla
5. Dominika Nowak
6. Robert Podpłoński
7. Wioletta Borecka
8. Kamil Oździński
Rada Księstwa Czerskiego
okręg nr 1 - Piaseczno (7)
1. Robert Widz
2. Anna Szczęśniak
3. Paweł Karbowski
4. Marta Grzegrzułka
5. Łukasz Kamiński
6. kandydatka partyjna
7. kandydat partyjny
okręg nr 2 - Piaseczno (6)
1. Renata Gut
2. Wojciech Mincewicz
3. Katarzyna Krzyszkowska-Sut
4. Tomasz Kosior
5. Katarzyna Szustkowska-Jarzębowska
6. kandydat partyjny
okręg nr 3 - Góra Kalwaria (4)
1. Bartosz Kijek
2. Agnieszka Grabiec
3. Arkadiusz Michalak
4. kandydatka partyjna
okręg nr 4 - Konstancin-Jeziorna (4)
1. Agnieszka Matusiak
2. Piotr Wasilewski
3. Agata Kacprzak-Kołakowska
4. kandydat partyjny
okręg nr 5 - Lesznowola (4)
1. Jacek Barcikowski
2. Magdalena Mika-Kosior
3. Piotr Redłowski
4. Aleksandra Śmietanka
okręg nr 6 - Prażmów, Tarczyn (4)
1. Błażej Banasik
2. Karolina Dziechciarska
3. Henryk Kułakowski
4. kandydatka partyjna
[/quote]