[MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Debaty w telewizji, spotkania na uniwersytetach itp.
Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Dominik Święcicki » 07 mar 2017, 19:00

Panie pośle. Uważa mnie Pan za osobę niepoważną, ponieważ mówię prawdę, która jest dla was niewygodna. Polskę okradziono pod koniec lat dziewięćdziesiątych jak Afrykę. 90% wszystkich firm, zakładów przemysłowych, kopalń wyprzedano za bardzo niskie ceny zagranicznym jak Pan to nazwał inwestorom. Nikt nic z tym nie zrobił. Jak PO, czyli de facto pańskie ugrupowanie w 2007 roku doszło do władzy to sprzedawali kolejne kopalnie lub je zamykali. Jest tak aż do teraz. Mam nadzieje, że PLK naprawi to coście zrobili przez te lata do dziś. Może Pan mnie wyśmiać, bo tak najłatwiej. Ktoś wam chce zwrócić uwagę to go wyśmiejecie i obsmarujecie w tych waszych mediach, które wg. Pana uważają, że PD to jedyna słuszna partia.
Panie Rawski ja nie powiedziałem, że to całkowite rozkradanie Polski, ale te zagraniczne inwestycje nie powinny gnieść naszych polskich m.in. przedsiębiorców.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 07 mar 2017, 19:05

Maj-Ołyński załamał się i wpatruje się długo w Święcickiego, czy aby na pewno ten jest zdrowy psychicznie.

Panie pośle, pan wygaduje takie bzdury, że żeby to skomentować to musiałbym użyć niecenzuralnych słów, a nie chcę tego robić.

Jak to pięknie napisał Sienkiewicz, mam nadzieję, że pan zna, "Kończ waść, wstydu oszczędź".
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Dominik Święcicki » 07 mar 2017, 19:13

Święcicki kiwa przecząco głową patrząc na Ołyńskiego
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Jerzy Rawski
Posty: 222
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:54

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Jerzy Rawski » 07 mar 2017, 20:29

Polskę okradziono jak Afrykę? Prywatyzacja uratowała nas przed bankructwem! TO nie były polskie przedsiębiorstwa, to były komunistyczne molochy. Nierentowne, na którą płacić musiał przyszły polski biznes! Te zakłady wydają się Panu wartościowe, bo opiera się Pan na wyliczeniach komunistów, którzy wierzyli w laborystyczną teorię wartości. Czym większe były koszta pracy, tym dla nich więcej wart był zakład. W sytuacji rynkowej te zakłady upadłyby w ciągu miesiąca. O widmie hiperinflacji nawet nie wspominam.
PRAISE KEK

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Karol Malinowski » 07 mar 2017, 21:01

Sellin:
Media publiczne są ważne dla Polaków. Nie zmieniliśmy poglądów w tej kwestii. Uważamy, że Polacy powinni mieć wpływ kto będzie prezesem TVP.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Karol Malinowski » 07 mar 2017, 21:04

Kolonko:
Przechodzimy do ostatniej części debaty, którą będą pytania od publiczności.

OG: Zasady jak w Młodzież Kontra.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Wincenty Nowak » 07 mar 2017, 21:15

Dominik Charasim, Partia Liberalno-Konserwatywna

Pytanie do Dominika Święcickiego
Podczas referendum dot. autonomii Śląska przekonywał Pan, że autonomia dla Śląska to odłączenie się tej krainy historycznej od Polski. Czy dalej Pan tak uważa?

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Dominik Święcicki » 08 mar 2017, 20:40

Pańskie ugrupowanie też tak twierdziło.
Ja nie ukrywam, że nie jestem zwolennikiem tego pomysłu. Ale stało się. Ludzie zadecydowali i trzeba się do tego przystosować. Jeżeli Ślązacy nie będą nadużywali swej wolności to nic złego się nie wydarzy.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Wincenty Nowak » 08 mar 2017, 20:58

Dominik Charasim:

Widzę, że głosi Pan trzecią zasadę ks. Tischnera.
PL-K nic takiego nie twierdziło, tylko braliśmy pod uwagę, że jest taka szansa, ponieważ nie wiedzieliśmy na jakich zasadach będzie przeprowadzona autonomia.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: [MaxTV, TVP, Polsat] Debata

Postautor: Dominik Święcicki » 08 mar 2017, 21:15

(Święcicki wyjmuje telefon, otwiera profil W. Nowaka na FB i pokazuje ludziom jeden z jego wpisów):
883 lat temu rozpoczęło się rozbicie dzielnicowe, które trwało do 1320 roku. Autonomia Górnego Śląska może spowodować, że kolejne regiony będą chciały mieć autonomie i wtedy dojdzie do ,,II rozbicia dzielnicowego". Koniec końców, Polska może, wnioskując z historii naszego narodu, zostać rozbita na kilka małych państewek. Oczywiście, nie mówię, że tak może się stać. Drodzy Ślązacy, miejcie na uwadze moje słowa podczas głosowania w referendum.

Proszę zobaczyć Panie Charasim. I co?
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Debaty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron