Sejmik Województwa Łódzkiego
Okręg nr 1 (Łódź)
1. Błażej Moder
2. Witold Rosset
3. Jacek W. Bartyzel
4. Marta Przywara
5. Karolina Kępka
6. Włodzisław Kuzitowicz
7. Bartosz Domaszewicz
8. Magdalena Chałas
9. Wojciech Jaros
10 Jacek Borkowski
11. Marcin Gołaszewski
12. Justyna Mirończuk
Okręg nr 2 (kutnowski, łowicki, łęczycki, zgierski)
1. Magdalena Netzel
2. Tomasz Białobłocki
3. Tomasz Górczyński
4. Marcin Sieradzki
5. Anna Didowicz
Okręg nr 3 (łaski, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski)
1. Adam Rogala-Lewicki
2. Adrian Lisiak
3. Justyna Błażejewicz
4. Marek Trzciński
5. Przemysław Kosowski
Okręg nr 4 (bełchatowski, łódzki wschodni, piotrkowski, radomszczański)
1. Maria Belka
2. Dariusz Wata
3. Sylwia Koszarna
4. Tomasz Zajączkowski
5. Agnieszka Alksil
6. Kamil Bugdal
7. Marta Kraszkiewicz
8. Marzena Żemejda-Zybura
9. Natalia Szałamacha
10. Jarosław Płuciennik
Okręg nr 5 (brzeziński, rawski, opoczyński, skierniewicki, tomaszowski)
1. Leszek Jażdżewski
2. Agnieszka Łuczak
3. Marcin Grzelczak
4. Katarzyna Peszyńska-Drews
5. Kamil Chmielewski
Sejmik Województwa Świętokrzyskiego
Okręg nr 1 (opatowski, ostrowiecki, sandomierski, staszowski)
1. Andrzej Kruzel
2. Edyta Handze
3. Paweł Celebański
4. Justyna Kumór
5. Zbigniew Parka
Okręg nr 2 (konecki, skarżyski, starachowicki)
1. Daniel Szczodry
2. Magdalena Radomska
3. Damian Orzechowski
4. Paweł Gryszpiński
5. Magdalena Gruszczyńska
Okręg nr 3 (Kielce)
1. Adam Cyrański
2. Mateusz Sabat
3. Michał Braun
4. Maciej Szczepański
5. Przemysław Spurek
6. Anna Dróżdż
7. Marcin Agatowski
8. Paweł Siejak
9. Anna Zwierzchowska
10. Ewa Cieplińska
Okręg nr 4 (buski, jędrzejowski, kazimierski, pińczowski, włoszczowski)
1. Jan Maćkowiak
2. Anna Krystowska
3. Agnieszka Kukiełka-Staszewska
4. Emilia Ogonowska-Jaroń
5. Grzegorz Kowalski
Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Okręg nr 1 (Olsztyn)
1. Mirosław Pampuch
2. Katarzyna Jekiel
3. Mirosław Czech
4. Dorota d'Aystetten
5. Elżbieta Bronakowska
6. Agnieszka Kobs
7. Waldemar Klink
8. Katarzyna Tomczyk
9. Tomasz Pitura
10. Izabela Smolińska-Letza
Okręg nr 2 (działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki)
1. Ludwik Warciński
2. Tadeusz Sobierajski
3. Dorota Szczurowska
4. Anna Ławicka
5. Róża Krześniak
6. Dorota Krupka
7. Elżbieta Czerniawska
8. Anna Lewicka
9. Agnieszka Wach
10. Róża Krześnik
Okręg nr 3 (bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski)
1. Maciej Romanowski
2. Monika Patra-Więckowska
3. Piotr Cieśliński
4. Łukasz Grużewski
5. Piotr Opaczewski
7. Maciej Makuła
8. Krzysztof Szczepanik
9. Mariusz Dudzik
10. Anna Pieczkin
Okręg nr 4 (ełcki, gołdapski, kętrzyński, olecki, węgorzewski)
1. Andrzej Orzechowski
2. Maciej Fiedorowicz
3. Andrzej Wasilewski
4. Adam Ludkiewicz
5. Radosław Bloch
Okręg nr 5 (giżycki, mrągowski, nidzicki, piski, szczycieński)
1. Joanna Bochniarz
2. Ireneusz Czerski
3. Izabella Borkowska
4. Michał Hejbudzki
5. Szymon Pelinko