Facebook Dominika Danielewicza

Liczba posłów: 2
Prezes: Robert Winnicki
Partia rozwiązana w styczniu 2021. Weszła w skład OWP
Dominik Danielewicz
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2015, 22:54

Facebook Dominika Danielewicza

Postautor: Dominik Danielewicz » 06 cze 2015, 19:12

Zdjęcie w tle:
Obrazek

Zdjęcie Profilowe
Obrazek

Opis
Działacz Narodowy, felietonista, a także od 2015 lider Ruchu Narodowego , największego obecnie ugrupowania narodowego i antysystemowego w Polsce
"Jes­tem Po­lakiem – więc mam obo­wiązki pol­skie: są one tym większe i tym sil­niej się do nich poczu­wam, im wyższy przed­sta­wiam typ człowieka."

Dominik Danielewicz
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2015, 22:54

Re: Facebook Dominika Danielewicza

Postautor: Dominik Danielewicz » 06 cze 2015, 19:24

Dominik Danielewicz:

Rozpoczęliśmy przygotowania do wyborów parlamentarnych, mamy zamiar wystawić swoich kandydatów we wszystkich okręgach, wiele osob z układu, nam źle, ale my się na przekór im nie poddamy gdyż gdybyśmy to zrobili to byśmy dali im satysfakcję, celem jest uzyskanie wyniku w okolicach 3-5% jestem przekonany że nas na to stać..., nie długo ujawnimy jedynki na naszych listach, a także hasło na wybory..., rozpoczniemy też trasę po Polsce.

Oprócz przygotowań do wyborów, nadal budujemy struktury naszego ugrupowania, mamy w planach spotkania rekrutacyjne, na które mogą przyjść zainteresowani wspieraniem lub działaniem w Ruchu Narodowym, celu budowy silnej i dumnej Polski!, nie bójcie się, to nie boli, serdecznie zapraszamy na spotkania..

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!

Edit:Planujemy jeszcze powstanie jeszcze jednej inicjatywy powiązanej z nami, a także przy współpracy z Młodzieżą Wszechpolską i Obozem Narodowo-Radykalnym, na razie niczego więcej nie ujawniamy, niech to będzie taka niespodzianka :)

Dominik Danielewicz
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2015, 22:54

Re: Facebook Dominika Danielewicza

Postautor: Dominik Danielewicz » 07 cze 2015, 15:03

Dominik Danielewicz zmienił swoje zdjęcie profilowe :

Obrazek

Dominik Danielewicz
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2015, 22:54

Re: Facebook Dominika Danielewicza

Postautor: Dominik Danielewicz » 08 cze 2015, 19:43

Dominik Danielewicz :

Warto skomentować dzisiejsze zaprzysiężenia nowego prezydenta RP Mikołaja Liściowskiego..., na początek życzymy mu udanej prezydentury, i liczymy że będzie zdecydowanie inny niż poprzednik, wierzyć zawsze można :)

Na początek martwi nas deklaracja nowego prezydenta, o zaangażowaniu Polski w Wojnę Ukraińską, jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami jakiegokolwiek zaangażowania w wojnę na Ukrainie, uważamy że Polska powinna w tej kwestii powinna zachować neutralność.

Jednak z nadzieją przyjmuje i ludzie z Ruchu Narodowego też, że nowy prezydent zapowiada że nie wprowadzi nas do strefy euro, oby to nie były puste słowa, oby!

Natomiast ciekawie wyglądają nominacje na ludzi z otoczenia prezydenta, mam tu konkretnie nominację, Roberta Gwiazdowskiego czy Romana Kluski, owszem jest kilka nazwisk które niezbyt mi się podobają(Andrzej Olechowski,Waldemar Pawlak czy Jan Rokita), ale to już inna kwestia...

Natomiast w tym tygodniu zapraszamy na spotkania rekrutacyjne Ruchu Narodowego, wszystkich zainteresowanych zapraszamy najpierw do Łodzi, Warszawy i Lublina, nie bójcie się to nie boli!

Dominik Danielewicz
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2015, 22:54

Re: Facebook Dominika Danielewicza

Postautor: Dominik Danielewicz » 20 cze 2015, 12:51

Dominik Danielewicz

Widze że PO nadal chce reanimować trupa. naprawdę widać że oni umieją powiedzieć stop, i nadal będzie ta sitwa będzie chciała rządzić Polską.., ciekawe jak długo będą się ludzie na to nabierać.

My tymczasem rozpoczynamy, kampanie wyborczą pierwsze spotkania w Łódzi, Aleksandrowie i Zgierzu, serdecznie zapraszamy na te spotkania, pokażmy że nam zaleźy!!

tymczasem nasza Gwardia Narodowa cały czas rozwija swoje szeregi,z tego co wiem nasi chłopcy już zaczęli regularne szkolenia wojskowe, pomagają im ludzie którzy służyli w siłach zbrojnych RP to dobry prognostyk w przyszłość.

Dominik Danielewicz
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2015, 22:54

Re: Facebook Dominika Danielewicza

Postautor: Dominik Danielewicz » 21 cze 2015, 20:57

Dominik Danielewicz :

No uff, było trudno ale udało, listy do Sejmu i Senatu zarejestrowane, dziękuje wszystkim tym którzy pomogli w rejestracji, jak widać na naszych listach oprócz znanych nazwisk(Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, czy Marian Kowalski) jest sporo młodych ludzi, gotowych budować, silną i dumną Polskę!, wielu nam kładzie, kłody pod nogi, ale my udowodnimy im że nie mają rację, czas na NARODOWĄ OFENSYWĘ!,

Dominik Danielewicz
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2015, 22:54

Re: Facebook Dominika Danielewicza

Postautor: Dominik Danielewicz » 28 cze 2015, 16:15

Dominik Danielewicz

Kampania zakończona, niestety musieliśmy trochę zweryfikować, więc ostatnie spotkania były robione na szybko, jednak że jesteśmy dobrej myśli, mowie wyniki 3-5% jest możliwe, a jeśli udałoby nam się wejść do sejmu to był pokaz realnej siły naszego ugrupowania i idei narodowej w Polsce, dlatego wierzyć trzeba!, Narodowa Ofensywa się dopiero zaczyna!

Co do medialnych wieści że Przemysław Wipler i część partii KORWIN, nas poparła, to jest prawda, ja powiem więcej, że po wyborach planujemy rozmowy na temat współpracy, będzie się działo!

A ja już teraz serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków na Wieczór Wyborczy RN, który odbędzie się na Torwarze w Warszawie, oprócz mnie i liderów RN, a także kandydatów, będą także zaproszeni goście tacy jak właśnie Przemysław Wipler, Marek Jakubiak czy Stanisław Michalkiewicz, będzie też koncert gdzie wystąpią raperze Basti, Ptaku, Tadek i Pih.. serdecznie zapraszamy :)

Dominik Danielewicz
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2015, 22:54

Re: Facebook Dominika Danielewicza

Postautor: Dominik Danielewicz » 29 cze 2015, 14:36

Dominik Danielewicz zmienił zdjęcie w tle
Obrazek


Wróć do „Ruch Narodowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości