Listy wyborcze KW Ruch Narodowy
Sejm
Okręg 1 - Legnica
1. Robert Winnicki
2. Karol Wilk
3. Mateusz Szczepaniak
Okręg 2 - Wałbrzych
1. Justyna Helcyk
2. Dariusz Frątczak
3. Adrian Felendziak
Okręg 3 - Wrocław
1. Aleksander Krejckant
2. Wiesław Rok(UPR)
3. Maria Ludkowska
Okręg 4 - Bydgoszcz
1. Leszek Matowski(UPR)
2. Magdalena Dolasińska
3. Ewa Mikołajczak(UPR)
Okręg 5 - Toruń
1. Miłosz Andula
2. Adrian Wasilewski
3. Robert Cisek(UPR)
Okręg 6 - Lublin
1. Marian Kowalski
2. Agnieszka Dudziak
3. Łukasz Przybysz
Okręg 7 - Chełm
1. Mateusz Turowski
2. Klaudia Chachulska
3. Krzysztof Kwiatek
Okręg 8 - Zielona Góra
1. Krzysztof Bosak
2. Sebastian Siuda
3. Grzegorz Matuszewski(UPR)
Okręg 9 - Łódź
1. Dominik Danielewicz
2. Maciej Migus
3. Monika Nowacka
Okręg 10 - Piotrków Trybunalski
1. Bartosz Strzelecki
2. Anna Jędrachowicz
3. Karolina Chybała
Okręg 11 - Sieradz
1. Krzysztof Persowski
2 .Radosław Zakrzewski
3. Łukasz Kotała
Okręg 12 - Kraków I
1. Wojciech Baer
2. Kacper Sikora
3. Joanna Telus-Zysnarska
Okręg 13 - Kraków II
1. Mateusz Glanowski
2. Dawid Gołąb
3. Marta Salawa
Okręg 14 - Nowy Sącz
1. Bartłomiej Kurzeja
2. Justyna Ponchitera
3. Witold Dobrowolski
Okręg 15- Tarnów
1. Szymon Kasiński
2 . Kamil Hołyst
3. Ewa Wantuch
Okręg 16 - Płock
1. Marcin Rutkowski
2. Dorota Smosarska
3. Przemysław Czyżewski
Okręg 17 - Radom
1. Norman Czarnecki
2. Rafał Molenda
3. Martyna Burek
Okręg 18- Siedlce
1. Magdalena Wycech
2. Andrzej Wróblewski
3. Andrzej Kwiatek
Okręg 19- Warszawa
1. Witold Tumanowicz
2. Jan Sapijaszko
3. Piotr Głowacki
Okręg 20 - Warszawa II
1. Izabela Tomaszewska(UPR)
2. Sylwia Domardzka(UPR)
3. Karolina Kądziela
Okręg 21 - Opole
1. Patryk Frydel
2. Tadeusz Horak
3. Joanna Drozdowska
Okręg 22- Krosno
1. Oskar Kochman
2. Paweł Golba
3. Maria Pakosz
Okręg 23 - Rzeszów
1. Piotr Pomykała
2. Krzysztof Sylwanowicz
3. Mirosław Ruchlewicz
Okręg 24- Białystok
1. Adam Andruszkiewicz
2. Marcin Zabłudowski
3. Daniel Jaszczuk
Okręg 25 - Gdańsk
1. Tomasz Pałasz
2. Michał Białek
3. Joanna Kwiatkowska
Okręg 26 - Gdynia
1. Krzysztof Szymański
2. Paweł Skrzypiński
3. Katarzyna Pańcierzyńska
Okręg 27 - Bielsko- Biała
1. Adrianna Gąsiorek
2. Rafał Kostanowicz
3. Marlena Prochownik
Okręg 28 - Częstochowa
1. Rafał Gawenda
2. Paulina Treśnieńska
3. Katarzyna Przybyła
Okręg 29 - Gliwice
1. Bartłomiej Błasiński
2. Łukasz Kloza
3. Adam Mandrak(UPR)
Okręg 30 - Rybnik
1. Michał Jurek
2. Michał Suski(UPR)
3. Patryk Malczok
Okręg 31 - Katowice
1. Jakub Kalus
2. Dariusz Węcki(UPR)
3. Bartosz Berk
Okręg 32 - Sosnowiec
1. Jacek Wychowaniec(UPR)
2. Kamil Trepka
3. Michał Rejek
Okręg 33 - Kielce
1. Erwin Heba
2. Damian Kowalski
3. Michał Menducki
Okręg 34 - Elbląg
1. Dawid Rykaczewski
2. Aleksandra Jędrzejewska
3 . Ilona Szurmiej
Okręg 35 - Olsztyn
1. Aleksandra Woźniak
2. Cezary Lisiecki(UPR)
3. Ewelina Sobocińska
Okręg 36 - Kalisz
1. Sławomir Śmielowski(UPR)
2. Przemysław Biały(UPR)
3. Tomasz Dryjański
Okręg 37 - Konin
1. Maciej Wiśniewski
2. Krzysztof Wilk(UPR)
3. Dariusz Kowalewski
Okręg 38 - Piła
1. Bolesław Witczak(UPR)
2. Radosław Grużewski
3. Natalia Dorna
Okręg 39 - Poznań
1. Bartosz Józwiak(UPR)
2. Rafał Długosz(UPR)
3. Natalia Jabłońska(UPR)
Okręg 40 - Koszalin
1. Sebastian Sokólski
2 . Maciej Waliński
3. Andrzej Lemańczyk
Okręg 41- Szczecin
1. Sylwester Chruszcz
2. Krzysztof Rudzki
3 . Michał Piskorz
Senat
Okręg 14
Zygmunt Goławski
Okręg 16
Artur Zawisza
Okręg 42
Jerzy Wasiukiewicz
Okręg 60
Marta Cywińska
Okręg 78
Zbigniew Wawak
Okręg 97
Daniel Pawłowiec
z Układania list, korzystałem z list Ruchu Narodowego do wyborów samorządowych i do PE, mam nadzieje że nie będzie pretensji powstawiałem nazwiska no-name...