Działania w terenie Prawicy Królestwa Polskiego

Liczba posłów: 5 Liczba senatorów: 2
Prezes: Marek Jurek
Partia istniała w latach 2021-2022. Połączyła się z PiS w lipcu 2022 roku
Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie Prawicy Królestwa Polskiego

Postautor: Dominik Święcicki » 05 lut 2017, 14:28

"Wizja grupy wyszehradzkiej wg. Święcickiego"- spotkanie w Krakowie.
Dominik Święcicki przybył do Krakowa na spotkanie z mieszkańcami. Tematem głównym była wizja grupy wyszehradzkiej wg. Święcickiego.
Witam was drodzy mieszkańcy Krakowa. Dużo ostatnio się mówi o rozszerzeniu grupy wyszehradzkiej o nowe państwa. Nie mam nic przeciwko rozszerzaniu tej grupy. Problem tkwi w tym o jakie państwa nam chodzi. Rządowi chodzi o Ukrainę. Ja bym szukał przyjaciół gdzie indziej. Państwami,które są w niej najdłużej to: Polska,Węgry,Czechy i Słowacja. Ja bym się starał poszerzyć ją dodatkowo o: Serbie,Rumunię,Litwę,Chorwację,Bułgarię. Zdaję sobie sprawę, że rząd chce dołączyć Rumunię i się z tym zgadzam, ale nie naszych naturalnych przeciwników czyli Ukrainę. Musimy patrzeć np. na Bałkany. Da nam to strategicznych sojuszników. Ukraina takim nie jest. Powinniśmy przede wszystkim skupić się na sytuacji w naszym regionie. Polska potrzebuje silnej dyplomacji, która nie będzie ulegać innym państwom. Powinniśmy mieć przede wszystkim interesy Polski na uwadze a dopiero później interesy innych. "Sojusz'' z Ukrainą nie jest dla nas korzystny. Nie dość, że nic nam z tego nie przyjdzie to jeszcze stracimy.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie Prawicy Królestwa Polskiego

Postautor: Dominik Święcicki » 07 lut 2017, 19:59

Wrocław- Winnicki o rządzie, przedterminowych wyborach i o planach.
Robert Winnicki zorganizował spotkanie we Wrocławiu w celu skomentowania obecnej sytuacji oraz o przedstawieniu planów Prawicy KP.
Jak słusznie zauważyli niektórzy politycy rząd ucieka od odpowiedzialności. Chociaż może przedwczesne wybory wprowadzą coś lepszego. Prawica KP pracuje nad tym, by Polacy jej zaufali. Konieczne jest stworzenie z Polski silnego kraju. Takiego, który nie będzie niczyją kolonią albo protektoratem. Ja w gabinecie cieni jestem ministrem ds. zagranicznych. Moim zadaniem jest zbudowanie dla Polski silnej pozycji międzynarodowej oraz zwiększenie znaczenia grupy wyszehradzkiej oraz jej poszerzenie. Niektórzy politycy uważają, że nasz gabinet cieni jest do niczego. Nie możemy się przejmować krzykaczami.
Obrazek
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie Prawicy Królestwa Polskiego

Postautor: Dominik Święcicki » 08 lut 2017, 20:00

Agnieszka Święcicka,Tomasz Głowacki, Marcin Chruścik, Tomasz Rzymkowski inaugurują rajd po łódzkim!
Trzech radnych sejmiku woj. łódzkiego oraz przewodnicząca Prawicy KP rejonu łódzkiego rozpoczynają swój objazd po woj. łódzkim. Celem tegoż rajdu jest jak twierdzi Agnieszka Święcicka przedstawienie mieszkańcom ziemi łódzkiej Prawicy KP oraz jej planów. Rajd inaugurowano w Atlas Arenie w Łodzi. Obecni byli wszyscy organizatorzy akcji.
ObrazekObrazekObrazek
Agnieszka Święcicka:
Witam was mieszkańcy Łodzi! Spotykamy się tutaj z wami, ja i trzech radnych sejmiku woj. łódzkiego, by pokazać wam, że pamiętamy o was i nie zapomnimy. Podczas sieci spotkań będziemy prezentować nasze plany co do rozwoju regionu, ale także plany związane z nieco szerszą skalą. Czyli np.o Polsce i świecie, ale przede wszystkim o naszym rejonie! Łódź ma potencjał tylko trzeba wiedzieć jak go wydobyć.
Tomasz Rzymkowski:
Dokładnie tak. Jak państwo wiecie jestem radnym w sejmiku. Podczas naszych objazdów będę podobnie jak inni radni z Prawicy KP zbierał pomysły na rozwój woj. łódzkiego. W najbliższym czasie planujemy odwiedzić: Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Bełchatów, Zgierz i inne miejscowości. Na pewno się nie zawiedziecie.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Mikołaj Wlazły
Posty: 204
Rejestracja: 30 lis 2016, 16:49

Re: Działania w terenie Prawicy Królestwa Polskiego

Postautor: Mikołaj Wlazły » 01 mar 2017, 22:42

Obrazek
Mikołaj Wlazł spotyka się ze swoimi wyborcami w Łodzi.
Spotkanie odbyło się w Atlas Arenie znajdującej się na terenie łódzkiej dzielnicy Polesie.
Mikołaj Wlazły wchodzi na scenę i zabiera głos
Witam wszystkich bardzo serdecznie !
Chciałbym podziękować serdecznie wszystkim tym, którzy na mnie zagłosowali. Jestem pewien, że was nie zawiodę.
W sejmie będę zawsze pamiętał o was, o ludziach, którzy zdecydowali, że chcą zmieniać nasz kraj na lepsze.
Jednocześnie czuję dumę, że mogę reprezentować w sejmie mieszkańców tej właśnie łódzkiej dzielnicy.
Do wszystkich tych, którzy nie są zadowoleni z wyboru mojej osoby, liczę, że do następnych wyborów przekonacie się co do mojej osoby .
Dziękuję za uwagę !

W trakcie braw Mikołaj Wlazły schodzi ze sceny.
Po zejściu ze sceny Mikołaj Wlazły zaczął rozmawiać z mieszkańcami Polesia...
Na koniec wygłosił przemówienie
Drodzy Państwo !
Chciałbym wszystkim podziękować za życzenia oraz za wielką serdeczność z waszej strony.
Daliście mi wiele wskazówek oraz prosiliście o roztropność i cierpliwość w podejmowaniu decyzji.
Młodsza część z was poprosiła abym zaistniał w większym stopniu na mediach społecznościowych ,ponieważ pozwala to pokazać inną twarz polityki.
Dziękuję za wspaniałe spotkanie i życzę przyjemnego wieczoru !


Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie Prawicy Królestwa Polskiego

Postautor: Dominik Święcicki » 04 mar 2017, 17:32

Święcicki w Tomaszowie Mazowieckim: Dziękuję!
Kampania wizerunkowa zaczęta.
Obrazek
Dominik Święcicki udał się na spotkanie w Tomaszowie Mazowiecki, gdzie obecnie mieszka. Po wyborach do sejmu honorowy prezes PKP dostał się do sejmu z ów okręgu. Drugim powodem spotkania było zainaugurowanie kampanii wizerunkowej, by odzyskać zaufanie wśród ludzi po popełnionych przez niego błędach.
Mogę wam to zagwarantować, że tym razem was nie zawiodę. Przysięgam!
Jednocześnie chciałbym podziękować za wsparcie w wyborach. Wybraliście mnie, dzięki czemu Tomaszów wszedł do sejmu! Dziękuję.

Święcicki jeszcze długo rozmawiał z mieszkańcami miasta i mówił im, że warto mu zaufać.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Prawica Królestwa Polskiego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości