Wybory 2022.

Liczba posłów: 5 Liczba senatorów: 2
Prezes: Marek Jurek
Partia istniała w latach 2021-2022. Połączyła się z PiS w lipcu 2022 roku
Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wybory 2022.

Postautor: Dominik Święcicki » 26 lut 2017, 19:19

PKP organizuje pikniki historyczne w całej Polsce- zapowiedź aktywnej polityki historycznej!
Obrazek
Prawica Królestwa Polskiego zainaugurowała sieć pikników historycznych w Polsce. Ma to na celu nie tylko przybliżyć historię Polski Polakom, ale też zapowiedzieć jak PKP będzie odnosić się do polityki historycznej nie tylko w Polsce ale i też na arenie międzynarodowej. Pierwszy taki piknik odbył się w Krakowie. Zaprezentowano tam m.in. stroje szlacheckie z XVII wieku oraz polskie jednostki bojowe z tego okresu..
Takie akcje przybliżą Polakom ich historię i przy okazji pokażemy, że na historii nam zależy i będziemy o niej pamiętać. Zwiększymy ilość lekcji historii w szkołach. Skończymy z lekceważeniem historii. Mówił w Krakowie Zbigniew Ziobro.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wybory 2022.

Postautor: Dominik Święcicki » 26 lut 2017, 19:45

Święcicka w Łodzi.
Agnieszka Święcicka spotkała się z wyborcami w JOW-ie nr. 52 obejmującym dzielnicę Górna, z którego startuje.
Drodzy wyborcy! Spotkaliśmy się tutaj, ponieważ chce byście wiedzieli, że jestem z wami. Jak na razie żaden kandydat w naszym JOW-ie nie wykazał się aktywnością. Oni myślą, że zwycięstwo samo do nich przyjdzie. Ja chce wam udowodnić, że mi na was zależy. Pamiętacie chyba jak mnie wybieraliście do rady miasta, wtedy troszczyłam się o was. Dziś nadal się troszczę o rodzinną dzielnicę. Tu się urodziłam i w sejmie będe reprezentowała to miejsce! Pamiętajcie.
Agnieszka Święcicka jest szefową regionu łódzkiego PKP i jest w Łodzi znaną osobą. Oprócz nawoływania ludzi by ci oddali na nią swój głos była dyskusja nad programem PKP z mieszkańcami Górnej.
Plakat Agnieszki Święcickiej rozwieszany w dzielnicy Górna w Łodzi:
Obrazek
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Mikołaj Wlazły
Posty: 204
Rejestracja: 30 lis 2016, 16:49

Re: Wybory 2022.

Postautor: Mikołaj Wlazły » 27 lut 2017, 16:43

Mikołaj Wlazły spotyka się z mieszkańcami Polesia,łódzkiej dzielnicy.

Witajcie mieszkańcy tej pięknej i pełnej zabytków dzielnicy Łodzi.
Jak wiecie startuję z okręgu wyborczego obejmującego jej tereny.
Jako młody człowiek często odwiedzałem tutaj moją babcię.
Często razem przechadzaliśmy się po Parku na Zdrowiu, który zawsze robił na mnie kolosalne wrażenie tak jak wiele tutejszych zabytków takich jak Pałac Karola Poznańskiego czy jego brata Maurycego. Wspominam tamte czasy z nie małym sentymentem i czuję dumę z tego, że mogę kandydować z tego okręgu. Nie obiecuję a jestem pewien tego, że jeśli wygram nie zapomnę o ludziach którzy tutaj mieszkają, będę godnie reprezentował was w sejmie.
Dziękuję bardzo za uwagę !

Następnie Mikołaj Wlazły zszedł ze sceny i rozmawiał z ludźmi na temat ich codziennego życia i ich propozycji zmian w Polsce.
Spotkanie zostało zamknięte.



Plakat Mikołaja Wlazłego rozwieszane w terenach obejmujący jego JOW.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wybory 2022.

Postautor: Dominik Święcicki » 27 lut 2017, 20:14

PKP prowadzi kampanie w podkarpackim i lubelskim.
Obrazekrzeszowska hala sportowa, w której odbyło się spotkanie
Jeden z liderów PKP Dominik Święcicki udał się do Rzeszowa prowadzić kampanie wyborczą. Podczas spotkania padły słowa m.in. o tym, że nie wolno dzielić Polski na wschodnią i zachodnią tylko trzeba ją traktować równo. Święcicki otrzymał w stolicy Podkarpacia duże wsparcie w szczególności od tamtejszej inteligencji (profesorów, inżynierów). Ci zorganizowali manifestację poparcia dla kandydatów PKP z Podkarpacia.

Równolegle kampanie prowadzą kandydaci PKP na Lubelszczyźnie gdzie trwa sieć spotkań w poszczególnych JOW-ach. W województwie lubelskim z list PKP startują takie osoby jak:Dominik Tarczyński,Zdzisław Podkański, Piotr Tomczak,Marek Grzelaczyk.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wybory 2022.

Postautor: Dominik Święcicki » 28 lut 2017, 19:13

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wybory 2022.

Postautor: Dominik Święcicki » 28 lut 2017, 19:15

Plakat przy autostradzie A1
Obrazek
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wybory 2022.

Postautor: Dominik Święcicki » 28 lut 2017, 20:50

Koniec kampanii PKP na Stadionie Narodowym!
Obrazek
Prawica Królestwa Polskiego zakończyła kampanie wyborczą na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na środku rozstawiono scenę, z której miały odbyzć się przemówienia itp. Na zakończeniu kampanii pojawili się prawie wszyscy działacze PKP. Z najważniejszych warto wymienić Dominika Święcickiego, Marka Jurka, Zbigniewa Ziobrę, Mikołaja Wlazłego, Roberta Winnickiego, Grzegorza Karpiniuka, Jacka Kurskiego,Piotra Jaroszyńskiego oraz Dominika Tarczyńskiego. Oraz zaproszeni goście: Andrzej Gołota, Tomasz Adamek, raperzy Basti, Dempsey i Evtis, ks. Jacek Międlar, przedstawiciel ONR oraz przedstawiciel Młodzieży Wszechpolskiej. Na trybunach stadionu zasiadł niemalże komplet wyborców PKP.
Zaczęło się od odśpiewania hymnu narodowego RP. Następnie Dominik Święcicki odśpiewał pieśń "Żeby Polska była Polską". A następnie przemówił:

Dziękuje wam rodacy za wsparcie! Za to, że byliście z nami chociaż było ciężko. Podkładano nam kłody pod nogi, nie raz obrzucano nas błotem mówiąc w przenośni. Dziękuję, że pomagacie w tworzeniu silnej, niezależnej Polski. Dzięki ludziom takim jak wy możemy wspólnie zmieniać nasz kraj na lepsze! Byliśmy w małych wioskach i wielkich miastach. Znamy wasze problemy i możemy wam pomóc. To co chcemy zrobić zrobiliśmy więc czas wejść do sejmu! Mówią, że nam chodzi tylko o władze. Niech sobie mówią. My wiemy lepiej o co nam chodzi. Chodzi nam o budowanie lepszej Polski.Dziękuję. Czołem wielkiej Polsce!
Następnie wystąpił raper Evtis:
Obrazek
Po odśpiewaniu kilku swoich piosenek zeszedł ze sceny. Otrzymał wielkie brawa.
Na scenę wchodzi Marek Jurek:
Czas najwyższy wprowadzić w Polsce ład i porządek. Nasz program i inne nasze plany to gwarantują. Jestem pewny i mogę to zagwarantować, nie zawiedziecie się na nas. Podróżowaliśmy, rozmawialiśmy. Nie może to pójść na marne. Pamiętajcie mu to robimy ku chwale ojczyzny!
Brawa z trybun. Na scenę wchodzi kolejny muzyk- Dempsey.
Na scenę wchodzi Andrzej Gołota i Tomasz Adamek wraz z Dominikiem Święcickim.
Gołota:
Głosuje na PKP bo to są prawdziwi patrioci, oni walczą na ringu prawdy i tę walkę wygrywają. Walczą by Polacy nie zapominali swojej historii. Całym sercem jestem za wami.(Gołota i Święcicki z uśmiechami na ustach podają sobie dłonie)
Adamek:
Nie słuchajcie bredni na wasz temat. Murem stoję za Święcickim i nie dam sobie wmówić, że to jakiś oszust, którego zjadła pycha.
Święcicki:
Dziękuję.
Adamek:
Czas zmienić obecny system. Tylko PKP!
Na scenę wchodzi raper Basti i zaczyna śpiewać swoje piosenki.
Potem przemawia Zbigniew Ziobro:
Żeby nie było, ci szlachetni sportowcy i muzycy przybyli tutaj z dobrego serca, za darmo ( uśmiecha się). Pamiętajcie! Głosujcie na PKP Ku chwale Ojczyzny.
Potem odpalono na trybunach race ( w przygotowanym do tego sektorze).
Obrazek
Później przemawiali: Mikołaj Wlazły, Grzegorz Karpiniuk, Piotr Jaroszyński, Jacek Kurski.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Prawica Królestwa Polskiego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron