Bogusław Długopolski - Media Społecznościowe

Prezes: Bogusław Długopolski
Awatar użytkownika
krychu9
Posty: 66
Rejestracja: 28 gru 2018, 17:25

Bogusław Długopolski - Media Społecznościowe

Postautor: krychu9 » 29 gru 2018, 16:58

Witam na moich mediach społecznościowych! Korzystać będę z platformy Facebook oraz Twitter. Zapraszam do śledzenia, gdyż aktywnie będę informował o swoich ruchach polityczno-społecznych i rozmawiał z obywatelami ;)

Konto na Facebooku - Bogusław Długopolski

Konto na Twitterze - @Bogu777
Bogusław Długopolski,członek zarządu Ruchu Konserwatywnego, członek Partii Polaków. Frakcja - Mieczysław Golba, Stanisław Szwed.

Awatar użytkownika
krychu9
Posty: 66
Rejestracja: 28 gru 2018, 17:25

Re: Bogusław Długopolski - Media Społecznościowe

Postautor: krychu9 » 29 gru 2018, 21:12

Bogusław Długopolski (FACEBOOK)

Podjąłem się aktywnej działalności polityczno-społecznej aby skonsolidować nacjonalistów i monarchistów w jedno miejsce, w jedno ugrupowanie. Patrzę na Polską scenę polityczną i smucę się gdy widzę przewagę lewactwa w Parlamencie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, gdzie władcą jest Król. Jest to rzecz niepojęta dla mnie. Czas obudzić naród, zorganizować naród i odbudować wielkość i potęgę Polski. Wraz z kolegami i koleżankami z Partii Polaków i Ruchu Konserwatywnego, będziemy do tego dążyć. Czołem Wielkiej Polsce!
Bogusław Długopolski,członek zarządu Ruchu Konserwatywnego, członek Partii Polaków. Frakcja - Mieczysław Golba, Stanisław Szwed.


Wróć do „Partia Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron