Karol Malinowski - Facebook

Prezes: Bogusław Długopolski
Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 20 wrz 2017, 23:20

Komentarz:
Zmartwię panią, ale ja naprawdę cenię pana prezydenta, ale jeżeli wy go nie docenialiście, podobnie jak Łukasza Komoniewskiego, to to nie moja wina ;) #politykaZLew
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Szamir DeLeon » 20 wrz 2017, 23:25

Komentarz:
Ja też pana posła zmartwię, bo my tak naprawdę cenimy każdego człowieka. ;) #politykaZLew

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 20 wrz 2017, 23:37

Komentarz:
To dlaczego pan Podraza nigdy nie był moim konkurentem w JOW 182/49, mimo iż jest lepszym politykiem, niż Patryk Kosela, czy Janusz Wojtasik, z całym szacunkiem dla nich? Czy nie zrobiliście tego, bo mnie lubicie? :D Bądźmy poważni...
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Szamir DeLeon » 20 wrz 2017, 23:43

Komentarz:
Wiedzieliśmy, że nawet kandydat takiego kalibru jak p. Podraza nie ma szans z panem :D #sarkazm A tak poważnie, to chyba p. Podraza nie chciał kandydować do Sejmu, Senatu lub/i chciał zrobić jeszcze więcej dobrego dla pięknej Dąbrowy Górniczej.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 21 wrz 2017, 0:01

OG: W sprawie Pozrazy tak serio, to ciężka sprawa, bo wybory w DG, oprócz tych "głównych" nie są symulowane, a GM sugerował, że w miastach typu Dąbrowa Górnicza, czy choćby taka Biała Podlaska, czy Suwałki niekoniecznie ten, co dziś w realu jest prezydentem musi być teraz w grze, więc ciężka sprawa to jest, zresztą GM niech zdecyduje, choć wątpię, żeby jego ambicja pozwalała na bycie "tylko" radnym DG, choć Dobrzyńska tak pół żartem, pół serio mogła powiedzieć tak "albo będziesz radnym DG, albo emerytura" ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Administrator » 21 wrz 2017, 0:10

OG: Przyjmijmy, że wciąż jest tym prezydentem. ;)

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Szamir DeLeon » 21 wrz 2017, 0:12

og; Ale mimo wszystko, nawet jeśli nie jest prezydentem DG to nie będzie z tego afery, spadku poparcia, a dla was przyrostu (chyba :lol: ). Po prostu, takie lekkie przekomarzania na FB itp. muszą kiedyś być ;)

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 21 wrz 2017, 0:13

OG: Czyli można napisać #samozaoranieMalinowskiego :P

OG2: Moim celem było wbicie szpileczki w ZLew, a wyszło, że nie wiem, kto jest prezydentem mojego miasta xD
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Szamir DeLeon » 21 wrz 2017, 0:15

og; Nie można, bo miałeś trochę racji ;) Początkowo myślałem, że chodzi ci o to, że DG to zagłębie komunistów itd. i dlatego Podraza jest be :lol:

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 21 wrz 2017, 0:30

OG: Trudno, żebym pisał do swojego elektoratu, że są komuchami :P To by było większe samobójstwo, niż samozaaresztowanie siebie, bo o niemieckich burdelach, czy Polskim Lwowie elektorat szybkiej zapomni, niż o zbesztaniu elektoratu ;) Bo sorki, ale gdybym tu nie grał, to o Koseli bym usłyszał pierwszy raz, kiedy Praktikery zamknęli i pracownicy nie zostali zwolnili (tak serio przykra sprawa), a Wojtasik to całkowity anonim, więc niewystawianie Podrazy, gdy nie jest "ugospodarowany" jest samobójstwem politycznym ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.


Wróć do „Partia Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości