Karol Malinowski - Facebook

Prezes: Bogusław Długopolski
Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 01 mar 2017, 0:23

Sytuacja w JOW-ach jest bardzo niepokojąca. Jeżeli w III kadencji nie będziemy mieli klubu parlamentarnego zamierzam oddać się do dyspozycji zarządu partii.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 01 mar 2017, 20:06

Jest dobrze :) 19 mandatów w Sejmie to dobry wynik. W imieniu wszystkich kandydatów partii dziękuję za zaufanie :)
PS: Gratulacje dla Marka Kohna. Mam nadzieję, że będzie budował wspólnie z opozycją, a więc m.in. nami dobre państwo.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 16 cze 2017, 0:21

Witam wszystkich serdecznie po długiej przerwie. Pojutrze zamierzam wybrać się do Budapesztu, Londynu i Paryża, gdzie spotkam się z Polonią, a także z prezydent Marine Le Pen, premier Theresą May i premierem Victorem Orbanem, gdzie zaprezentuję własną wersję reformy Unii Europejskiej. Do zobaczenia :)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 24 cze 2017, 23:35

Mam nadzieję, że informacja o śmierci Wiktorii Radziwiłł i Jana Radziwiłła się nie potwierdzi.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Krzysztof Hans » 28 cze 2017, 9:31

Karol Malinowski pisze:Drugim tematem jest postulowane przeze mnie zmiany w mediach publicznych.
W programie mojej przyszłej partii jak wiecie państwo dobrze zaproponowałem zmiany w Polskim Radiu i TVP.
Prezes nowej spółki medialnej byłby wybierany na pięcioletnią kadencję z możliwością jednej reelekcji, z możliwością odwołania go z urzędu w referendum bezprogowym.
Dzięki temu telewizja bardziej się zobiektywizuje, bowiem to obywatel, a nie partia polityczna wybierze prezesa nowej spółki medialnej.
Moim celem jest połączenie spółek TVP i Polskiego Radia, dzięki czemu koszty utrzymania TVP i PR się obniżą i dzięki temu będzie szeroka współpraca radia i telewizji.

Zapraszam do komentowania mojego posta :)
Pozdrawiam :)

Pomysł dobry ale nie do końca przemyślany bo brakuje wzmianki o na obecną chwile nie obsadzonym PAPie oraz o ośrodkach regionalnych radia i telewizji. Nie wiem czy czasem w tym drugim przypadku nie jest lepsze wydzielenie ich albo do osobnych spółek albo do jednej dużej spółki.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 28 sie 2017, 18:01

Fajnie, że wzrasta nam poparcie, ale komentarz pana Drzewińskiego jest dziwny, bowiem nie jesteśmy prorządowi, ale idziemy 3 drogą, która myślę, że będzie skuteczna, bowiem ukazujemy błędy opozycji i koalicji, bowiem jeżeli chcemy rządzić, to musimy liczyć na możliwość samodzielnego rządzenia i myślę, że jest na to szansa.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 02 wrz 2017, 20:29

Piękna Polska po raz kolejny udowadnia, że są komunistycznymi anarchistami. A dla Pięknej Polski za niedługo będzie nagroda. Szczegóły wkrótce :)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 10 wrz 2017, 13:44

Piękna Polska nie ma argumentów w sprawie przywrócenia abonamentu RTV. My je mamy i teraz je przedstawimy:
Większa misyjność TVP i PR, przy wysokiej jakości misyjności programów TVP i PR.
Więcej transmisji sportowych, dziś TVP Sport to SportKlub bis, tylko jakość lepsza.
Oszczędności dla budżetu państwa. Dzięki naszemu pomysłowi budżet nie będzie cierpiał przez dopłacanie do budżetu państwa, a sytuacja finansowa TVP się poprawi.
Partia Polaków odbuduje media publiczne, a państwu nie wydrenujemy kieszeni :)

Zapraszam do komentowania.

OG: Możecie komentować jako Janowie Kowalscy ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Fryderyk Skarbinski
Posty: 1066
Rejestracja: 26 lip 2017, 23:33

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Fryderyk Skarbinski » 11 wrz 2017, 23:27

ObrazekObrazek Fryderyk Skarbiński

Panie Karolu, a dlaczego uważa Pan, że obywatele chcą misyjności w TVP i PR? Że w ogóle chcą TVP i PR opłacanych z ich podatków? Może zaoszczędzić jeszcze bardziej i nie drenować kieszeni Polakom likwidując media publiczne? Może zapytać jakie programy misyjne chcieliby oglądać Polacy (jeśli w ogóle jakiekolwiek) i dać granty na ich realizację mediom prywatnym? Politycy zawsze uważają, że wiedzą lepiej na co wydać nasze pieniądze, co chcemy oglądać w TV i słuchać w radiu.
Fryderyk Skarbiński - przewodniczący Stowarzyszenia "Rządzić Inaczej", ekonomista behawioralny, doktor ekonomii i psychologii, project manager, działacz społeczny
Obrazek

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Karol Malinowski - Facebook

Postautor: Karol Malinowski » 12 wrz 2017, 0:37

Komentarz:
Panie Fryderyku, podstawowym problemem jest to, że media publiczne nie mają finansowania potrzebnego do przekazywania widzom do dobrego programu i przede wszystkim dla każdego widza.
Dziś tak jak pisałem TVP nie ma nic ciekawego do zaoferowania, ale likwidacja, czy prywatyzacja mediów publicznych nie naprawi tej sytuacji, bowiem problemem jest brak pieniędzy i niezbyt dobre zarządzanie spółką, bowiem po co MSZ daje 9 mln na TVP Polonia i 4 mln na Telewizję Biełsat? TVP Polonia jest do reformy i żeby przede wszystkim zniknął z terenu RP, a żeby TV Biełsat w końcu mógł legalnie nadawać na terenie Białorusi i na żaden z tych kanałów nie dołożymy się wszyscy, bo nie będzie trzeba, bo będą zarabiać na siebie, a nie dokładać do nich, a opłata 8 zł miesięcznie na media publiczne, to nie jest wielki wydatek, a widzowie zobaczą wtedy efekty tych zmian, bo naprawdę p. Solorz, to nie filantrop jak sugerowała Karolina Szostak ;) Zresztą daniny są jak podatki, im niższe, tym lepiej i Obywatele chętniej będą płacić, a naprawdę dostaliby coś w zamian, bowiem dziś mamy taką sytuację, że tylko finał Ligi Mistrzów jest nadawany w Polsacie, a skoki narciarskie już w ogóle, bowiem TVP nie stać na sublicencję, a Polsat i TVN są niezainteresowani, co jest sporym problemem, mimo iż nadawcy systemowo jest nakazywane nadawanie w otwartej telewizji. Niestety.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.


Wróć do „Partia Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość