Biografie polityków Partii Polaków

Prezes: Bogusław Długopolski
Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Biografie polityków Partii Polaków

Postautor: Karol Malinowski » 22 sie 2016, 0:00

Nazywam się Karol Malinowski, urodziłem się 12 sierpnia 1987 roku.
Mam wykształcenie średnie.
Postanowiłem wejść do polityki ze względu na niezadowolenie społeczne, oraz brak pracy dla ludzi.
Moje motto to praca, rodzina i naród.
I to chcę realizować jako polityk.
Chcę pomagać ludziom w szukaniu pracy, będę pomagał i wspierał rodziny i będę wspierał patriotyzm Polaków.
Polska, to nie tylko kraj, to naród.
Gdyby moja ugrupowanie pod nazwą "Partia Polaków" wygrało wybory, to mam zamiar obniżyć podatki, połączyć spółki Telewizji Polskiej i Polskiego Radia, wybór prezesa nowej spółki medialnej w demokratycznych wyborach, wybieranie 8 sędziów i prezesa Trybunału Konstytucyjnego w demokratycznych wyborach, wyrazić zgodę na postulaty o Autonomii dla Górnego Śląska, powrotu Kresów Wschodnich II RP do Polski przy celach dyplomatycznych, wspierania Polskiego kapitału, oraz ograniczenie zagranicznego kapitału w mediach.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Biografie polityków Partii Polaków

Postautor: Krzysztof Hans » 27 cze 2017, 10:59

Nazywam się Krzysztof Hans a urodziłem się 4 lipca 1988 roku w okolicach Bochni w województwie małopolskim. Mam wyształcenie wyższe (ukończyłem Uniwersytet Jagielloński w Krakowie na czterecg wydziałach administracji, politologii oraz stosunków międzynarodowych i zarządzania kulturą i mediami) a do polityki weszedłem by zmienić Polskę na lepsze. Moim celem są przede wszystkim poprawki w administracji i cyfryzacji oraz rozwój Polski w kulturze, mediach i sporcie. Jestem dumnym mężem i ojcem dwóch małych dzieci.

Awatar użytkownika
krychu9
Posty: 66
Rejestracja: 28 gru 2018, 17:25

Re: Biografie polityków Partii Polaków

Postautor: krychu9 » 29 gru 2018, 14:52

Imię: Bogusław
Nazwisko: Długopolski

Miejsce pochodzenia: Puszczykowo

Rodzina:
Ojciec: Zenon Długopolski (64 lata)
Matka: Grażyna Długopolska z domu Kołłątaj (60 lat)
Żona: Patrycja Długopolska z domu Ibiszewicz (20 lat)
Syn: Stefan Długopolski (1 rok)
Brat: Włodzimierz Długopolski (35 lat)
Bratanica: Karolina Długopolska (8 lat)
Wiek: 32 lata

Wygląd: obrazek

Wykształcenie: Magister Logistyki

Zawód: Logistyk

Historia:
Urodził się miejskim szpitalu w Puszczykowie 20. Maja 1997r. Ojciec Bogusława i jego brata Włodzimierza, pobrali się za młodu. Pan domu, Zenon pracował w wielu zakładach by zapewnić byt swojej rodzinie. Grażyna, zajmowała się przede wszystkim wychowaniem synów oraz pracowała jako sprzątaczka w miejscowej szkole średniej. Mieszkali oraz nadal mieszkają pod Poznaniem, w małej wsi Puszczykowo. Tam dwójka synów nauczała się i wychowywała. Na studia poszli oboje na swoje kierunki do niedalekiego Poznania. Wyrośli pośród katolickiego nauczania, służyli do mszy jako ministranci. Bogusław wraz z dorosłością i poznawaniem świata i historii Polski ukierunkowywał swoje poglądy w jednym kierunku narodowo-monarchistycznym. Działał w lokalnych strukturach ONR, lecz ze względu na brak czasu spowodowany, poślubieniem młodej, pięknej damy Patrycji Kołłątaj z Małopolski, zawiesił na pewien czas swoją działalność. Miała wówczas 19 lat. Tak szybki ożenek został spowodowany zajściem w ciążę, przez Patrycję. Pracuję on również w lokalnej firmie, dużej firmie logistycznej, zajmując wysoką pozycję.
Po peturbacjach społeczno-politycznych w kraju z uwagą śledził przemiany jakie toczyły się na nowej scenie politycznej. Z wielką uwagą przyglądał się szczególnie Partii Polaków oraz Ruchowi Konserwatywnemu.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2018, 14:57 przez krychu9, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogusław Długopolski,członek zarządu Ruchu Konserwatywnego, członek Partii Polaków. Frakcja - Mieczysław Golba, Stanisław Szwed.


Wróć do „Partia Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość