Event #3 Partia Polaków w Warszawie

Prezes: Bogusław Długopolski
Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Event #3 Partia Polaków w Warszawie

Postautor: Karol Malinowski » 28 wrz 2016, 19:18

Na spotkaniu z wyborcami pojawili się głowni liderzy partii, Karol Malinowski, Piotr Spyra i Łukasz Komoniewski, urzędujący prezydent Będzina.

Podczas spotkania przemówił Karol Malinowski:
"Czy chcecie, żeby rządzili nie do końca właściwi ludzie? To nie głosujcie źle.
Czy chcecie, żebyście dobrze żyli? To głosujcie na Partię Polaków."

Podczas spotkania przemówił Piotr Spyra:
"Drodzy rodacy. Ja jestem Ślązakiem, więc jestem Polakiem. Taką mam zasadę. Chcę być w Sejmie, żeby służyć Śląskowi i Polsce. Chcę, żeby Polacy byli dumni z Partii Polaków. Żeby Ślązacy byli dumni z Partii Polaków. Słuchamy obywateli i chcemy dać im to co chcą. Kochamy Polskę i chcemy jej służyć."

Podczas spotkania przemówił Łukasz Komoniewski:
"Dobry wieczór. Czy chcecie Polski obywatelskiej? Czy chcecie Polski, która jest dobra dla każdego? Głosujcie na nas, na Partię Polaków!"

Podczas spotkania zostały zaprezentowane najważniejsze punkty programu Partii, jak demokratyzacja TVP, reforma administracyjna i wprowadzenie monarchii prezydenckiej.

Karol Malinowski:"Zaufajcie nam, a nie pożałujecie. Chcemy służyć obywatelom, a nie sobie."

Na koniec liderzy podziękowali wszystkim osobom, którzy byli na spotkaniu.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Wróć do „Partia Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość