Eventy

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 04 paź 2017, 21:34

Dopisałbym jeszcze w ogóle o rezygnacji, bo tak, to jest trochę niejasne, o jaką reelekcję chodzi. ;)

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 04 paź 2017, 21:56

Poprawione ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 05 paź 2017, 17:14

Obrazek
Robert Raczyński nowym prezesem Partii Polaków.

Obrazek

Robert Raczyński został nowym prezesem Partii Polaków. Zastąpił odchodzącego z funkcji Karola Malinowskiego.

Piewszym wiceprezesem partii zostanie jedyny europoseł partii Tomasz Szczerba. Pozostali wiceprezesi to Jarosław Sellin, Piotr Spyra i Grzegorz Karpiniuk.

Karol Malinowski pozostał w zarządzie, lecz od teraz jest jedynie szeregowym członkiem.

O to, co mediom powiedział Robert Raczyński. "Dziękuję członkom za zaufanie. Zamierzam jeszcze bardziej postawić na centroprawicowy charakter partii. Ale chciałbym też podziękować Karolowi Malinowskiemu, który utworzył Partię Polaków. Zamierzam też zrezygnować z funkcji wicemarszałka Sejmu, tak żeby moja praca w Sejmie nie kolidowała w prowadzeniu partii, bowiem moim zdaniem szef partii politycznej nie powinien być marszałkiem, czy wicemarszałkiem."

Karol Malinowski stwierdził, że życzy powodzenia Robertowi Raczyńskiego i że nie miał swojego kandydata.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2017, 17:27 przez Karol Malinowski, łącznie zmieniany 1 raz.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 06 paź 2017, 17:18

Obrazek
Będzie koalicja Partii Polaków i Samorządowców dla Samorządowców dla Rzeczpospolitej. Nowa posłanka w Partii Polaków.

Obrazek

Partia Polaków i Samorządowcy dla Rzeczpospolitej wchodzą w koalicję, poinformowali o tym Robert Raczyński i Wojciech Szczurek, liderzy obu ugrupowań.

Koalicja zakłada, że politycy obu ugrupowań będą częścią wspólnego klubu parlamentarnego od następnej kadencji, oraz będą startować wspólnie w ramach komitetu wyborczego PP.

Współpraca zakłada również, że kandydat Partii Polaków będzie kandydatem na urząd premiera, a kandydat SdRP kandydatem na urząd Marszałka Sejmu w następnej kadencji.

O to, co powiedzieli mediom Robert Raczyński i Wojciech Szczurek. "To dobra wiadomość dla obu partii. Dzięki temu wspólnie będziemy silniejsi i wspólnie możemy powalczyć o wygraną w wyborach." - Raczyński. "Tak jak Robert powiedział to dobra wiadomość. Obie partie mogą wykorzystać spory potencjał, które obie partie mają."

Do Partii Polaków dołączyła także Agata Borowiec, dotychczasowa posłanka PiS. Dzięki temu klub Partii Polaków ma 15 posłów.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2017, 17:32 przez Karol Malinowski, łącznie zmieniany 2 razy.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 06 paź 2017, 17:28

Tylko nie wiem, czy SdRP chce już teraz wspólnego klubu.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 06 paź 2017, 17:31

No dobra, choć nie wiem, czy to na pewno zahamuje rozłamy.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 08 paź 2017, 11:20

Obrazek
Mieczysław Golba przechodzi do Partii Polaków.

Obrazek

Mieczysław Golba przechodzi do Partii Polaków, poinformował on sam w towarzystwie prezesa PP Roberta Raczyńskiego i szefa klubu Partii Polaków Karola Malinowskiego.

Golba argumentował tym, że PiS de facto stał się przybudówką dla Partii Liberalno-Konserwatywnej. "Nie podoba mi się ta sytuacja. Jesteśmy takimi trędowatymi dla koalicji, a nasze poglądy ich nie interesują. Mnie interesuje Polska solidarna, a nie liberalna, dlatego też podjąłem decyzję o przejściu do Partii Polaków."

Zadowolenia z przejścia Mieczysława Golby nie kryli Robert Raczyński i Karol Malinowski. "Jestem zadowolony z faktu przejścia Mieczysława Golby. To sumienny poseł, którego wielu Polaków popiera, więc uważamy, że tak dobra praca będzie w Partii Polaków. (Uśmiech)" - powiedział Raczyński. "To tak jak Robert mówił dobra wiadomość, że pan poseł Golba przeszedł do nas. Pan poseł ma spore doświadczenie i spore zaufanie. Liczę na owocną współpracę.

Partia Polaków od teraz ma 16 posłów, a Prawo i Sprawiedliwość 32 i przez to koalicja ma przewagę nad opozycją zaledwie dwóch posłów.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 09 paź 2017, 16:38

Przed puszczeniem mam pytanko. Nie dostanę oszczepem? :)

Obrazek
Gorzelik: Jeżeli będzie ktoś próbował majstrować przy autonomii, to nie wykluczam referendum niepodległościowego.

Obrazek

Poseł Górnośląskiej Partii Regionalnej, oraz ostatni szef Ruchu Autonomii Śląska Jerzy Gorzelik przyznał, że jeżeli Polscy politycy będą próbowali majstrować przy autonomii, to będzie pierwszą osobą, która będzie za secesją Górnego Śląska od Polski.

Gorzelik argumentuje to tym, że Stonnictwo Centowo-Demokratyczne chce działać wbrew woli Ślązaków. "Dlaczego my Ślązacy mamy być lojalni dla Polski, która nie jest lojalna wobec nas, Ślązaków? Jeżeli Polska nie chce być wobec nas lojalna, to my Polski nie potrzebujemy. Tak jak powtarzałem jestem Ślązakiem, a nie Polakiem, więc jeżeli Polska będzie działać wbrew naszej woli, to my Polski nie potrzebujemy. My bez Polski sobie poradzimy, Polska bez nas sobie średnio będzie radzić, a politycy oderwani od rzeczywistości myślą, że sobie poradzą bez nas, a to nieprawda."
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 09 paź 2017, 16:40

Nie no, to jest przesada. Nikt chyba nie traktuje poważnie Hansa.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 09 paź 2017, 16:46

Możesz puścić, przy okazji trochę ZLew dostanie oszczepem, bo Socjaliści są w PE w koalicji z Wolnym Sojuszem Europejskim, którego częścią jest GPR ;) Tylko zależy, czy ja się tym eventem nie skompromituję, bo byłem jednak inicjatorem referendum autonomicznego ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.


Wróć do „Tajne PP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość