Eventy

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 09 paź 2017, 17:00

Nie sądzę, aby po rzeczywistym uzyskaniu autonomii Gorzelik powiedział coś takiego. To by było praktycznie polityczne samobójstwo (nie wszyscy głosujący na GPR to jacyś radykałowie).

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 09 paź 2017, 17:10

Z jednej strony tak, z drugiej pamiętaj o tym, że RAŚ/ŚPR w realu co raz bardziej się radykalizuje i mówią co raz częściej o niepodległości, więc nie wiem ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 09 paź 2017, 17:59

Nie słyszałem, żeby ktoś w realu na poważnie mówił coś takiego.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 09 paź 2017, 18:12

Gorzelik mówił, że w przypadku PolExitu będzie niepodległość Śląska, ale mniejsza o to ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 09 paź 2017, 18:17

Tylko nie ma Polexitu. ;)

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 14 paź 2017, 13:26

Obrazek
Partia Polaków ujawnia swoich kandydatów w wyborach uzupełniających.

Prezes Partii Polaków Robert Raczyński ujawnił kandydatów PP w wyborach uzupełniających.

Będą to Mirosław Czech z Chełmna, Paweł Lenarczyk z Ursynowa i Wilanowa, Paweł Dziwosz z Malborku i Janusz Stachowiak z powiatów starogardzkiego i gdańskiego.

Jak zaznacza Robert Raczyński to połączenie młodości z doświadczeniem. "Wierzymy i uważamy, że te wybory będą dla nas bardzo udane. Mamy młodych i doświadczonych kandydatów i myślę, że uda się skutecznie to połączyć."

Wybory uzupełniające odbędą się 29 września.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 17 paź 2017, 20:03

Jakby co wolałbym odejść, bo nie chcę już wszystkim truć tyłka.

Obrazek
Karol Malinowski nie żyje.

Obrazek

Zmarł Karol Malinowski, były wicepremier, minister sportu i prezes Partii Polaków. Miał 36 lat.

Wedle nieoficjalnych informacji Karol Malinowski zmarł ze względu na to, że miał w głowie guza mózgu, o którym nawet nie wiedział.

Miał żonę i osierocił 6-letniego syna.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Eventy

Postautor: Administrator » 17 paź 2017, 20:23

Ale czemu? :o

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Eventy

Postautor: Karol Malinowski » 17 paź 2017, 21:54

Nie mam już weny, czasu, no i moja postać jest skompromitowana, dzięki za grę :)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Eventy

Postautor: Dominik Święcicki » 14 lis 2017, 19:29

Obrazek
Podsumowanie miesiąca- listopad
Marsz Niepodległości w Warszawie

Obrazek
11 listopada jak co roku środowiska narodowe zorganizowały marsz z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada 1918 roku. Hasło tegorocznego marszu brzmiało "Wielka Polska katolicka". W marszu wzięło udział około 200 tysięcy osób!
Marsz tradycyjnie ruszył z pod ronda im. Romana Dmowskiego i podążał pod Stadion Narodowy. Podczas przemarszu można było usłyszeć wszelkiego rodzaju patriotyczne pieśni oraz ujrzeć tysiące odpalonych rac.Na marszu byli przedstawiciele Obozu Narodowo Radykalnego, Młodzieży Wszechpolskiej, Partii Polaków oraz innych prawicowych ugrupowań.Po dotarciu na błonia Stadionu Narodowego odśpiewano "Bogurodzicę" co nawiązywało również do hasła wiodącego. Odbyło się również kilka koncertów oraz przemówień.
Obrazek
Jako pierwszy przemówił Dominik Święcicki:
Witam was rodacy! Niezmiernie się cieszę, że dzisiaj w ten jakże wyjątkowy dzień na marsz przybyło tak wiele ludzi. To właśnie 11 listopada Polska odzyskała niepodległość po 123 latach niewoli. Obowiązkiem każdego Polaka jest uczczenie tego dnia. Obowiązkiem każdego Polaka jest uczczenie poległych w walce o wolność naszego narodu. Dzisiaj uczestnicząc w tym marszu pokazaliście, że nie jest wam obca polska historia i patriotyzm.
Marsz szedł pod hasłem "Wielka Polska Katolicka". Oznacza to, że powinniśmy dbać o naszą religie katolicką oraz trzymać się naszych tradycji.
Jesteśmy narodem niepodległym i to powinniśmy pokazywać światu! Pamiętajcie, nigdy nie poddawajcie się w drodze do celu jakim jest budowa wielkiej, silnej Polski. Pamiętajcie młodzi by pielęgnować w sobie idee patriotyczne! Dbajcie o swoją wiarę! Dziękuję! Czołem wielkiej Polsce!
Następnie głos zabrał jeszcze Robert Winnicki oraz organizatorzy marszu.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2017, 18:07 przez Dominik Święcicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Tajne PP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości