Rozmowy wewnętrzne

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy wewnętrzne

Postautor: Krzysztof Hans » 02 lip 2017, 0:10

Ja robię stowarzyszenie dla każdego ale zdecydowanie na swój sposób, inspirując się swoim doświadczeniem z nieco innej formy symulacji państwa :)
Ostatnio zmieniony 02 lip 2017, 1:34 przez Krzysztof Hans, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Rozmowy wewnętrzne

Postautor: Karol Malinowski » 02 lip 2017, 0:24

Chyba zapomniałeś, że ja jestem szefem partii ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Rozmowy wewnętrzne

Postautor: Krzysztof Hans » 02 lip 2017, 1:35

Pomyłka. Chodzi o stowarzyszenie :)

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Rozmowy wewnętrzne

Postautor: Karol Malinowski » 03 wrz 2017, 21:02

Dominik, mam nadzieję, że będziesz teraz bardziej aktywny, niż ostatnio ;)

A i pytanie do GM-a. Obecne władze w Rosji dalej są zainteresowane oddaniem Królewca? I czy Białoruś będzie zainteresowana oddaniem tej części Kresów? Czy może bardziej są za federalizacją z Polską?
Oczywiście pytania czysto hipotetyczne i do zrealizowania w przypadku naszej wygranej ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Rozmowy wewnętrzne

Postautor: Administrator » 03 wrz 2017, 21:22

Nikt nie jest i nie był za oddawaniem żadnych ziem ani federalizacją. Nie wiem skąd w ogóle taki pomysł? :shock:

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Rozmowy wewnętrzne

Postautor: Karol Malinowski » 04 wrz 2017, 0:39

Akurat Łukaszenka, kiedy został prezydentem, gdzieś koło 1995 roku stwierdził, że jeżeli Polska poprosi Białoruś o Kresy, to będzie za oddaniem Polsce tych terytoriów, ex dwór Rosyjski też by oddał Królewiec, bo uważają, że to nie są rosyjskie ziemie i trochę racji mają, bo w ustaleniach Jałtańskich miały to być Polskie ziemie, ale ostatecznie trafił do Rosji, co tak jak mówię im się nie podobało, ale może obecny Car może ma inne poglądy na ten temat ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Rozmowy wewnętrzne

Postautor: Administrator » 04 wrz 2017, 10:31

Pamiętaj, że Car jest po mieczu Hohenzollernem, więc może rościć sobie do nich prawo, jako książę Prus. ;) Jeśli już komuś mieliby oddawać, to bardziej Niemcom.
Co do Łukaszenki, to nie słyszałem tego, a irl on raczej nie jest zbyt przychylnie nastawiony do polskiej mniejszości. W grze jest lepiej, ale też bez jakichś szaleństw.
Chociaż kiedy na tron wstąpi tam Kola Łukaszenka, to pewnie stosunki polsko-białoruskie będą się jeszcze bliższe i może wtedy będzie można faktycznie pomyśleć o jakiejś konfederacji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Rozmowy wewnętrzne

Postautor: Dominik Święcicki » 04 wrz 2017, 19:22

Karolu ja bym chciał być bardziej aktywny ale jest jak jest życie prywatne itp. Chociaż teraz znalazłem trochę więcej czasu i mam nadzieje że będę wystarczająco aktywny ;) :)
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Tajne PP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości