Kwiecień 2022 - marzec 2023
Szef Gabinetu Cieni - Anna Radziwiłł-Schmidt
Minister Spraw Skarbowych - Urszula Pasławska
Wiceminister ds. budżetu i finansów publicznych - Paweł Szałamacha
Wiceminister ds. skarbu państwa i instytucji finansowych - Dorota Podedworna-Tarnowska
Minister Mecenatu Publicznego - Aleksandra Olszańska
Wiceminister ds. kultury i dziedzictwa narodowego - Maja Ostaszewska
Wiceminister ds. edukacji kulturalnej, polityki historycznej, wyznań religijnych oraz mniejszości narodowych i etnicznych - Gniewomir Maj-Ołyński
Wiceminister ds. nauki oraz kultury fizycznej - Joanna Schmidt
Wiceminister ds. ochrony środowiska - Felicja Maciejewska
Minister Spraw Zagranicznych - Paweł Kowal
Wiceminister ds. Polonii - Wiktoria Radziwiłł
Wiceminister ds. członkostwa RP w Unii Europejskiej - Beata Lindholm
Wiceminister ds. prawno-traktatowych - Sławomir Nitras
Minister Infrastruktury - Kinga Gajewska-Płochocka
Wiceminister ds. budownictwa i mieszkalnictwa - Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Wiceminister ds. transportu i łączności - Maria Wasiak
Wiceminister ds. lokalnego planowania i zagospodarowania przestrzennego - Marek Gróbarczyk
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Marek Biernacki
Wiceminister ds. administracji publicznej - Elżbieta Łukacijewska
Wiceminister ds. wewnętrznych - Beata Bublewicz
Wiceminister ds. informatyzacji - Anna Streżyńska
Minister Sprawiedliwości - Alicja Florek
Wiceminister ds. dobrego prawa - Borys Budka
Wiceminister ds. lepszej pracy sądów - Anna Synowiec
Minister Spraw Społecznych - Karolina Flinta
Wiceminister ds. pracy i zabezpieczenia społecznego - Błażej Moder
Wiceminister ds. zdrowia - Marian Zembala
Wiceminister ds. rodziny i młodzieży - Filip Serafin
Wiceminister ds. oświaty, wychowania i szkolnictwa wyższego - Lena Kolarska-Bobińska
Minister Obrony Narodowej - Bogdan Klich
Wiceminister ds. polityki zbrojeniowej - Sławomir Rybicki
Minister Gospodarki - Jarosław Gowin
Wiceminister ds. rozwoju regionalnego i turystyki - Grażyna Piotrowska-Oliwa
Wiceminister ds. rynków rolnych, rolnictwa, rozwoju wsi i zasobów naturalnych - Agnieszka Kłopotek
Wiceminister ds. rybołówstwa, gospodarki morskiej i gospodarki wodnej – Witold Zembaczyński
Pełnomocnik ds. równego traktowania - Monika Wielichowska
Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Maria Leniwa
Rzecznik prasowy gabinetu cieni - Dominika Wielowieyska
og: dostosowany do struktur (http://symulacja-polityczna.cba.pl/viewtopic.php?p=29417#p29417)