Portale społecznościowe polityków KNDP

Liczba posłów: 106 Liczba senatorów: 57
Przewodnicząca: Marta Fornero-Piotrowska

Moderator: Anna Radziwiłł-Schmidt

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 10 paź 2022, 23:43

@marta_fornero pisze:Obrazek
Kampania wystartowała! Gorąco zachęcam do głosowania na kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Senatu!
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 17 paź 2022, 19:22

Obrazek
Luiza Fronczewska dodał(a) zdjęcie:

Dziękuję za 47% poparcia w pierwszej turze! Do mety pozostało naprawdę niewiele. W ciągu najbliższych dwóch tygodni będę nadal spotykać się z wyborcami i wyborczyniami, aby przekonywać ich do wizji Koalicji Obywatelskiej do Senatu. Zapraszam na wszystkie spotkania! Gorąco zachęcam także do jak najwyższej frekwencji w ponownym głosowaniu! Pamiętajmy, że każdy głos się liczy i każdy głos może wiele zmienić!
Obrazek


Obrazek
Monika Wielichowska dodał(a) zdjęcie:

Od 2026 roku jestem radną województwa dolnośląskiego. Od zeszłego roku, jako wicemarszałek, mam okazję pracować nad wieloma projektami, które realnie wpływają na polepszenie codziennego życia mieszkańców województwa. Miałam przyjemność reprezentować Wałbrzych w Senacie w latach 2019-2025, wcześniej przez wiele lat reprezentowałam go w Sejmie. Znam problemy regionu i chciałabym się nimi zajmować, być jego reprezentantką w Warszawie. Dziękuję za każdy głos, za każdą uściśniętą dłoń - spotkajmy się przy urnie wyborczej za dwa tygodnie!
Obrazek


Obrazek
Joanna Mucha dodał(a) zdjęcie:

Dziękuję za każde głosy, które oddaliście państwo na mnie w pierwszej turze! Układamy strategię przed drugą turą i ruszamy w trasę! Mam nadzieję, że się w niej spotkamy i będziemy mieli okazję wymienić się myślami, podzielić przemyśleniami na temat programu Koalicji Obywatelskiej. Zawsze wsłuchuję się w głos mieszkańców i tym razem nie będzie inaczej!
Obrazek


Obrazek
Hanna Gill-Piątek dodał(a) zdjęcie:

Chwila relaksu po intensywnej kampanii przed pierwszą turą! Ale od jutra podwijam rękawy i z samego rana ruszam przekonywać mieszkańców Sieradza, aby w drugiej turze także oddali na mnie swoje głosy!
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 18 paź 2022, 13:39

Obrazek
@k_mlynarczyk dodał/a zdjęcie:

Od dzisiaj znowu w trasie! Do końca kampanii zamierzam odwiedzić każdą dzielnicę Radomia, gdzie spotkam się z mieszkańcami i będę rozmawiać o ich codziennych problemach i potrzebach. Jako senatorka chciałabym kontynuować pracę w dziedzinach, którymi zajmowała się do tej pory. W mijającej kadencji byłam przewodniczącą Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą. Ważna jest dla mnie polityka zagraniczna, wielokrotnie podróżowałam wraz z moimi koleżankami senatorkami i kolegami senatorami za granicę, ostatnią w tej kadencji do Tajwanu, który jest dla Polski ważnym partnerem w rejonie Azji. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów do Senatu!
Obrazek


Obrazek
@monikaannarosa dodał/a zdjęcie:

Miałam ogromny zaszczyt reprezentowania Gliwic w Senacie przez ostatnie sześć lat. Całą swoją polityczną karierę związała z Górnym Śląskiem, najpierw jako europosłanka z regionu (oraz wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego), obecnie jako senator i prezydent Katowic. Moje biuro senatorskie prowadzi politykę otwartych drzwi, zawsze staram się dotrzymywać terminów, spotykać z wszystkimi, którzy tego spotkania potrzebuję. Deklaruję, że w nadchodzącej kadencji będę kontynuować swoją pracę na rzecz regionu. Gorąco zachęcam, abyście rozważyli państwo oddanie swojego głosu właśnie na mnie!
Obrazek


Obrazek
@barbaranowacka dodał/a zdjęcie:

Jako pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania miałam ogromny zaszczyt przewodzenia pracom nad ustawą o uzgodnieniu płci, która została przyjęta przez Sejm i Senat zdecydowaną większością głosów i podpisana przez Jej Królewską Mość królową Monikę. Jeśli zostanę wybrana na kolejną kadencję do Senatu, będę kontynuować pracę na rzecz środowisk LGBT+, będę walczyć o prawa mniejszości, prawa kobiet. Udowodniłam w mijającej kadencji swoją skuteczność, dlatego proszę państwa o odnowienie waszego zaufania. Spotkajmy się przy urnie wyborczej za dwa tygodnie! Wygrajmy to!
Obrazek


Obrazek
@Dorota_Brejza dodał/a zdjęcie:

Krótka przerwa na kawę i jedziemy dalej! Dzisiaj w kampanii wspiera mnie Krzysztof. Jako prawniczka z wykształcenia na sercu leży mi polska legislacja. Senat istnieje po to, aby dokonywać poprawek w stanowionym prawie, tak, abyśmy uniknęli "niechlujstwa" w prawodawstwie. Jeśli zostanę wybrana do Senatu, dopilnuję tego, aby tworzone przez parlament prawo było najlepszej jakości. Nie możemy pozwolić na to, aby w życie wchodziły buble! Dlatego zachęcam do oddania na mnie głosu za dwa tygodnie!
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 20 paź 2022, 1:27

Obrazek
@beatatadla dodał/a zdjęcie:

Krótka prasówka i w trasę! Dzisiaj będę rozmawiać z wyborcami o mediach, edukacji i kulturze, trzech kwestiach bardzo bliskich mojemu sercu, którymi chciałabym się zajmować w nadchodzącej kadencji. Jako senator przez ostatnie sześć lat miałam przyjemność pracować w senackich komisjach Kultury i Środków Przekazu oraz Nauki, Edukacji i Sportu, które pochylały się nad wieloma ważnymi projektami.
Obrazek


Obrazek
Anna Schmidt-Rodziewicz dodał(a) zdjęcie:

Od 2026 roku mam zaszczyt reprezentować powiaty jarosławski, lubaczowski, przemyski i przeworski w sejmiku województwa podkarpackiego. W poprzedniej kadencji pełniłam także funkcję wicemarszałka i pracowałam nad wieloma projektami rozwojowymi, wpływającymi na codzienne życie mieszkańców regionu. Senat w ciągu ostatnich lat stał się swego rodzaju izbą samorządową. Jeśli zdecydujecie się zaufać mi w tych wyborach i powierzyć mandat senatora, zamierzam kontynuować pracę na
Obrazek


Obrazek
Krzysztof Gawkowski dodał(a) zdjęcie:

Z samego rana wywiad w Radiu Płock, później debata na temat samorządów, następnie indywidualne spotkania z wyborcami. Każdy dzień do końca kampanii wypchany po brzegi. Jestem gotowy na intensywną pracę zarówno teraz, jaki i później, jeśli zdobędę wasze zaufanie w nadchodzącej elekcji.
Obrazek


Obrazek
Izabela Leszczyna dodał(a) zdjęcie:

Likwidacja tzw. "podatku Belki" to początek jeśli chodzi o politykę fiskalną. Jako wiceminister finansów biorę udział w pracach nad szeroką reformą podatkową, którą rząd zamierza przedstawić w przyszłym roku. Dzisiaj dyskutowaliśmy na temat propozycji mieszkańców Częstochowy odnośnie finansowej polityki państwa. Gorąco zachęcam do oddania na mnie głosu w nadchodzącej drugiej turze wyborów.
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Ignacy Schmidt
Posty: 1183
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:48

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Ignacy Schmidt » 22 paź 2022, 0:57

Twitter:

Już za kilka dni druga tura wyborów do Senatu. Polsce są potrzebne stabilne rządy, z silną większością w parlamencie. Poparcie kandydatów Koalicji Obywatelskiej w drugiej turze wyborów pomoże rozwiązać systemowe problemy, z którymi cały czas mamy do czynienia w Polsce. Apeluję do wszystkich, którym zależy na równości, równych prawach i niedyskryminacji, by zagłosowali na Koalicję Obywatelską w drugiej turze.

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 22 paź 2022, 12:15

Obrazek
Władysław Kosiniak-Kamysz dodał(a) zdjęcie:

Każdy głos się liczy. Niezależnie od komitetu, na który zostanie oddany. 37 procent to niepokojąco niska frekwencja i musimy zrobić wszystko, aby nie dopuścić do jeszcze większego spadku. Udział w wyborach to nie tylko obowiązek każdego obywatela, ale przede wszystkim wielki przywilej. Mam nadzieję, że spotkamy się w dniu elekcji przy urnach wyborczych. Serdecznie zachęcam państwa do udziału w drugiej turze!
Obrazek


Obrazek
Dorota Pietrzyk-Reeves dodał(a) zdjęcie:

Oprócz dyskusji o postulatach, z którymi startuję do Senatu jest też chwila czasu na relaks i podładowanie baterii. Później znowu w drogę, aby przekonywać mieszkańców i mieszkanki Krakowa do oddania na mnie głosu. Mam konkretny program, w nadchodzącej kadencji chciałabym zająć się tym, czym zajmowałam się przez całe zawodowe życie - nauką. Mam nadzieję, że zdecydujecie się oddać na mnie swój głos!
Obrazek


Obrazek
@jacek.jaskowiak dodał/a zdjęcie:

Kultowa, zielona budka Jacka Kanii przy Moście Teatralnym od niemal 40 lat karmi kolejne pokolenia poznanianek i poznaniaków. Do Teatralki nadal ustawiają się długie kolejki, w których można zauważyć zarówno studentów, jak i całe rodziny z dziećmi. Osobiście najbardziej polecam zapiekankę z warzywami! Cieszy fakt, że wiele produktów zapewniają lokalni przedsiębiorcy: bułki dostarcza piekarnia ze Starego Miasta, a surówki pochodzą z garmażerii Pychota na Rynku Jeżyckim. Wspieranie lokalnych przedsiębiorców jest bardzo ważne, jako Wasz senator będę to robił!
Obrazek


Obrazek
@kotula_katarzyna dodał/a zdjęcie:

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie w mojej kampanii. Dziękuję za każdą rozmowę, za każdą uściśniętą dłoń - gorąco zachęcam do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów! Każdy głos się liczy!
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Aleksandra Olszańska
Posty: 305
Rejestracja: 14 lut 2017, 21:20

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Aleksandra Olszańska » 27 sty 2023, 10:53

Obrazek
Obrazek

Aleksandra Olszańska napisała:

Aktywność polityków Rządzić Inaczej w sprawach budżetowych zasługuje na uznanie i jako większość rządowa jesteśmy wdzięczni za wskazanie naszych pomyłek, taka jest przecież rola opozycji. Mamy nadzieję, że wkrótce nasi konkurenci będą mieli okazje zaproponować poza samą krytyką także pozytywne rozwiązania i okażą się opozycją konstruktywną.

Niepokoić natomiast musi lekceważący stosunek polityków Rządzić Inaczej do mniejszości etnicznych i wyznaniowych, który objawił się w reakcjach Fryderyka Skarbińskiego w mediach społecznościowych i Szymona Hołowni na mównicy sejmowej na rządowy projekt zmiany ustawy o stosunku Państwa do Karaimskiego Związku Religijnego w RP.

Księżna Aleksandra Olszańska

Awatar użytkownika
Fryderyk Skarbinski
Posty: 1066
Rejestracja: 26 lip 2017, 23:33

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Fryderyk Skarbinski » 27 sty 2023, 11:55

ObrazekObrazek
Fryderyk Skarbiński skomentował

Jak pani wysnuła z pytania o to czy dany temat powinien być priorytetem rządu czy propozycji aby objąć związek wyznaniowy regulacjami które obowiazują inne związki jakiekolwiek objawy lekceważenia?

To rząd lekceważy pozostałe 37 milionów obywateli przygotowując budżet na kolanie czy nie zajmując się pogarszającą się sytuacją finansów publicznych.

Co do pozytywnych rozwiązań to proszę nie sugerować że takich nie proponujemy. Oprócz własnych projektów które wnosimy do Sejmu niejednokrotnie zgłaszamy także poprawki do ustaw rządowych. Taki zarzut z ust członkini większości, która nie raz przepychała swoje projekty bez odpowiedzi na pytania i wątpliwości zgłaszane przez opozycję w debacie to zwykła konfabulacja zakrawająca o hipokryzję.
Fryderyk Skarbiński - przewodniczący Stowarzyszenia "Rządzić Inaczej", ekonomista behawioralny, doktor ekonomii i psychologii, project manager, działacz społeczny
Obrazek

Awatar użytkownika
Marta Fornero-Piotrowska
Posty: 1554
Rejestracja: 27 gru 2022, 16:50

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Marta Fornero-Piotrowska » 11 lip 2023, 13:07

@tomek_modrzejewski pisze:Obrazek
Interesująca fikcja literacka ukazała się na łamach @NewsweekPolska - rząd KO, Prawicy i BdWR ma stabilną większość w obu izbach parlamentu, konflikt wewnątrz koalicji wyimaginowała sobie opozycja, a już na pewno nie przewidywane są przedterminowe wybory zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Polki i Polacy zdecydowanie wyrazili swoje zdanie na temat tego, kto ma dzierżyć stery władzy.
Marta Fornero-Piotrowska - premier RP (2020; od 2032)

Minister sprawiedliwości (2015-22), senator RP (2015-34), posłanka na Sejm RP (od 2034), marszałek woj. pomorskiego (2026-32), przewodnicząca Postępowych Demokratów (2032-35) oraz KNDP (2035-36)

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Portale społecznościowe polityków PD

Postautor: Franciszek Palucki » 11 lip 2023, 13:21

franciszek_palucki podał dalej


Wróć do „Kongres na rzecz Demokracji i Postępu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości