Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - PL-K+PP+BG

Liczba posłów: 13 Liczba senatorów: 14
Prezes: Scholastyka Kowalska
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - PL-K+PP+BG

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 30 maja 2018, 14:47

PL-K-PP-BG rozpoczyna kompanię.

Działacze Partii Liberalno-Konserwatywnej, Partii Polaków i bezpartyjni rozpoczęli kampanię wyborczą przed wyborami uzupełniającymi do Sejmu.

Obrazek

Z mieszkańcami Chorzowa i Świętochłowic spotkał się Dobromir Sośnierz, który startuje z tego okręgu w wyborach uzupełniających. Jak zaznacza priorytetem będzie dla niego wprowadzenie szerokiej wolności gospodarczej. "Czas uwolnić gospodarkę! Jako kandydat Partii Liberalno-Konserwatywnej zamierzam tą szeroką wolność wprowadzać."

Z mieszkańcami Szczyrku, Wilamowic i Bestwiny spotkał się Adam Rakszawski, kandydat na posła z okręgu obejmującego powiat bielski. Obiecał m.in. wspieranie wolności gospodarczych. "Jeżeli uda mi się wygrać, to to będziemy ku temu celu o krok dalej."

Obrazek

Z mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego spotkał się były prezydent tego miasta Marcin Witko. Witko obiecał, że swoją pracą w Sejmie zamierza służyć dalej mieszkańcom miasta. "Chcę służyć mieszkańcom miasta teraz w Sejmie. Jeżeli państwo mi zaufają zamierzam to zrobić."
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - PL-K+PP+BG

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 30 maja 2018, 14:50

Koalicja PL-K-PP-BG przedstawia plakaty wyborcze

Koalicja Partii Liberalno-Konserwatywnej, Partii Polaków i Bezpartyjnego Górnośląskiego przedstawiła swoje plakaty wyborcze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.


Wróć do „Partia Liberalno-Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron