Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Liczba posłów: 13 Liczba senatorów: 14
Prezes: Scholastyka Kowalska
Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 08 lut 2017, 19:08

Przepraszam, pseudo-narodowiec. Mój błąd.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 08 lut 2017, 19:29

Oj panie Nowak..... Powiedział to człowiek, który w RdN był bardzo prawicowy a dziś chce legalizować narkotyki. Może jeszcze niech pan powie, że popiera eutanazje?
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 08 lut 2017, 21:18

Ja dalej jestem tym samym prawicowcem i dalej uznaję zasadę Volenti non fit iniuria. Jeżeli ktoś nie uznaje tej zasady (czyli Chcącemu nie dzieje się krzywda) to nie jest prawicowcem.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 20 lut 2017, 22:16

Obrazek
Tego jeszcze nie grali. Parlamentarzyści PD już woleli poprzeć kandydatów @pisorgpl niż naszych. To znak, że się was boją, Polaków.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 24 lut 2017, 20:13

Obrazek
To jest Polska ,,niezależność" mediów: Partię, która może nawet rządzić samodzielnie, atakują ,,niezależne" media. Z jednej strony Fakt (którego wydawnictwo sympatyzuje z PD i jest z Niemiec), z drugiej jedno z lewicowych mediów, czyli Trybuna. Rozumiem, gdyby pisali prawdę to pół biedy, ale jeżeli piszą same kłamstwa na nasz temat to już nie jest dopuszczalne. Pokazuje to, że chodzi im o tylko własne portfele a nie o dobro Polski i Polaków.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 28 lut 2017, 22:00

Obrazek
Stanisław #Michalkiewicz został powołany na urząd kasztelana lubaczowskiego. Składam szczere gratulację.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 28 mar 2017, 19:03

Obrazek
Pani Premier Radziwiłł-Schmidt w Nowej TV oderwana od rzeczywistości. ,,Polska za naszych rządów była bardzo aktywna w polityce zagranicznej. Była prymusem, jeśli chodzi o tempo rozwoju." - Tylko, że pod koniec ich rządów nie było czegoś takiego:

viewtopic.php?f=8&t=9&start=140#p26461

Niestety po tych słowach już nie chciałem oglądać tej beznadziejnej telewizji PD. Jeśli chodzi o tą telewizję, to mam jedno pytanie: Skąd oni mają pieniądze na taką propagandę?

Awatar użytkownika
Janina Dobrzyńska
Posty: 2749
Rejestracja: 01 maja 2015, 10:24

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Janina Dobrzyńska » 28 mar 2017, 19:34

Proszę Pana, a skąd ma GW? ;)
Janina Dobrzyńska- Sojusz Lewicy Demokratycznej

Poseł na sejm IV, V, VI, VIII

2011-2017 przewodnicząca struktur SLD na pomorzu
2015-2020 przewodnicząca SLD
2015-2019 wiceprzewodnicząca KP SLD
2015-2019 wicemarszałek Sejmu
2015-2020 liderka ZL

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 28 mar 2017, 19:44

Maj-Ołyński:

Panie ministrze, niech się Pan weźmie do roboty - obiecaliście wiele, nie zrobiliście jeszcze nic. Rząd w ogóle nie funkcjonuje. Niech Pan nie traci czasu na oglądanie Nowej TV, jeśli Panu to nie pasuje ;)
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 30 kwie 2017, 18:09

Obrazek
Widać, że brudna kampania trwa w najlepsze, ale mam nadzieję, że ludzi, którzy propagują takie fałszywe informacje, dosięgnie sprawiedliwość. Zaprzeczam informacją podanym przez Onet i informuję, że ludzie w PL-K, którzy proponują swoim współpracownikom posady w spółkach skarbu państwa, którzy nie posiadają odpowiednich kompetencji na takową posadę, niedługo później wylatują. Nie jest też prawdą, że zarząd to toleruje. Jako członek zarządu mogę powiedzieć, że reagujemy na takie rzeczy, a kara jest bardzo bolesna, w sensie politycznym oczywiście.


Wróć do „Partia Liberalno-Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron