Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Liczba posłów: 13 Liczba senatorów: 14
Prezes: Scholastyka Kowalska
Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 26 gru 2016, 14:58

Karol Malinowski pisze:
Wincenty Nowak pisze:


Obrazek
Co do kosztów koncesji myślę, że tu się zgodzimy. Ale mały nadawca nie będzie zainteresowany nadawaniem w NTC, bo nie będzie go stać na konkurowanie z TVN i Polsatem. Żeby koszta spadły do zera, to wtedy będzie trzeba znacjonalizować Emitela, bo daninę na tą spółkę też jednak trzeba dać. Istnienie KRRiT jest potrzebne, bo wtedy nadawcy będą robili co chcieli. Jesteśmy jednym z niewielu krajów, gdzie przepisy mówią, że sport nie może być przerywany reklamami. Jak nie będzie konkretnych przepisów w tej sprawie, to będzie robienie na zasadzie róbta co chceta i np. oglądając mecz reprezentacji Polski, czy skoki narciarskie będziemy słuchać od komentatorów o idiotach bez szkoły, którzy puszczą reklamy w trakcie wydarzeń sportowych. Pozdrawiam.
[/quote]

Obrazek
,,Nacjonalizacja będzie lekiem na wszystko" niech Pan się nie ośmiesza, ponieważ państwo pokazuje prawie zawsze, że gorzej sobie radzi w kwestiach gospodarki od tzn. prywaciarzy. Chcemy, żeby telewizja konkurowała. Jeżeli ktoś chce puszczać reklamy podczas wydarzeń sportowych to niech sobie puszcza tylko niech się nie zdziwi, że ktoś się przerzuci na streamy czy do innego kanału.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 27 gru 2016, 10:22

Obrazek
O ironio. Platforma uważa, że ludzie są zbyt głupi, żeby się ubezpieczyć, zapinać pasy a żeby decydować czy Śląsk powinien mieć autonomię to są genialni. Widać, że już PO się gubi w swojej ideologii, która jest pełna sprzeczności.

Awatar użytkownika
Wincenty Grabowski
Posty: 286
Rejestracja: 15 gru 2016, 8:45

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Grabowski » 27 gru 2016, 10:28

Wincenty Grabowski lubi to
dr Wincenty Grabowski - pułkownik dyplomowany w stanie spoczynku, doktor nauk ekonomicznych, przedsiębiorca, polityk, przewodniczący Narodowej Demokracji

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 27 gru 2016, 18:22

Obrazek
Oglądając wiadomości zaserwowane przez TVP Info, chce mi się śmiać. Służby rosyjskie zamieszane w zamachy. Naprawdę taką propagandę wciskać Polakom to wstyd, Panie Prezesie TVP Januszu Daszczyński. Jeszcze to, że w ten zamach jest zamieszany Wincenty Grabowski jest jeszcze bardziej absurdalne. Zaraz usłyszymy o kolejnym zamachu ze strony tzn. Frontu Wyzwolenia Śląska (mam nadzieję, że się mylę) i co pojawi się w TVP, że w zamachy zamieszane są też nacjonalistyczne ugrupowania z Węgier i z Czech? Widzę też, że Święcicki, ponieważ on wysłał do mediów Winnickiego, wbił szpilkę, albo raczej taką wielką szpilkę, w Wincentego Grabowskiego, ponieważ chce zdobyć jego wyborców i szybko dorwać się do stołków.

http://symulacja-polityczna.cba.pl/viewtopic.php?f=7&t=2&start=710#p23717

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 16 sty 2017, 19:45

Obrazek
Pan ,,ekspert" Kosma Drzewiński sieje tutaj nieprawdę. Nie wystawiliśmy kandydata w wyborach uzupełniających, ponieważ daliśmy poparcie kandydatowi ,,Nowego Świtu", jednakże nie wiemy dlaczego oni nie zgłosili kandydata. Gdyby nie to, Marcin Sypniewski miałby wielkie szansę na zostanie posłem. Jeszcze mam jeszcze jedną uwagę do Pana ,,eksperta". Porozumienie dla Polski też nie wystawiło swojego kandydata, ponieważ wątpię, że przejęli się słabą Partią Liberalną i poparli ich kandydata, ale nie jest na to zwracana uwaga przez ,,eksperta".

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Administrator » 16 sty 2017, 19:50

Kosma Drzewiński skomentował to:
Nie znam tajnych ustaleń pana partii, które zresztą, jak się okazuje są dość nieopłacalne, skoro popieracie kogoś, kto się nie rejestruje. Porozumienie dla Polski poparło oficjalnie kandydatkę liberałów.
Komentuję tylko tendencje sondażowe, a jak widać, Wam spadło poparcie, a PdP wzrosło.


Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 16 sty 2017, 19:56

Obrazek
Rozumiem, jednakże nie wystawienie kandydata w wyborach uzupełniających przez naszą partię jest powodem czegoś innego niż Pan powiedział a ja muszę to sprostować. Kandydat, który miał być wystawiony przez towarzystwo ,,Nowy Świt" nie wiem dlaczego się nie zarejestrował i ja nie będę snuł dlaczego. Mówiłem, że PdP poparło kandydatkę liberałów, żeby tylko wyjść z twarzą a nie dlatego, że chcieli ich poprzeć.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Administrator » 16 sty 2017, 20:01

Kosma Drzewiński:
Skąd opinia publiczna ma mieć pewność, że PLK mówiąc o rzekomym poparciu dla kandydata planktonowego ugrupowania, jakim jest Nowy Świt, nie próbuje dokonać tego, o co oskarża Pan PdP, a więc próbę wyjścia z twarzą z braku rejestracji swojego kandydata? Zresztą Wy szukacie wytłumaczenia dopiero po niekorzystnym sondażu, a PdP poparła panią Czerską-Thomas niezależnie od niego.
Nie wiem jak było, ale fakty świadczą na Pana niekorzyść w tym sporze. ;)

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 16 sty 2017, 20:33

Obrazek
W poprzednich wyborach uzupełniających naszego kandydata poparł ten plankton, więc współpraca z Nowym Świtem jest bardzo wiarygodna. Myśli Pan, że PL-K bierze do serca sobie sondaże? Oczywiście, że nie, jednak bierzemy je pod uwagę. Więc dlaczego bronię partii? Zarzucono nam pewną rzecz, w komentarzu pod sondażem, która jest nieprawdziwa, więc trzeba to sprostować.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Administrator » 16 sty 2017, 20:45

Kosma Drzewiński:
W moim komentarzu nie było nic nieprawdziwego. Faktem jest bowiem, że nie zarejestrowaliście swojego kandydata, a przyczyny tego mogą być różne. Dopóki nie opublikował Pan dzisiejszego wpisu, trudno było domniemywać, że był nią sojusz lidera sondaży, z ugrupowaniem o poparciu w granicach błędu statystycznego. ;)


Wróć do „Partia Liberalno-Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron