Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Liczba posłów: 13 Liczba senatorów: 14
Prezes: Scholastyka Kowalska
Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 21 sty 2017, 22:29

Obrazek
@maciejeckardt, moje gratulacje. Takiej wygranej wolnościowca jeszcze nie widziałem, ale mam nadzieję, że jeszcze kilkanaście razy zobaczę.

Awatar użytkownika
Wincenty Grabowski
Posty: 286
Rejestracja: 15 gru 2016, 8:45

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Grabowski » 22 sty 2017, 14:49

Obrazek
Maciej Eckardt @maciejeckardt

Dziękuję W.Nowak! Myślę, że będziemy wspólnie pracować żeby było ich jak najwięcej.
dr Wincenty Grabowski - pułkownik dyplomowany w stanie spoczynku, doktor nauk ekonomicznych, przedsiębiorca, polityk, przewodniczący Narodowej Demokracji

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 26 sty 2017, 13:09

Obrazek
Oto innowacja według rządu: wprowadźmy zakładanie przedsiębiorstw przez telefon (nieważne, że i tak trzeba iść do urzędu, ale to jest innowacja) czyli coś co w dzisiejszych czasach jest już przestarzałe. Mówiąc poważnie, rząd proponuje rozwiązanie, które było stosowane już pod koniec XX wieku np. spółka zależna od (o ironio) TVN proponowała zakupy przez telefon. Więc rząd się trochę spóźnił (o tak gdzieś minimum 13 lat).

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 06 lut 2017, 23:11

Obrazek
Odpowiadając karierowiczowi Mikołajowi Wlazłemu. Ja do Pana nie mam żadnych pretensji, nawet się cieszę, ponieważ jeden karierowicz mniej w PL-K. Widać, że Prawica KP stworzyła ten gabinet cieni po to, żeby tylko był. Jeżeli stworzyliby rząd oparty o ten gabinet to byłby to zły rząd. Wracając do wypowiedzi pana Wlazłego, bronić człowieka, którego celem numer jeden to zdobycie władzy i przywrócenie do Polski kresów wschodnich a nie zajęciem się poprawieniem prawem.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 07 lut 2017, 19:26

Komentarz:
Proszę mi wskazać wypowiedź, w której powiedziałem, że moim celem numer jeden jest odzyskanie kresów. To, że uważam, że to są polskie ziemie to nie znaczy, że nie myślę o niczym innym. Takie dyrdymały to pan może sobie zachowywać dla siebie.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 07 lut 2017, 21:09

Jeżeli ktoś ciągle mówi o kresach to chyba dla niego to cel numer jeden. Historyk, który ma zostać ministrem sprawiedliwości. W takim składzie, rząd byłby złym rządem, co potwierdzają te słowa: ,,Dobry rząd dobiera ludzi do stanowisk, zły stanowiska do ludzi". Widać, że Pana brak szacunku jest jednym z przyczyn tak słabego poparcia Prawicy KP.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 08 lut 2017, 8:46

Brak szacunku? Dla kogo? To że mnie w programie zapytano o kresy to nie znaczy, że mam jakiegoś"świra" na tym punkcie. Przez pana przemawiają kompleksy. Stracił pan władze PLK na rzecz Marka Kohna. To są fakty.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 08 lut 2017, 17:05

Widzę, że lubi Pan kłamać, ale się nie dziwię, ponieważ jest Pan z partii, która jest takim małym PiSem. Nie straciłem władzy PLK na rzecz Marka Kohna bo takiej władzy nie miałem. Dalej jestem wiceprezesem tej partii i nic w tej kwestii się nie zmieniło. Widać, że rozbieżność faktów Pana i faktów prawdziwych jest wielka.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 08 lut 2017, 18:42

Fakty są takie. Zanim do PLK dołączył Marek Kohn pan sterował z tylnego siedzenia panem Wiplerem. Widocznie miała miejsce pomiędzy panem a jeszcze wtedy prezesem PLK jakaś umowa, bo nie wierzę, że pan Wipler dałby się tak omamić. Z całym szacunkiem dla pana Wiplera. A nazywanie nas małym PiS-em jest śmieszne. Obraża pan wszystkich na około. Podziwiam pańskich współpracowników za cierpliwość.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 08 lut 2017, 19:01

Widać, że znaczenie słowa ,,fakt" jest dla Pana obce i pańskie teorie spiskowe podpina Pan pod fakty. Ja sterowałem panem Wiplerem z tylnego siedzenia!? Jeżeli Pan w pańskiej partii chciał sterować innymi dookoła to nie znaczy, że w każdej tak jest. Ja obrażam wszystkich na około!? Mówi to narodowiec, który już na obrażał wszystkich. Nazywanie was małym PiSem jest śmieszne!? Może jeszcze pański wyjazd na Ukrainę był śmieszny? Niestety widzę, że ta dyskusja polega tylko na pańskim kłamaniu i kontynuowanie tej dyskusji jest co najmniej niepoważne.


Wróć do „Partia Liberalno-Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron