Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Liczba posłów: 13 Liczba senatorów: 14
Prezes: Scholastyka Kowalska
Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 11 cze 2017, 16:20

Obrazek
Ja pragnę zdementować to, że Radziwiłł wprowadził mnie do ,,Polskiej polityki". Abstrahując od tego, to słuszne jest krytykowanie mnie za moje umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną, ale krytykowanie mnie za to i popełnianie błędów to już podchodzi pod hipokryzję.
Wracając do meritum, ja do ,,Polskiej polityki" wdarłem się po średnio długim oblężeniu i udanym szturmie. Radziwiłł co najwyżej rzucał mi kłody pod nogi, robiąc to co lubi, czyli zwalać na swoich podwładnych robotę i jeśli wyjdzie to przywłaszczać cudze dokonania. Janie pamiętaj, kto planował kampanię referendalną i może w małym stopniu, ale przyczynił się do największego sukcesu RdN.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Jan Radziwiłł » 15 cze 2017, 4:01

Jan Radziwiłł pisze:#NieDziel! #Łącz!


Stronnictwo Szlachecko-Konserwatywne pisze:#NieDziel! #Łącz!


[Og: FB oczywiście.]
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 06 sie 2017, 22:39

Obrazek
Odpowiadając na ostatniego ,,newsa" RMF-FM. My z Markiem, Weroniką, Jackiem i Jerzym tworzymy zgrany team, nie ma żadnych tarć w PL-K. W moim przekonaniu jestem ostatnią osobą, która żądałaby odejścia Jerzego z MONu, świetnie nam się współpracuje. Wracając do Marka, nie widzę jakoś, żeby był jakimś samotnikiem, a raczej zawsze służy radą dla naszych działaczy i ostatnią rzeczą jaką by zrobił to działanie na własnego konto. Tematu o zmianach steru w rządzie nie ma w PL-K, ani w całej koalicji i nie będzie jeśli Weronika nie popełni jakiegoś rażącego błędu widocznego dla wszystkich, w co wątpię, żeby coś takiego się zdarzyło.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 05 gru 2017, 16:57

Obrazek
Niektórzy zapominają, że z European Union nie zrobi się The United States of Europe #NiedlaEurowPolsce #StopIntegracjiEU

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 26 sie 2018, 19:46

Obrazek
Czy odpowiedzenie na parę ważnych pytań w Senacie przerosło premier Laurę Novak?

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 28 sie 2018, 22:16

Obrazek
Kolejny rząd upadł w skutek nie udzielenia wotum zaufania, tym razem w #SenatRP. Szkoda, że pani premier, a raczej była pani premier nie odpowiedziała na pytania. Jestem ciekawy, jaki rząd lewicy miał pomysł na #wojsko #obronność

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 sie 2018, 22:29

@PawelMalinowski w odpowiedzi do @W_Nowak

Wincenty, nie musisz być uszczypliwy ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 28 sie 2018, 22:44

@W_Nowak w odpowiedzi do @PawelMalinowski
Z tym, że była pani premier? Tu raczej chciałem podkreślić stan faktyczny, ale jak było to bardziej niemiłe, to przepraszam, nie miałem takiego celu.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 sie 2018, 22:55

@PawelMalinowski w odpowiedzi do @W_Nowak

Bardziej mi chodziło o uszczypliwość w stronę Łukasza Wójtowicza, ale odnoszę teraz wrażenie, że nie było to twoim zamierzeniem.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Wincenty Nowak - Portale Społecznościowe

Postautor: Wincenty Nowak » 03 wrz 2018, 22:12

Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt powołana na funkcję premiera. Gratulacje! Teraz mogę czekać tylko na expose, ale mam nadzieję, że wreszcie od rządów Radziwiłł-Schmidt doczekam się niezłych reform, a nie, i tu przepraszam za określenie, półśrodków i zaznaczam, że nie jest one negatywne. Czyli zamiast wspomagać programami ograniczanie problemu, uderzyć w epicentrum. Teraz krytyka rządu, który nawet nie przedstawił expose, jest bezsensu. Oczywiście, PD nie jest partią prawicową, ale jest pośrodku, lawirując pomiędzy lewicą a prawicą.


Wróć do „Partia Liberalno-Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość