Wybory uzupełniające do sejmu-Gdańsk

Partia istniejąca od stycznia do lipca 2021 roku, później weszła w skład Prawicy KP
Liczba posłów: 13 Liczba senatorów: 1
Prezes: Dominik Święcicki
Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Wybory uzupełniające do sejmu-Gdańsk

Postautor: Dominik Święcicki » 23 lis 2016, 19:41

Kandydatem OWP w wyborach uzupełniających w Gdańsku jest Artur Zawisza.
Obrazek
Artur Zawisza polski polityk, poseł.
Urodzony 30 marca 1969 w Lublinie. Podczas edukacji w szkole średniej był instruktorem podziemnego Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego. W czasie studiów był prezesem Akademickiego Klubu Myśli Społeczno-Politycznej „Vade Mecum”. W latach 1997–1999 pełnił funkcję dyrektora gabinetu politycznego Wiesława Walendziaka (szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów). Od 1998 do 2000 był sekretarzem generalnym Zjednoczenia Chrześcijańsko Narodowego. W 2001 przeszedł z ZChN do Przymierza Prawicy. W tym samym roku został też wybrany na posła na Sejm IV kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W wyborach parlamentarnych w 2005 ponownie uzyskał mandat poselski z okręgu podwarszawskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości. 19 kwietnia 2007 zadeklarował odejście z Prawa i Sprawiedliwości, dzień później przystąpił do nowo tworzonej partii pod nazwą Prawica Rzeczypospolitej. W marcu 2009 został wiceprezesem partii Libertas Polska. W 2012 współtworzył Ruch Narodowy, zasiadł w powołanej w 2013 jego radzie decyzyjnej.
Pan Artur zorganizował konferencję prasową:
Obrazek
Witam drodzy Gdańszczanie! Jestem kandydatem Obozu Wielkiej Polski w wyborach uzupełniających do sejmu. Mam nadzieję, że wspomożecie OWP w staraniach o lepszą, wielką Polskę. Damy sobie radę i zdobędziemy odpowiednio dużo głosów. Wspomóżcie patriotyczny OWP! Kiedy zostanę posłem to oczywiste, że będę dbać o nasze wspólne dobro! Nie dajmy się zwieść tym co teraz są przy korycie. Dołączcie do wielkiej narodowej rewolucji, podczas której obalimy ten liberalno-socjalistyczno-komunistyczny rząd!!! Wielka Polska teraz, wielka Polska tu!!!!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wybory uzupełniające do sejmu-Gdańsk

Postautor: Dominik Święcicki » 30 lis 2016, 20:31

Czas na radykalną zmianę!
Artur Zawisza w Gdańsku wypowiadał się do ludzi by zachęcić wyborców do zagłosowania na niego.
Obrazek
Droga ludności miasta Gdańsk. Jak mnie wybierzecie, to znaczy, że społeczeństwo tego miasta jeszcze ma coś do powiedzenia w naszym kraju, w którym żądzą komuniści. Razem z Dominikiem Święcickim i Robertem Winnicki i z resztą naszych ludzi zaprowadzimy w przyszłości w Polsce ład i porządek, bo to co teraz jest to jest nie do pojęcia. Nagle pewien minister wpadł na genialny pomysł by Śląsk, bardzo ważna dla naszego państwa ziemia zaczęła powoli odchodzić. Albo inny ''wielki pan minister'' chce zrealizować swoją ambicje i wprowadzić w Polsce jakąś nagrodę wolności, solidarności, bo jak tłumaczy swój projekt ''w Norwegi mają nagrodę Nobla to my też chcemy taką mieć. To jest absurd i realizowanie swoich ''chorych'' ambicji. Ale teraz do rzeczy, bo nie jesteśmy na Śląsku tylko na Pomorzu. Ludzie pokażmy, że istnieje tutaj takie coś jak prawdziwy patriotyzm! Jesteśmy narodem wielkim i dumnym i nie pozwólmy doszczętnie zrujnować tego wszystkiego do reszty. Głosujcie na OWP!Bo czas najwyższy na radykalną zmianę! Czołem wielkiej Polsce!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wybory uzupełniające do sejmu-Gdańsk

Postautor: Dominik Święcicki » 03 gru 2016, 15:15

Artur Zawisza przed pocztą gdańską, która w 1939 roku była heroicznie broniona przed hitlerowcami.
Obrazek
Witajcie! Stoimy przed tą pocztą, z nie byle jakiego powodu. W 1939 roku budynek ten był twierdzą dla obrońców Gdańska, dziś jest twierdzą dla nas! Wybory coraz bliżej i coraz głośniej krzyczą ci, którzy się nas boją! Boją się nas! Uważają, że jeśli nas zakrzyczą to będziemy nie widoczni! Ale tak nie jest! Jestem i przemawiam do was, bo chce wam pomóc! W sejmie będę dbał o wasze interesy! I nie jest ważne skąd pochodzę, ale gdzie jestem potrzebny. I to właśnie tutaj trwa moja misja, czas zwyciężyć! Wy jesteście tutaj w większości nacjonalistami, ale nie wszyscy. Obrażają was, drwią z was. Jeszcze tylko brakuje by was zwalczano przemocą. Pamiętajcie wybierzcie wielką Polskę a nie komunistyczne ścierwo!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Wybory uzupełniające do sejmu-Gdańsk

Postautor: Dominik Święcicki » 03 gru 2016, 19:53

Zakończenie kampanii wyborczej Artura Zawiszy!
Artur Zawisza był na rynku Gdańskim by zakończyć swoją kampanie wyborczą do sejmu. Na miejscu pojawili się prawie wszyscy działacze OWP i kilka tysięcy ludzi.
Obrazek
Pierwszy głos zabrał Artur Zawisza:
Witam was! To już koniec tej walki! W tym miejscu kończymy kampanie. Po tych wszystkich spotkaniach, apelach przemowach. I nie myślcie sobie, że skoro nie jestem stąd to nie będę o was dbał, bo będę! Wielką Polskę zbudujemy. A kiedy to się okaże, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Trzeba zacząć działać. Będziemy wspierać młodzież, rozwijać rolnictwo i małe firmy. To wszystko trzeba zrobić tylko zagłosujcie na OWP. Każdy głos się liczy, każdy!
Dominik Święcicki:
Jesteśmy dumni. Dumni z tego jak dużo was tu jest! Skoro was tu tak dużo, to musimy wygrać! Dziś wydajemy okrzyk, który jutro będzie brzmiał w całej Polsce! My, OWP działamy cały czas, nieustannie. Głosujcie na Artura a będzie lepiej. Demagogia Wojciechowskiej zostanie ukrócona! Nie słuchajmy jej! Zniszczmy ich w tych wyborach! Czołem wielkiej Polsce!
Okrzyki tłumu:
Czołem!
Robert Winnicki:
Gratuluje ci Artur, że zebrałeś tyle poparcia, tyle ludzi tu przyszło, bo wierzy, wierzy w nasze zwycięstwo i nie może ta praco pójść na marne!
Artur Zawisza:
Nie pozostaje nic innego jak pójść na wybory, zaznaczyć moje nazwisko i wrócić do domu z nadzieją, że wielka Polska może zostać odbudowana.
Tłum:
Artur!Artur!Artur!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Obóz Chrześcijańsko-Narodowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości