Działania w terenie OChN-u.

Partia istniejąca od stycznia do lipca 2021 roku, później weszła w skład Prawicy KP
Liczba posłów: 13 Liczba senatorów: 1
Prezes: Dominik Święcicki
Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 05 gru 2016, 20:01

Robert Winnicki w Krakowie.
O godzinie 15:10 poseł Robert Winnicki przybył do Krakowa na spotkanie z sympatykami OChN-u. Nie zabrakło ludzi o neutralnym statusie do tego ugrupowania. Spotkanie odbyło się w pewnym domu kultury.
Obrazek
Robert Winnicki:
Dzień dobry. Witajcie wszyscy. Cieszę się, że tak dużo was przyszło na spotkanie ze mną. Całkiem niedawno powstała nowa partia- Obóz Chrześcijańsko-Narodowy, do której m.in ja należę. Jesteśmy ugrupowaniem zrzeszających zarówno nacjonalistów jak i konserwatystów, którzy cenią pewne wartości i zasady moralne i społeczne. Jesteśmy w trakcie pisania nowego programu dla naszej partii. Jestem pewien, że na dniach go opublikujemy. My nie szukamy z nikim zwad ani konfliktów, my pragniemy konsekwentnie realizować to co mamy do zrobienia. W najnowszym sondażu mamy aż jedenasto procentowe poparcie! Na sam początek to bardzo dobrze. Mam nadzieję, że to nie koniec i będziemy się wspinać w górę. My na pewno mamy do zaoferowania to, że przywrócimy podział administracyjny z 1999 roku. Nie podoba się nam również autonomia na Śląsku, ale to chyba wszystkim wiadomo. Apeluje do was popatrzcie na nas z życzliwością i wspierajcie nas. Dziękuje.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 06 gru 2016, 18:53

Gniezno- spotkanie Dominika Tarczyńskiego z mieszkańcami miasta.
Wiceprezes OChN-u na spotkaniu z mieszkańcami Gniezna poruszał kwestię programowe partii oraz mówił o planach na przyszłość. Przekonywał ludzi by ci bardziej angażowali się w życie polityczne, ponieważ jak stwierdził "Uczestniczenie w życiu publicznym jest bardzo ważne. Nie można być obojętnym". Na spotkaniu omawiał nowo powstały program OChN-u."Nie możemy wprowadzać w Polsce euro. To nie będzie dla nas korzystne.''
Dyskutowano również o narkotykach i dopalaczach."Jesteśmy stanowczo przeciw takim rzeczą. Dopalacze niszczą ludzi, nigdy nie będziemy za legalizacjom ani narkotyków, ani dopalaczy."Po zakończeniu spotkania Dominik Tarczyński udał się w dalszą podróż w kierunku Poznania.
Obrazek
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 06 gru 2016, 19:06

Prezes Dominik Święcicki w Łodzi.
Spotkanie z mieszkańcami miasta Łódź odbyło się w Atlas Arenie. Święcicki na początku przedstawił nowo powstały obóz a następnie zaczął mówić o propozycjach jakie składa OChN.
Obrazek
Witajcie wszyscy. Nasza partia zwie się Obóz Chrześcijańsko Narodowy. Jesteśmy partią prawicową. My szanujemy wszelkie polskie tradycje, obyczaje i przede wszystkim liczy się dla nas dobro narodu, którym jesteście wy. Jednym z założeń naszego programu jest obrona religii w szkołach. Nie pozwolimy aby ona stamtąd znikła. Poruszamy też w Polsce temat poborów do wojska. Taki zaciąg do armii jest potrzebny, bo nasza armia musi być liczna i silna. A ludziom zwykłym proponujemy pomoc, przez różnorakie działania, na przykład tym, którzy was będą chcieli okraść lub wyrządzić inną krzywdę, zwiększymy kary. My jesteśmy Obóz Chrześcijańsko Narodowy, pamiętajcie!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 10 gru 2016, 15:21

Krzysztof Bosak na spotkaniu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Krzysztof Bosak spotkał się z mieszkańcami w Warszawy w Pałacu Kultury i Nauki. Podczas spotkania komentował on sytuację polityczną.
Obrazek
Pani wicemarszałek powinna zostać odwołana, ponieważ zaniedbuje swoje obowiązki. Bardzo poruszyło mnie przemówienie prezesa Święcickiego, nie bez powodu został nagrodzony brawami. Nie rozumiem, czemu niektórzy najeżdżają tak na posłów PLK, przecież nic nie zrobili złego. Oni tylko chcą by sejm lepiej funkcjonował.
Mieszkańcy stolicy w pełni się zgodzili z panem Bosakiem. Spotkanie trwało jeszcze dwie godziny.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 10 gru 2016, 15:41

Dominik Święcicki w drodze na Podkarpacie odwiedził Tomaszów Mazowiecki.
Spotkanie z mieszkańcami odbyło się zgodnie z planowaną godziną, czyli o 14:00 na stadionie miejskim im. Braci Gadajów. Na spotkanie przybyło dużo ludzi. Wszyscy chcieli się spotkać z prezesem OChN-u.
Święcicki zaczął przemawiać:

Witajcie mieszkańcy Tomaszowa! Przybyłem tu do was by się dowiedzieć jak wam się wiedzie? I jednocześnie po to by wam coś powiedzieć. Mam nadzieje, że to miasto popiera nas. My jesteśmy Obóz Chrześcijańsko Narodowy! Wspierajcie nas jak tylko możecie! To co się dzieje w polityce jest straszne! Krzyki, obelgi. Krzyczą na nas i naszych współpracowników a sami nie są czyści. Krzyczą bo się nas boją!
Po przemówieniu Święcicki odpowiadał na pytania mieszkańców a następnie ruszył w dalszą drogę.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 10 gru 2016, 19:30

Andrzej Matusiewicz w Legionowie.
Andrzej Matusiewicz senator Obozu Chrześcijańsko Narodowego odwiedził Legionowo, miejscowość niedaleko Warszawy.
Obrazek
Pan Matusiewicz opowiadał o tym czym zajmuje się w senacie oraz wypowiadał się na tematy bieżące. Czyli wniosek o odwołanie wicemarszałek sejmu czy głosowanie w senacie o utworzeniu Polskiej Nagrody Wolności, Solidarności. Namawiał ludzi by ci popierali OChN.
OChN jeździ po Polsce nie tylko przed wyborami, ale cały czas! Pamiętamy o was. Wy również o nas pamiętajcie!Tymi słowami pan senator zakończył spotkanie.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 11 gru 2016, 15:24

Dominik Święcicki na spotkaniu w Hali Legionów w Kielcach.
ObrazekHala Legionów przed spotkaniem, po zakończeniu przygotowań
Spotkanie według planu odbyło się o 10:30 w Hali Legionów. Prezes Święcicki już gdy tylko pojawił się od razu ludzie zaczęli klaskać.
Wtedy Święcicki zaczął przemawiać:

Witajcie Kielczanie! Pewnie mnie pamiętacie bo już kiedyś byłem w tym mieście. Tak, dokładnie, wtedy byłem zwykłym posłem w RdN. Dzisiaj stoję tu przed wami jako prezes Obozu Chrześcijańsko Narodowego! Od razu po powstaniu OChN-u ruszyliśmy w Polskę, by się z wami spotkać. Kielce to wspaniałe miasto. Uczyńmy z niego naszą fortecę, która będzie nie do ruszenia! Musimy stworzyć siłę, ale by to zrobić potrzeba was. Wy możecie udzielać nam poparcia i wspólnie się postarać. My już w sejmie składamy wspólnie z innymi partiami nasze wnioski, ustawy, ponieważ wierzymy, że to wam ułatwi życie! Ustawa o milczącej zgodzie, na pewno wam to coś mówi. To wszystko w trosce o was! Pamiętajcie!
Zgromadzeni zaczęli klaskać i wiwatować.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 29 gru 2016, 14:20

Święcicki w Rzeszowie.
Spotkanie prezesa Dominika Święcickiego w Rzeszowie odbyło się o godzinie 18:00 w Hali Podpromie.
Obrazek
Na spotkanie zawitało ok. 1000 osób. Oprócz Święcickiego był również obecny senator Matusiewicz.
Prezes OChN skomentował to co się dzieje na prawicy:

To co się teraz dzieje w naszym środowisku przechodzi ludzkie pojęcie. Nie możemy dać się ponieść emocją. Pan Grabowski pozwał mnie do sądu. Dlaczego? Dlatego, że nazwałem go zdrajcą! A to przepraszam bardzo, to kim pan jesteś? Ale nie zadręczajmy się nim. Powinniśmy się szykować do walki z pseudo narodowcami. Chyba już wiecie o kim mówię. Oni chcą nam wypaczyć umysły byśmy się bezwzględnie słuchali ich guru szefa ND! Razem zbojkotujmy pseudo narodowców! Tak samo te zamachy na Śląsku, nie słuchali się nas to teraz mają za swoje. Ostrzegaliśmy. Albo pani premier, zapytałem się jej gdzie jest ta obiecana pomoc dla kresowiaków bo jej nie widzę. To ona na to, że pomaga im poprzez dyplomację. Ja się pytam kiedy? Bo ja jeszcze nie słyszałem by nasz rząd wysłał jakąś pomoc. Nie słyszałem by pani premier ubiegała się o większe prawa dla Polaków z kresów.
Po około godzinie rozmów Święcicki ogłosił kolejne spotkanie, jutro w okolicach stadionu Resovii Rzeszów.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 29 gru 2016, 19:26

Dominik Święcicki podczas spotkania z mieszkańcami Rzeszowa na stadionie ResoviI Rzeszów.
Godzinę po zakończeniu spotkania w rzeszowskiej hali sportowej Święcicki udał się na drugie spotkanie. Tym razem na stadionie Resovii Rzeszów. Większość obecny to kibice owej drużyny. Święcicki stał przed trybunom a słuchacze siedzieli na trybunie.
Obrazek
Święcicki:

Czołem mieszkańcy Rzeszowa! Spotykamy się tutaj na tym obiekcie, ponieważ bliskie mi są takie klimaty typu stadiony. Pewnie już wiecie, że powstaje Związek Kibiców Polskich, który ma na celu zjednoczyć polskich kibiców. To piękna inicjatywa. My Obóz Chrześcijańsko Narodowy jesteśmy murem za wami. Nie będziemy wam zakazywać opraw z racami itp. Szanujemy was za to, że rozpowszechniacie idee patriotyczne. Wspólnie zbudujmy wielką Polskę, bo na to nas stać! Pamiętajcie to my jesteśmy narodowcami! Dziękuję.
Następnie odbył się pokaz pirotechniczny, który zorganizowali na trybunie kibice Resovii.
Obrazek
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Działania w terenie OChN-u.

Postautor: Dominik Święcicki » 02 sty 2017, 19:55

Agnieszka Święcicka na spotkaniu w Łodzi, w dzielnicy Górna.
Spotkanie odbyło się w jednym z domów kultury. Agnieszka Święcicka rozpoczęła spotkanie krótkim filmem na temat historii miasta Łódź oraz o dzisiejszej Łodzi. Później odbyła się mała debata ze zgromadzonymi na tematy bieżące, np. poprawki do konstytucji PLK i PiS. Następnie rozmawiano o lokalnych problemach. Jednak największą dyskusję wywołał temat obecnej prezydent Łodzi. Mieszkańcy ją krytykowali za to co robi, ale pojawiły się też nieliczne głosy poparcia. Wypominano błędy jakie zostały przez nią popełnione. Następnie pani Święcicka powiedziała:
To czas by OChN się rozwijał, powinniśmy stworzyć silne ugrupowanie, które przetrwa próbę czasu.
Spotkanie trwało jeszcze 40 minut po czym się zakończyło.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Obóz Chrześcijańsko-Narodowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości