Wieczór wyborczy - II tura

Liczba posłów: 31 Liczba senatorów: 30
Przewodnicząca: Anna Radziwiłł-Schmidt

W październiku 2021 roku partia weszła w skład Postępowych Demokratów
Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Wieczór wyborczy - II tura

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 24 maja 2015, 10:28

Po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów w sztabie zapanowała smutna atmosfera. Głos zabiera Anna Radziwiłł-Schmidt:
Obrazek
Zbyt wiele nie mogę powiedzieć. Przede wszystkim chciałabym pogratulować mojemu konkurentowi, Mikołajowi Liściowskiemu. Choć wyniki był bardzo zbliżone, to jednak jemu Polacy postanowili powierzyć star rządów na następnych pięć lat. Chciałabym również z całego serca podziękować tym Polakom, którzy zdecydowali się oddać na mnie głos - zabrakło naprawdę niewiele. Jestem również wdzięczna całemu mojemu sztabowi, przede wszystkim szefowej Agnieszce Pomaskiej, a także wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w tą kampanię. Zjeździliśmy całą Polskę, spotkaliśmy się z wieloma ludźmi - to naprawdę nie pójdzie na marne. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy!

Następnie członkowie sztabu wręczyli Radziwiłł-Schmidt bukiet róż, przytulił ją mąż, skończyło się oklaskami, łzami itp.
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Wróć do „Platforma Obywatelska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości