Wybory uzupełniające do Senatu - okręg 67

Liczba posłów: 31 Liczba senatorów: 30
Przewodnicząca: Anna Radziwiłł-Schmidt

W październiku 2021 roku partia weszła w skład Postępowych Demokratów
Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Wybory uzupełniające do Senatu - okręg 67

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 04 lut 2016, 18:02

(...)
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory uzupełniające do Senatu - okręg 67

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 05 lut 2016, 22:31

Leszek Czarnobaj inauguruje kampanię
Obrazek
- Znacie mnie dobrze. Wiecie, że ciężko pracowałem na waszą rzecz w latach 2011-2015. Obdarzcie mnie ponownie kredytem zaufania. - powiedział kandydat Platformy Obywatelskiej w wyborach uzupełniających do Senatu w okręgu nr 67 Leszek Czarnobaj. W Malborku zainaugurował on swoją kampanię wyborczą.

- Jestem głęboko przekonany, że jeżeli My jako politycy, ludzie nauki i kultury, będziemy robić wszystko by każdy młody człowiek startował w dorosłe życie bez obciążeń, poradzi sobie sam nie musząc korzystać z opieki społecznej i pomocy w postaci zasiłków. Musimy zdać sobie sprawę, że młodzież, młode rodziny mają wielki potencjał i wielką energię której nie trzeba im dodawać, tylko nie wolno jej odbierać. - mówił podczas inauguracji kampanii wyborczej Leszek Czarnobaj, która ubiega się z ramienia Platformy Obywatelskiej o mandat senatora w okręgu nr 67.

Podczas inauguracji kampanii w Malborku towarzyszyli mu parlamentarzyści z pomorskich okręgów, m.in. szefowa pomorskich struktur PO Agnieszka Pomaska, a także Maria Leniwa, Iwona Guzowska, Stanisław Neumann i były marszałek Senatu Bogdan Borusewicz.

Kandydat Platformy Obywatelskiej podziękował za wsparcie i prosił o oddanie na niego głosu w nadchodzących wyborach uzupełniających. - Znacie mnie doskonale. Pracowałem na waszą rzecz jako senator w latach 2011-2015. Poznaliście mnie jako osobę wytrwałą i pracowitą. Mam nadzieję, że uda mi się was ponownie do siebie przekonać. - mówił Czarnobaj podczas swojego przemówienia.
Obrazek
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory uzupełniające do Senatu - okręg 67

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 07 lut 2016, 15:28

Czarnobaj na spotkaniu w Kwidzynie
Obrazek
Kandydat Platformy Obywatelskiej na Senatora w okręgu nr 67 Leszek Czarnobaj spotkał się w Kwidzynie z wyborcami. Towarzyszył mu były Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz.

- Społeczeństwo jest sumą wszystkich obywateli. Każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie. Pamiętajmy jednak, że społeczeństwo jest czymś globalnym. Czymś co funkcjonuje według konkretnych reguł. Są to naczynia połączone. Nie można zabrać jednym by drugim dać bo wtedy krzywdę przenosimy z jednej strony na drugą. Musimy, jako politycy, być odpowiedzialni za każdego człowieka i za los każdego z nich. Pomagajmy ludziom. Pomagajmy przedsiębiorcom by mogli rozwijać swoją działalność. - powiedział w trakcie spotkania kandydat na Senatora Leszek Czarnobaj.

- Pomagajmy ludziom którzy nie mogą już pracować a bardzo by chcieli uczestniczyć w społeczeństwie. Żyjmy jak chrześcijanie i pamiętajmy o tych uniwersalnych wartościach pomocy dla każdego. I to nie w jeden jedyny dla wszystkich sposób. Przyjrzyjmy się każdemu z osobna i wesprzyjmy go. - dodał kandydat Platformy Obywatelskiej.

Z kolei były Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz mówił o zaletach Czarnobaja. - Współpracowałem z panem senatorem w latach 2011-2015 i mogę państwa zapewnić, że jest to osoba wytrwała. Pan Czarnobaj brał udział w pracach wielu komisji, współtworzył ważne dla Polski projekty ustaw. - zaznaczył Borusewicz.
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).


Wróć do „Platforma Obywatelska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron