Jan Radziwiłł -Facebook

Liczba posłów: 17 Liczba senatorów: 4
Przewodnicząca: Joanna Poniatowska
Partia istniała w latach 2023-2025. Weszła w skład Stronnictwa Narodowo-Konserwatywnego
Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 15 maja 2015, 22:52

Obrazek

Zdjęcie w tle
Obrazek


Zdjęcie profilowe.
Obrazek
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 17 maja 2015, 19:02

Jan Radziwiłł pisze:Publicznie oświadczam, iż prowadzę rozmowy z jednym z kandydatów. Więcej szczegółów wkrótce. #wybory
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 19 maja 2015, 17:11

Jan Radziwiłł pisze:Pan Grzegorz Braun. Świetny reżyser. Dobry i przykładny katolik. Popierający powrót monarchii. Ale...
Ale doszukiwanie się Żydyów, Masonów i spisków w bajce dla dzieci i ich rodziców? Co jeszcze może broń atomowa dla Polski?

Oczywiście nie mam zamiaru obrażać p. Grzegorza Brauna. Żywię do niego ogromny szacunek i nawet podziw, że wygłasza swoje poglądy tak otwarcie. Nawet jeśli są powiedzmy ... niecodzienne.

P.S. Rozmowy prowadzę dalej. Dodam, że nie jest to p. Braun oraz nikt z lewicy.
P.S. 2 Dzisiaj rozpoczynam realizację pewnego projektu. Szczegóły podam w czerwcu.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 20 maja 2015, 22:38

Jan Radziwiłł pisze:Zapraszam Anna Radziwiłł-Schmidt i Mikołaj Liściowski do debaty przed drugą turą. Zajmę się organizacją i poprowadzę ją. #wybory2015

Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 17:28 przez Jan Radziwiłł, łącznie zmieniany 1 raz.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 22 maja 2015, 14:52

Jan Radziwiłł pisze:Wszystko ustalone. Debata prezydencka z udziałem Anna Radziwiłł-Schmidt i Mikołaj Liściowski 22.05.2015 o godz. 19:00 w Auditorium Maximum UW. Poprowadzę ją osobiście.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2015, 17:29 przez Jan Radziwiłł, łącznie zmieniany 1 raz.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 11 cze 2015, 22:16

Jan Radziwiłł pisze:
Już niedługo Kongres Zjednoczonej Prawicy. Nadchodzą wielkie zmiany. Do wyborów pójdziemy odnowieni.#RdN

Jeszcze kilka słów komentarza do rządowego projektu dotyczącego in vitro. Ogólnie jestem przeciwnikiem tej metody, lecz nie o to mi chodzi. Już w nazwie projektu zrezygnowano z poprawności politycznej i zamiast umieścić w tytule słowa typu " sztucznego zapłodnienia" czy "in vitro" użyto sformułowania "rozrodu". Właśnie tak "ROZRODU". Dla rządu z równorzędnych obywateli staliśmy się BYDŁEM, które należy hodować i przeprowadzać jego rozród.
Byłem także obecny na tej pożal się Boże "debacie". Wyjaśnienia p. ex-minister Muchy były populistyczną paplaniną nic nie wnoszącą do tematu. Nawet nie streściła proponowanej ustawy. Naprawdę szkoda, że żaden z moich partyjnych kolegów nie odważył zabraćw tej sprawie głosu. Będę musiał porozmawiać o tym z Tadeuszem.

Oficjalnie apeluje do P. Prezydenta Liściowskiego o zawetowanie tej ustawy gdyby udało się jej opuścić Parlament.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 11 cze 2015, 22:27

Anna Radzwiłł-Schmidt skomentował(a):

Wielka szkoda, że żaden z przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, czy Solidarnej Polski - mówiąc ogólnie Zjednoczonej Prawicy - nie wziął udziału w debacie tak ważnej, a teraz jej przedstawiciel wylewa swoje na portalu społecznościowym. Wiem, że obserwował pan debatę, ja również. Oboje nie mogliśmy wziąć w niej udziału. Ale to nic nie tłumaczy - w drugim co do wielkości klubie w Sejmie zabrakło osoby, która mogłaby zabrać głos? A później pojawią się komentarze, że debata jest utrudniana?

viewtopic.php?f=52&t=187
W uzasadnieniu załączonym do przedłożonej przez rząd ustawy, z którym z resztą powinien się pan zapoznać przed debatą, wszystko jest wytłumaczone. Sama ustawa jest łatwa w interpretowaniu i dokładnie reguluje wszystkie kwestie. Mam nadzieję, że pan prezydent Liściowski nie będzie kierował się przy podpisywaniu ustawy sugestiami kolegów ze swojego byłego środowiska, a losem milionów par, które nie mogą mieć dzieci.
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 11 cze 2015, 22:51

Jan Radziwiłł skomentował:

Jak napisałem wyżej również żałuje, że nikt z mojej partii nie zabrał głosu. Gdybym mógł zrobiłbym to. Z uzasadnieniem oczywiście zapoznałem się. Pisząc o braku wyjaśnienia miałem na myśli troskę o oglądających transmisje obrad sejmu, którzy nie mieli okazji zapoznać się z uzasadnieniem.

Ja natomiast mam nadzieje, że P.Prezydent posłucha nie głosu kolegi z byłego środowiska lecz swojego katolickiego sumienia.

Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Administrator » 12 cze 2015, 13:08

og: w sumie to w debatach można by się wypowiadać jako ktoś inny, albo pisać posłom przemówienia (na jedno wychodzi)

Awatar użytkownika
Janina Dobrzyńska
Posty: 2749
Rejestracja: 01 maja 2015, 10:24

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Janina Dobrzyńska » 16 cze 2015, 15:23

og: wtedy wrocimy do zlego systemu z poprzedniej gry, gdy kazdy byl kazdym :)
Janina Dobrzyńska- Sojusz Lewicy Demokratycznej

Poseł na sejm IV, V, VI, VIII

2011-2017 przewodnicząca struktur SLD na pomorzu
2015-2020 przewodnicząca SLD
2015-2019 wiceprzewodnicząca KP SLD
2015-2019 wicemarszałek Sejmu
2015-2020 liderka ZL


Wróć do „Stronnictwo Szlachecko-Konserwatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości