Jan Radziwiłł -Facebook

Liczba posłów: 17 Liczba senatorów: 4
Przewodnicząca: Joanna Poniatowska
Partia istniała w latach 2023-2025. Weszła w skład Stronnictwa Narodowo-Konserwatywnego
Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 21 cze 2015, 19:26

Jan Radziwiłł pisze:Witam w RdN p. Zofia Sokołowska i księżniczkę Zofia Czetwertyńska.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 22 cze 2015, 16:49

Jan Radziwiłł pisze:Oglądam debate w TVP i mam już pierwsze wnioski:

PiS: Piękne słowa, oby choć część mieli odwagę zrealizować.

RN: Stawia na rodzimy biznes i powrót Polaków do kraju. Tak jak zawsze…

PO: Przechwalanie się pieniędzmi z Unii i zmniejszeniem bezrobocia, które spadło wskutek emigracji młodych.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 04 lip 2015, 17:34

Jan Radziwiłl pisze:Dziękuje wszystkim, tym którzy na Nas głosowali. Dziękuje za te 8,5% poparcia. Dziękuje za 30 miejsc w Sejmie i utrzymanie się w Senacie. Na pewno nie zawiedziemy! Na wprowadzenie monarchii jest obecnie za wcześnie, co nie zmienia faktu, że będziemy wypełniać Nasz program krok po kroku. Zaczniemy już w pierwszym tygodniu nowej kadencji. #Razem_dla_Najjaśniejszej!

Pragnę także gorąco pogratulować mojej kuzynce Anna Radziwiłł-Schmidt, która na 90% zostanie Premierem.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 08 lip 2015, 13:49

Jan Radziwiłł pisze: W odpowiedzi na tweeta. W rozmowie prywatnej zostałem zapewniony o pisemnej odpowiedzi na Nasze pytania. Co do popierania, to w tej sprawie dałem wolną rękę moim posłom. Niech głosują według własnego osądu.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 19 lip 2015, 12:41

Jan Radziwiłl pisze:W związku z konferencją prasową SLD. Na samym początku mojego wystąpienia w debacie na expose, stwierdziłem "skład oczywiście nie jest idealny". Można to sprawdzić w stenogramach i zapisach cyfrowych posiedzenia. Mówiąc to miałem na myśli kilku członków rządu, w tym p. Sawickiego. Postanowiłem udzielić wsparcia rządowi, gdyż w ocenie członków RdN! jego skład daje nadzieje na stabilny i przewidywalny kurs prowadzenia polityki.

Jestem bardzo zadowolony, że p. Sawicki, być może pod naporem ze strony, min. p. Premier, postanoił podać się do dymisji. Liczę, na to że zastąpi go człowiek fachowy i odpowiedzialny.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 06 sie 2015, 18:01

Jan Radziwiłł pisze:Janina Dobrzyńska proszę sobie przypomnieć definicję słowa fakt.
Faktem jest, że Kazimierz Wielki wzmocnił państwo. Faktem jest, że w XV i XVI w. Królestwo Polskie, a później Rzeczpospolita Obojga Narodów były potęgami gospodarczymi, terytorialnymi i militarnymi. Faktem jest, że mieliśmy słabych królów, ale wina leży po stronie szlachty, która dokonywała ich wyboru. Faktem jest, że przez pragnienie wlasnych korzyści nad dobro Ojczyzny doszło do rozbiorów. Faktem jest, że gdyby nie zdrajcy współpracujący z naszymi ówczesnymi sąsiadami do rozbiorów by nie doszło. Tak, nie doszłoby do nich, gdyby szlachta potrafiła się zjednoczyć i przeciwstawić wrogom. Wrogom, którzy bali się Nas i Naszej siły, przez co dążyli do rozbiorów.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Janina Dobrzyńska
Posty: 2749
Rejestracja: 01 maja 2015, 10:24

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Janina Dobrzyńska » 06 sie 2015, 21:35

Komentarz:

Panie książę najjaśniejszy, nie każdy musi być monarchistą. Proszę uszanować poglądy innych ludzi.
Janina Dobrzyńska- Sojusz Lewicy Demokratycznej

Poseł na sejm IV, V, VI, VIII

2011-2017 przewodnicząca struktur SLD na pomorzu
2015-2020 przewodnicząca SLD
2015-2019 wiceprzewodnicząca KP SLD
2015-2019 wicemarszałek Sejmu
2015-2020 liderka ZL

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 06 sie 2015, 23:27

Jan Radziwiłł odpowiedział:
Szanuję Pani poglądy. Ale nie toleruję PRL-owskich przekłamań historycznych.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.

Awatar użytkownika
Janina Dobrzyńska
Posty: 2749
Rejestracja: 01 maja 2015, 10:24

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Janina Dobrzyńska » 07 sie 2015, 10:22

Komentarz:

Pana nigdy bym o tolerancję nie posądziła nawet
Janina Dobrzyńska- Sojusz Lewicy Demokratycznej

Poseł na sejm IV, V, VI, VIII

2011-2017 przewodnicząca struktur SLD na pomorzu
2015-2020 przewodnicząca SLD
2015-2019 wiceprzewodnicząca KP SLD
2015-2019 wicemarszałek Sejmu
2015-2020 liderka ZL

Awatar użytkownika
Jan Radziwiłł
Posty: 554
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:27

Re: Jan Radziwiłł -Facebook

Postautor: Jan Radziwiłł » 07 sie 2015, 11:51

Jan Radziwiłłq skomentował:
I ździwiłaby się Pani. Nawet nie wie ile mam wśród znajomych i przyjaciół osób homoseksualnych lub mieszkańców RPA. Jestem tolerancyjny, w słownikowym znaczeniu tego słowa. Czyli wg lewicy jestem prawicowym ekstremistom.
Książe Jan Radziwiłł - Przewodniczący i założyciel Stronnictwa Szlachecko-Konserwatywnego.

Były wicepremier, Minister ds. wprowadzenia w Polsce monarchii, Przewodniczący Razem dla Najjaśniejszej!

Kosek wita.


Wróć do „Stronnictwo Szlachecko-Konserwatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość