Województwo dolnośląskie
JOW nr 1 - Henryk Kmiecik (PSL)
JOW nr 2 - Marian Haniszewski (PSL)
JOW nr 3 - Kazimierz Huk (PSL)
JOW nr 4 - Zbigniew Skowron (PSL)
JOW nr 5 - poparcie Agnieszki Piesiewicz (PO)
JOW nr 6 - Sabina Zawis (PSL)
JOW nr 7 - Jerzy Dulnik (PSL)
JOW nr 8 - poparcie Izabeli Mrzygłockiej (PO)
JOW nr 9 - kandydat partyjny (PSL)
JOW nr 10 - Eugeniusz Chrzan (PSL)
JOW nr 11 - Leszek Grala (PSL)
JOW nr 12 - poparcie Alicji Chybickiej (PO)
JOW nr 13 - poparcie Barbary Zdrojewskiej (PO)
JOW nr 14 - poparcie Grażyny Piotrowskiej-Oliwy (PO)
JOW nr 15 - poparcie Mirosławy Stachowiak-Różeckiej (PC)
JOW nr 16 - Ilona Antoniszyn-Klik (PSL)
JOW nr 17 - Ewa Mańkowska (PSL)
JOW nr 18 - Andrzej Marciniak (PSL)
Województwo kujawsko-pomorskie
JOW nr 19 - Przemysław Górski (PSL)
JOW nr 20 - Andrzej Gross (PSL)
JOW nr 21 - poparcie Teresy Piotrowskiej (PO)
JOW nr 22 - poparcie Radosława Sikorskiego (PO)
JOW nr 23 - Eugeniusz Kłopotek (PSL)
JOW nr 24 - Joe Chal (PSL)
JOW nr 25 - Zbigniew Sosnowski (PSL)
JOW nr 26 - Piotr Pręgowski (PSL)
JOW nr 27 - Ryszard Bober (PSL)
JOW nr 28 - Ewa Kierzkowska (PSL)
JOW nr 29 - Ewa Mes (PSL)
JOW nr 30 - Krzysztof Baranowski (PSL)
JOW nr 31 - poparcie Antoniego Mężydły (PC)
Województwo lubelskie
Okręg nr 32 - poparcie Joanny Muchy (PO)
Okręg nr 33 - poparcie Magdaleny Gąsior-Marek (PO)
Okręg nr 34 - Elżbieta Seredyn (PSL)
Okręg nr 35 - Marceli Niezgoda (PSL)
Okręg nr 36 - Jan Łopata (PSL)
Okręg nr 37 - Sławomir Sosnowski (PSL)
Okręg nr 38 - Lucjan Orgasiński (PSL)
Okręg nr 39 - Arkadiusz Bratkowski (PSL)
Okręg nr 40 - Franciszek Stefaniuk (PSL)
Okręg nr 41 - Andrzej Bieńko (PSL)
Okręg nr 42 - Henryk Smolarz (PSL)
Okręg nr 43 - Grzegorz Kapusta (PSL)
Okręg nr 44 - Jan Kowalczyk (PSL)
Województwo lubuskie
Okręg nr 45 - Hubert Piotr Beda (PSL)
Okręg nr 46 - Barbara Kucharska (PSL)
Okręg nr 47 - Anna Urbaniak (PSL)
Okręg nr 48 - poparcie Bożenny Bukiewicz (PO)
Okręg nr 49 - Czesław Fiedorowicz (PSL)
Okręg nr 50 - Jolanta Fedak (PSL)
Województwo łódzkie
JOW nr 51 - Krystyna Ozga (PSL)
JOW nr 52 - Marcin Skorupiński (PSL/FML)
JOW nr 53 - poparcie Aurelii Dębińskiej (PO)
JOW nr 54 - poparcie Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej (PO)
JOW nr 55 - Teresa Jędraszek (PSL)
JOW nr 56 - poparcie Elżbiety Radziszewskiej (PO)
JOW nr 58 - Jakub Moczarski (PSL)
JOW nr 59 - Urszula Świerczyńska (PSL)
JOW nr 60 - Jacek Zacharewicz (PO)
JOW nr 61 - poparcie Joanny Skrzydlewskiej (PO)
JOW nr 62 - John Godson (PSL)
JOW nr 63 - Elżbieta Nawrocka (PSL)
JOW nr 64 - Andrzej Stępień (PSL)
JOW nr 65 - poparcie Cezarego Tomczyka (PO)
JOW nr 66 - Mariusz Bądzior (PSL)
Województwo małopolskie
JOW nr 67 - Małgorzata Marcińska (PSL)
JOW nr 68 - Monika Piątkowska (PSL)
JOW nr 69 - Józef Budka (PSL)
JOW nr 70 - poparcie Marty Pateny (PO)
JOW nr 71 - Andrzej Harężlak (PSL)
JOW nr 72 - Katarzyna Sobierajska (PSL)
JOW nr 73 - poparcie Pawła Kowala (PC)
JOW nr 74 - poparcie Urszuli Augustyn (PO)
JOW nr 75 - Tadeusz Kwiatkowski (PSL)
JOW nr 76 - Stanisław Sorys (PSL)
JOW nr 77 - poparcie Jagny Marczułajtis-Walczak (PO)
JOW nr 78 - poparcie Katarzyny Matusik-Lipiec (PO)
JOW nr 79 - Jarosław Bomba (PSL)
JOW nr 80 - Bogdan Bogdali (PSL)
JOW nr 81 - poparcie Wigilii Jankowskiej (PO)
JOW nr 82 - poparcie Andrzeja Czerwińskiego (PO)
JOW nr 83 - Stanisław Kaszyk (PSL)
JOW nr 84 - Stanisław Barnaś (PSL)
JOW nr 85 - Bronisław Dutka (PSL)
Województwo mazowieckie
JOW nr 86 - poparcie Kingi Gajewskiej (PO)
JOW nr 87 - Walentyna Rakiel-Czarnecka (PSL)
JOW nr 88 - Mirosław Orliński (PSL)
JOW nr 89 - Aleksander Sopliński (PSL)
JOW nr 90 - Artur Dębski (PSL)
JOW nr 91 - poparcie Marii Radziwiłł (PO)
JOW nr 92 - Bożena Żelazowska (PSL)
JOW nr 93 - poparcie Ludwika Dorna (PC)
JOW nr 94 - Bożenna Pacholczak (PSL)
JOW nr 95 - Tatiana Garstka (PSL)
JOW nr 96 - Tadeusz Nalewajk (PSL)
JOW nr 97 - poparcie Joanny Raczyńskiej (PC)
JOW nr 98 - kandydat partyjny (PSL)
JOW nr 99 - kandydat partyjny (PSL)
JOW nr 100 - kandydat partyjny (PSL)
JOW nr 101 - Włodzimierz Izban (PSL)
JOW nr 102 - poparcie Andrzeja Halickiego (PO)
JOW nr 103 - Janusz Piechociński (PSL)
JOW nr 104 - kandydat partyjny (PSL)
JOW nr 105 - Marek Sawicki (PSL)
JOW nr 106 - kandydat partyjny (PSL)
JOW nr 107 - poparcie Rafała Trzaskowskiego (PO)
JOW nr 108 - poparcie Aleksandry Gajewskiej (PO)
JOW nr 109 - poparcie Juliusza Norberga (PO)
JOW nr 110 - poparcie Katarzyny Pucz-Swarzewskiej (PO)
JOW nr 111 - Dorota Stalińska (PSL)
JOW nr 112 - poparcie Hanny Gronkiewicz-Waltz (PO)
JOW nr 113 - Alicja Węgorzewska-Whiskerd (PSL)
JOW nr 114 - poparcie Anny Radziwiłł-Schmidt (PO)
JOW nr 115 - poparcie Aleksandry Olszańskiej (PO)
Województwo opolskie
JOW nr 116 - Teresa Karol (PSL)
JOW nr 117 - Czesław Biłobran (PSL)
JOW nr 118 - Andrzej Butra (PSL)
JOW nr 120 - Stanisław Rakoczy (PSL)
JOW nr 121 - Antoni Jastrzembski (PSL)
Województwo podkarpackie
JOW nr 122 - Alicja Wosik (PSL)
JOW nr 123 - Mieczysław Kasprzak (PSL)
JOW nr 124 - Jan Bury (PSL)
JOW nr 125 - poparcie Małgorzaty Chomycz-Śmigielskiej (PO)
JOW nr 126 - Józef Folcik (PSL)
JOW nr 127 - Andrzej Chrabąszcz (PSL)
JOW nr 128 - poparcie Joanny Frydrych (PO)
JOW nr 129 - Błażej Borowiec (PSL)
JOW nr 130 - poparcie Krystyny Skowrońskiej (PO)
JOW nr 131 - poparcie Renaty Butryn (PO)
JOW nr 132 - Jolanta Kluz-Zawadzka (PSL)
JOW nr 133 - poparcie Zdzisława Gawlika (PO)
JOW nr 134 - poparcie Elżbiety Łukacijewskiej (PO)
Województwo podlaskie
JOW nr 135 - Wiesław Żyliński (PSL)
JOW nr 136 - Henryk Bogdan (PSL)
JOW nr 137 - Mieczysław Baszko (PSL)
JOW nr 138 - Maria Guzel (PSL)
JOW nr 139 - poparcie Barbary Kudryckiej (PO)
JOW nr 140 - Leszek Gruchała (PSL)
JOW nr 141 - poparcie Beaty Lindholm (PO)
Województwo pomorskie
JOW nr 142 - poparcie Adama Korola (PO)
JOW nr 143 - poparcie Alicji Mikołajczyk (PO)
JOW nr 144 - poparcie Marii Leniwej (PO)
JOW nr 145 - poparcie Agnieszki Pomaskiej (PO)
JOW nr 146 - poparcie Iwony Guzowskiej (PO)
JOW nr 147 - poparcie Sławomira Neumanna (PO)
JOW nr 148 - Krzysztof Bujanowicz (PSL)
JOW nr 149 - Mirosław Bartuch (PSL)
JOW nr 150 - Katarzyna Chrzanowska–Serocka (PSL)
JOW nr 151 - kandydat partyjny (PSL)
JOW nr 152 - poparcie Marka Biernackiego (PO)
JOW nr 153 - Eugeniusz Cemerys (PSL)
JOW nr 154 - Stanisława Bujanowicz (PSL)
Województwo śląskie
JOW nr 155 - Stanisław Dąbrowa (PSL)
JOW nr 156 - Ryszard Wójcik (PSL)
JOW nr 157 - Aleksandra Banasiak (PSL)
JOW nr 158 - Mirosław Szemla (PSL)
JOW nr 159 - Romuald Stukator (PSL)
JOW nr 160 - poparcie Haliny Rozpondek (PO)
JOW nr 161 - poparcie Izabeli Leszczyny (PO)
JOW nr 162 - Stanisław Gmitruk (PSL)
JOW nr 163 - Bogusław Surowiec (PSL)
JOW nr 164 - poparcie Borysa Budki (PO)
JOW nr 165 - poparcie Krystyny Szumilas (PO)
JOW nr 166 - Waldemar Dombek (PSL)
JOW nr 167 - Leszek Boniewski (PSL)
JOW nr 168 - poparcie Joanny Kluzik-Rostkowskiej (PO)
JOW nr 169 - Adam Stach (PSL)
JOW nr 170 - Dariusz Janeczek (PSL)
JOW nr 171 - Andrzej Pilot (PSL)
JOW nr 172 - Janusz Ciołczyk (PSL)
JOW nr 173 - poparcie Wojciecha Króla (PO)
JOW nr 174 - Zygmunt Wilk (PSL)
JOW nr 175 - poparcie Agnieszki Kostempskiej (PO)
JOW nr 176 - poparcie Danuty Pietraszewskiej (PO)
JOW nr 177 - poparcie Ewy Kołodziej (PO)
JOW nr 178 - Danuta Kożusznik (PSL)
JOW nr 179 - Andrzej Kubat (PSL)
JOW nr 180 - poparcie Jadwigi Wiśniewskiej (PC)
JOW nr 181 - Henryk Kiepura (PSL)
JOW nr 182 - poparcie Anny Nemś (PO)
JOW nr 183 - poparcie Beaty Małeckiej-Libery (PO)
Województwo świętokrzyskie
JOW nr 184 - poparcie Marzeny Okły-Drewnowicz (PO)
JOW nr 185 - Adam Jarubas (PSL)
JOW nr 186 - Arkadiusz Bąk (PSL)
JOW nr 187 - poparcie Michała Okły (PC)
JOW nr 188 - Krystian Jarubas (PSL)
JOW nr 189 - poparcie Renaty Janik (PO)
JOW nr 190 - Jarosław Górczyński (PSL)
JOW nr 191 - Czesław Siekierski (PSL)
Województwo warmińsko-mazurskie
JOW nr 192 - poparcie Elżbiety Gelert (PO)
JOW nr 193 - Urszula Pasławska (PSL)
JOW nr 194 - Dorota Podedworna-Tarnowska (PSL)
JOW nr 195 - poparcie Jana Liściowskiego (PC)
JOW nr 196 - Wioletta Śląska-Zyśk (PSL)
JOW nr 197 - poparcie Beaty Bublewicz (PO)
JOW nr 198 - Anna Bejca (PSL)
JOW nr 199 - Sylwia Jaskulska (PSL)
JOW nr 200 - Zbigniew Włodkowski (PSL)
Województwo wielkopolskie
JOW nr 201 - Stanisław Kalemba (PSL)
JOW nr 202 - poparcie Małgorzaty Adamczak (PO)
JOW nr 203 - Halina Lenartowicz (PSL)
JOW nr 204 - Piotr Kasprzak (PSL)
JOW nr 205 - Anna Rydzewska (PSL)
JOW nr 206 - Anna Majda (PSL)
JOW nr 207 - Krzysztof Grabowski (PSL)
JOW nr 208 - Mirosława Kaźmierczak (PSL)
JOW nr 209 - Lech Janicki (PSL)
JOW nr 210 - poparcie Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz (PO)
JOW nr 211 - Zdzisław Dębowski (PSL)
JOW nr 212 - poparcie Jakuba Rutnickiego (PO)
JOW nr 213 - poparcie Małgorzaty Mikołajczuk (PO)
JOW nr 214 - Jerzy Frąckowiak (PSL)
JOW nr 215 - Andrzej Grzyb (PSL)
JOW nr 216 - Felicja Maciejewska (PSL)
JOW nr 217 - Wojciech Jankowiak (PSL)
JOW nr 218 - Jolanta Jazic (PSL)
JOW nr 219 - Andrzej Kubiak (PSL)
JOW nr 220 - poparcie Pawła Szałamachy (PC)
Województwo zachodniopomorskie
JOW nr 221 - poparcie Katarzyny Wit (PO)
JOW nr 222 - poparcie Renaty Zaremby (PO)
JOW nr 223 - Zofia Szalczyk (PSL)
JOW nr 224 - Stanisław Dycha (PSL)
JOW nr 225 - Krystyna Balcerzak (PSL)
JOW nr 226 - Helena Kłusewicz (PSL)
JOW nr 227 - Izabela Żabicka (PSL)
JOW nr 228 - Zygmunt Dziewguć (PSL)
JOW nr 229 - Aneta Kołuda (PSL)
JOW nr 230 - Jarosław Rzepa (PSL)
Okręgi zagraniczne
JOW nr 231 - poparcie Franciszka Spuli (PO)
JOW nr 232 - poparcie Adama hrabiego Zamojskiego (PC)