Krzysztof Hans (SCD) - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Krzysztof Hans (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 28 cze 2017, 9:25

Facebook & Twitter
Witam na moich social mediowych kontach.
Kiedyś ktoś wspomniał z mojej partii (Partii Polaków) że chce połączenia mediów publicznych. Pomysł dobry ale niestety pozostają dwie kwestie do rozwiązania a mianowicie co z Polską Agencją Prasową i ośrodkami regionalnymi radia oraz telewizji? Moim zdaniem trzeba je zostawić ale osobno od połączonego radiowo-telewizyjnego tworu.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2017, 15:53 przez Krzysztof Hans, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Krzysztof Hans - Facebook

Postautor: Krzysztof Hans » 06 lip 2017, 19:17

Facebook
Już wkrótce na polskiej scenie politycznej powstanie coś fajnego i ciekawego. Warto czekać :)

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Krzysztof Hans - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 14 lip 2017, 15:35

Facebook
Mogę w 100 procentach jyż potwierdzić. Zostałem wystawiony do wyborów uzupełniających przez Piękną Polskę i nawet mi to odpowiada.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Krzysztof Hans - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 09 sie 2017, 16:04

Twitter
Panie i panowie z Super Expressu . Nasz kraj jeszcze nie jest muzłumański więc haremów nie ma - przynajmniej w moim przypadku.

Facebook
Obrazek
Ach ten Super Express! Z jednej strony mnie rozbawił a z drugiej zdenerwował. Chciałbym więc oświadczyć waszmościom z tej gazety że nie traktuje Pięknej Polski jako jednego wielkiego haremu. Oznacza to że z nikim swojej żony nie zdradzam. A samo pójście z kimś na kawę nie świadczy o zdradzie. Postaram się bronić swojego dobrego imienia wraz z swoją partią i jej przedstawicielami w sądzie bo ten artykuł zwyczajnie narusza dobre imię moje, koleżanek z partii i całej Pięknej Polski.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Krzysztof Hans (Piękna Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 22 sie 2017, 0:00

Facebook i Twitter:
Nie rządzę Piękną Polską i absolutnie nie mam nic do tego jacy mają być jej członkowie. To nie leży w mojej gestii co oznacza że zarówno Super Express jak i Blog Polityczny kłamią w żywe oczy.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Krzysztof Hans (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 15:53

Facebook i Twitter:
Obrazek
Z dniem dzisiejszym obejmuje władzę w Pięknej Polsce i zmieniam ją w Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne a także zapowiadam nowe otwarcie w jej przypadku

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Krzysztof Hans (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 29 paź 2017, 16:55

Facebook i Twitter:
Obrazek
Potwierdzam! SCD złożyło wniosek mający na celu rozwiązać Sejm i doprowadzić do dymisji rządu Pani Premier Weroniki Ryszkowskiej. Mamy dość zarówno bezczelnej nieaktywności rządu jak i tego że poprzez fakt że rząd już jest mniejszościowy nie jest w stanie samodzielnie rządzić.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Krzysztof Hans (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 19 lis 2017, 19:33

Facebook i Twitter:
Ostatnio udzieliłem wywiadu Gazecie Wyborczej gdzie powiedziałem:
To co obecnie teraz chce zrobić arystokracja przechodzi najśmielsze pojęcie i jest raczej powodem do hańby i wstydu dla tej klasy społecznej. Otóż Grocholscy podobnie jsk Branniccy w przypadku Lotniska Chopina chcą zarabiać kokosy na normalnych ludziach na co nie powinno być zgody. Czasy kiedy arystokracja mogła rozkradać państwo i ludzi były w średniowieczu a teraz coś takiego nie powinno mieć miejsce. Z tego co wiem jeden z członków jest Prezesem Związku Szlachty Polskiej więc takie zachowania jak sugruje nie powinny się w ogóle zdarzać. SCD popiera mieszkańców Michałowic oraz podróżnych i pracowników z Lotniska Chopina nie pozwalając by przez zmianę ustroju arystokracja miała furtkę do czajenia się na społeczną własność. To jest czwarta a nie pierwsza Rzeczpospolita Polska.
O całej jeszcze większej próbie reprywatyzacyjnej przeczytacie zapewne już niebawem więc dowiecie się o co w tym naprawdę chodzi. Powiem tylko tyle ja wraz SCD nie pozwolimy na to by arystokracja podnosiła rękę na społeczną własność.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Krzysztof Hans (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 22 lis 2017, 22:26

Facebook i Twitter:
Wychodząc na przeciwko propozycją konkurencyjnych partii aby SCD infornowało co chce zmieniać podając dane już istniejących ustaw informuje że moja partia wzięła sobie te słowa do serca i w tym celu przerobiliśmy projekty, tak by wychodziły na przeciw ich oczekiwaniom.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Krzysztof Hans (SCD) - Social Media

Postautor: Szamir DeLeon » 22 lis 2017, 22:32

Karolina Grzegorczak odpowiada:
Proszę porównać sobie nasz projekt ustawy dodający jedną rzecz- klauzulę unikania opodatkowania (projekt), a swoje projekty. Widzi pan różnice?


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron