Wybory Uzupełniające do Sejmu 2023: Bochnia

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Wybory Uzupełniające do Sejmu 2023: Bochnia

Postautor: Krzysztof Hans » 14 lip 2017, 16:57

Inauguracja kampanii Krzysztofa Hansa na posła RP

Obrazek
Kandydat na Posła z JOW nr 47,Krzysztof Hans zainaugurował swoją kampanię w Trzcianie przy okazji lokalnego Święta Gminy Trzciana czyli corocznej uroczystości mającej formę mieszkańców. Na imprezie prócz niego z ramienia Pięknej Polski pojawili się Felicja Gratecka (przewodnicząca Pięknej Polski) oraz Joanna Kardejska (przewodnicząca struktur PP w Krakowie.

Pierwszy głos zabrał gospodarz gminy Trzciana pan Józef Nowak który w specjalnym dodatkowym przemówieniu docenił starania o doprowadzenia do szybszych wyborów parlamentarnych w regionie gdyż dotychczasowy przedstawiciel po prostu zawiódł mieszkańców Trzciany i reszty powiatu.
- Czasami jest tak że to co się psuje należy wymienić by nie szkodziło reszcie urządzenia i tak niestety należy potraktować nasze przedstawicielstwo w Sejmie do którego nie jesteśmy w pełni przekonani - mówił wójt gminy.
Zaraz po nim głos zabrała przewodnicząca partii Piękna Polska czyli pani Felicja Gratecka która w swoim przemówieniu podziękowała mieszkańcom Trzciany i okolic za chętne podpisywanie petycji zwłaszcza gdy pan Brudziński zaproponował autobusy do Tarnowa tylko w Bochni.
- Wiem że tutejszych okolicach mają państwo połączenia do Limanowej, Bochni i Krakowa a do Tarnowa już nie. Podobnie jak państwo z zażenowaniem przyjełam zapewnienia pana Brudzińskiego o autobusach relacji Bochnia - Tarnów. Czy pan na literę B zapomniał że powiat to nie tylko miasto z których startował do wyborów? Ta sytuacja jest dziwna bo powiat to wy - mieszkańcy wsi a nie tylko ludzie żyjący w solnym grodzie - grzmiała przewodnicząca Pięknej Polski
Przewodniczącej małopolskich struktur Pięknej Polski Joannie Kardejskiej przypadł zaszczyt zapowiedzenia kandydata Krzysztofa Hansa więc w swoim przemówienia zaznaczyła co planuje bocheński człowiek Pięknej Polski
- Człowiek który będzie reprezentował nas czyli Piękną Polskę i mam nadzieje także was, mieszkańców Trzciany i powiatu bocheńskiego jest z tego regionu a co za tym dobrze zna potrzeby regionu i wie co zrobić by wam się żyło w nim jak najlepiej. Jeżeli wygra te wybory (w co głęboko zresztą wierzę) to nie będzie sam w Sejmie - mamy tam dwoje równie pomocnych posłów i kilka osób w stałym przedstawicielstwie partii przy Sejmie. Ma również wsparcie ze strony przewodniczących partii, naszego zarządu, dyrektorów i specjalistów tematycznych oraz przede wszystkim małopolskich struktur regionalnych Pięknej Polski z których to pochodzi. Piękna Polska to partia której to posiadanie nazwy naszego kraju do czegoś zobowiązuje. Jesteśmy partią gdzie wszyscy ze sobą rozmawiają i współpracują - mówiła dyrektor małopolskich struktur PP pani Joanna Kardejska
Na koniec głos zabrał sam kandydat który na wstępie podziękował za tak ciepłe słowa od znaczących osób, a później wygłosił swoje krótkie przemówienie. - Świadomy tego że konkurencja będzie chciała mi zrobić brudny śmigus dyngus wylewając na mnie pomyje fałszywych oskarżeń staje do walki bo do odważnych świat należy. Chcę reprezentować nie tylko Bochnię ale i Trzcianę oraz wszystkie inne miejscowości będące w naszym okręgu. Moim zadaniem jest walczyć o waszę posady a nie o ciepłą posadę w Sejmie czy spółkach. Możliwe że elementów mojej kampanii nie będzie zbyt duża ale to nic nie znaczy bo kampania to działania tu i teraz a nie nabijanie aktywności w mediach - mówił kandydat na posła Krzysztof Hans

Po przemowie przedstawiciele "Pięknej Polski" zaskoczyli mieszkańców Trzciany i do przygotowanego podkładu wykonali hymn kampanii czyli utwór "Jest jedno niebo dla wszystkich" oraz zaoferowali pomoc przy organizacji festynu w charakterze wolontariuszy.

Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości