Roksana Moskiewska (Punkt) - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Roksana Moskiewska (Punkt) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 20 sie 2017, 13:04

Facebook i Twitter:
Witajcie! Nazywam się Roksana Moskiewska i jestem vice przewodniczącą "Mojej Polski" czyli nowej jednostki analityczno- obserwacyjnej działającej dla "Pięknej Polski" po lewej stronie politycznego życia kraju. W tym miejscu będę dzieliła się z wami moimi spostrzeżeniami i obserwacjami. A więc do następnego wpisu.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Roksana Moskiewska (Moja Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 19:24

Facebook i Twitter:
Szczerze dziwi mnie postawa polskich władz w sprawie wsparcia organizacji Junior Eurowizji 2024 w Polsce. Chodzi tu o brak reakcji tychże władz na prośby o wsparcie które zostały skierowane do nich przez Telewizję Polską i Europejską Unię Nadawców. Przypomnę tu że konkurs przygotowany jest też ze subwencji władz kraju a więc drogi rządzie, Wasza Królewska Mość jeżeli chcecie być pomocni w kwestii promocji Polski za granicą to pomóżcie przy organizacji Junior Eurowizji która to po raz pierwszy odbędzie się 24 listopada 2024 roku w naszym kraju.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Roksana Moskiewska (Moja Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 18 sty 2018, 14:35

Facebook i Twitter:
Ja do senackich wyborów startuje z okręgu olsztyńskiego z którego to pochodzę. Nie będę tutaj obiecywać gruszek na wierzbie (bo to skutecznie robi konkurencja) ale tylko powiem źe moja praca (nie tylko kampania wyborcza) podobnie jak SCD i jego think thanków skupiać się będzie na faktach i społeczeństwie a mniej na biurokracji i obietnicach. Owszem mamy swoje własne projekty ale będą one realizowane przy okazji więc nie będą jedyną rzeczą na których to chcielibyśmy się skupić :)


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość