Punkt - Social Media Analityków

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Punkt - Social Media Analityków

Postautor: Krzysztof Hans » 20 sie 2017, 13:20

Obrazek
Tatiana Niczyń - dyrektor strategiczna Mojej Polski
Obrazek
Można śmiało powiedzieć... Dzieje się! Zostałam dyrektorem strategicznym w "Mojej Polsce" czyli organizacji think thankowej powiązanej z Piękną Polską. Jak sama nazwa stanowiska wskazuje będę odpowiadała za strategie czyli to czym MP zajmować będzie się w najbliższym czasie. Przyznam że to będzie dla mnie dosyć ciekawe wyzwanie i mam nadzieje że mu podołam

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Moja Polska - Social Media Analityków

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 19:38

Obrazek
Katarzyna Staszyk - dyrektor koordynujący Mojej Polski
Obrazek
Przeczytałem przed chwilą wpisy na temat zmian w Pięknej Polsce i jako dyrektor koordynujący jednego z jego think thanków w cale się nie dziwię. W sytuacji gdy instytucje sondażowe walcem jadą po Pięknej Polsce każda okazja jest dobra by się temu przeciwstawić. Co ciekawe bardzo irytujący jest fakt że gdy pojawiają się szanse na transfery polityczne "Piękna" była spychana na margines a taka Partia Polaków jakimś cudem zyskiwała nowych członków. Mam nadzieje że nowy twór jakim będzie SCD nieźle wygarnie innym partiom nie tylko członków ale i argumenty gdyż nie może być w Polsce monopolu na władze - już to w kraju przerabialiśmy i nie było to zbyt dobre rozwiązanie.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Moja Polska - Social Media Analityków

Postautor: Krzysztof Hans » 18 sty 2018, 15:26

Obrazek
Marta Wolnicka - Mojej Polski
Obrazek
Ostatnio pani Joanna Poniatowska napisała tak:
Obudziłam się dzisiaj rano i co jako pierwsze zobaczyłam? Otwierając gazetę i włączając telewizor, wylał się na mnie ten hejt, którym przerzucają się największe partie polityczne. Jako Polka jestem zniesmaczona takim zachowaniem - ja rozumiem, że jest kampania wyborcza i trzeba podbić sobie słupki poparcia. Wszystkie chwyty są dozwolone, ale ja apeluję - hamujmy się jednak. Miliony Polek i Polaków codziennie budzą się do tego samego, do ciągłych kłótni i mają tego po prostu dość. Zróbmy chociaż raz kampanię wyborczą, która będzie czysta.

Przyznam źe w Mojej Polsce jak i we współpracującymi z nami Activ'em czy SCD mamy podobne zdanie i właśnie z takiego założenia wychodzimy tworząc naszą kampanię. Oczywiście protestujemy przeciwko większym partiom ale pokojowo i w słusznym celu - zwrócenia ich uwagi na mniejsze jednostki polityczne. Także w omawianej kwestii pani Poniatowska ma 100 procentową racje i to właśnie odpowiedzią na jej apel jest społeczna kampania wyborcza prowadzona przez nas, Activ, SCD Młodych i główne SCD.


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron