Punkt - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Punkt - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 20 sie 2017, 13:31

Facebook i Twitter:
Obrazek
Moja Polska - to jeden z dwóch think thanków politycznych dla Pięknej Polski stanowiący zaplecze polityczne, społeczne, eksperckie i wydawnicze tej partii. Jego celem zgodnie z hasłem "To twój czas!" jest działanie na rzecz aktywnego i nowoczesnego społeczeństwa obywatelskiego w Polsce oraz podnoszenie jakości debaty publicznej jak również zwalczanie negatywnych czynników w społeczeństwie. Moja Polska w przeciwieństwie do równoległego Activ to zupełnie nowe twarze na scenie politycznej. Moją Polskę charakteryzują poglądy centrolewicowe. Naszą organizacje tworzą młodzi i ambitni ludzie gotowi poświęcić swój czas dla dobra kraju. Witamy serdecznie w naszych social mediach!

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Moja Polska - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 19:41

Facebook i Twitter:
Inni coś zmieniają. My za to nic takiego nie mamt w planach więc zamiast na rebrandingu skupimy się na działaniu choć pomysł byłej już Pięknej Polski doceniamy i szanujemy.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Moja Polska - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 18 sty 2018, 14:23

Facebook i Twitter:
Działacze Mojej Polski startujący w wyborach do Senatu z listy SCD nie próżnują! Prócz zbierania podpisów pod obywatelskimi projektami ustaw aktywnie spotykają się z wyborcami indywidualnie jak i na większych spotkaniach. Odwiedzamy miejsca które wymagają prawnego wsparcia jak i organizujemy różne akcje jak na przykład marsze przeciwko "tym samym partiom w polskiej polityce" czy róžne happeningi charetatywne wspierając potrzebujących ludzi. Praktycznie mówiąc... jesteśmy wszędzie!



Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Punkt - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 03 lip 2018, 22:29

Facebook i Twitter,:
Obrazek
Zmieniamy się na lepsze!
Punkt - Punkt dla ciebie!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Punkt - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 09 sie 2018, 23:28

Facebook i Twitter,:
Obrazek
Punkt łączy się w żałobnym bólu z kolegami z SCD z powodu śmierci Prezesa Krzysztofa Hansa. Jedziemy razem na jednym wózku więc płaczemy razem z wami. Żegnaj panie Prezesie...
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Punkt - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 03 wrz 2018, 19:20

Facebook i Twitter,:
Obrazek
Punkt oficjalnie kończy działalność - od niedawna bowiem wzmocniliśmy naszych przyjaciół Activ Polska :)
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron