Zuzanna Leńska (Activ) - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Zuzanna Leńska (Activ) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 20 sie 2017, 14:20

Facebook i Twitter:
Praca w organizacji majacej aktywność w samej nazwie wymaga by być aktywnym także na social mediowych polach więc i oto jestem również i tutaj. Witajcie, nazywam się Zuzanna Leńska. Pracuje w Activ czyli organizacji analityczno-społecznej gdzie zresztą jestem vice przewodniczącą i dyrektorem do spraw zarządzamia. Tutaj chętnie chciałabym odpowiadać na wasze pytania i komentować razem z wami to co dzieje się w kraju. Do popisania już wkrótce :)

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Zuzanna Leńska (Activ) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 17:34

Facebook i Twitter:
Jako analityczka popieram zmianę Pięknej Polski w Stronnictwo Centro - Demokratyczne ponieważ ta nazwa może nie tylko wyczyścić konflikt z Partią Polaków o skrót ale pozwolić też na nowe nie wykorzystywane działania. Stąd też dobrze że ich młodzieżówka otrzymała ten sam brand ponieważ teraz naprawdę wiadomo czyją są organizacją. Osobiście popieram zmiany i trzymam kciuki za SCD.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Zuzanna Leńska (Activ) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 18 sty 2018, 14:02

Facebook i Twitter:
W bieżących wyborach do Senatu startuje z listy SCD w okręgu numer 12 ze stolicą w Sieradzu. Miasto to jest nie przypadkowe bo właśnie to z niego pochodzę i to w nim się urodziłam. Obecnie z racji pracy częściej przebywam we Warszawie ale dosyć często odwiedzam swoje miasto więc nie wypadłam z obiegu w kwestii tego co się z w nim dzieje. Wiem zatem o problemach ludzi ze swojego okręgu i w razie wygranej postaram się je naprawić. Na mnie zawsze można liczyć :)


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości