Activ - Social Media Analityków

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Activ - Social Media Analityków

Postautor: Krzysztof Hans » 20 sie 2017, 14:38

Facebook i Twitter:
Katarzyna Walewska - dyrektor strategiczny
Obrazek
Zapewnie wielu wchodzących na nasze strony zastanawia się czym zajmują się poszczególni dyrektorzy chociażby w Activ czy Mojej Polsce. Każdy z dyrektorów ma przypisaną konkretną tematykę ale trzej dyrektorzy są najważniejsi zaraz po przewodniczących którzy to są ich szefami. Są to dyrektorzy zarządzający, strategiczny i koordynujący. Wyjaśnie więc czym ci dyrektorzy się zajmują. Dyrektor zarządzający pomaga przewodniczącym w sprawnym zarządzaniu partią, reprezentuje też ją gdy przewodnicząca i vice przewodniczący są zajęci innymi spotkaniami. Dyrektor Strategiczny pomaga tworzyć i prowadzić strategie organizacji czy partii. Dyrektor koordynujący pomaga przewodniczącym w kierowaniu pracami ludzi obecnych w organizacji czy partii a dodatkowo pomaga też tym ludziom w pracy odpowiadając m.in za utrzymanie w niej pozytywnej atmosfery. Ja przykładowo jestem dyrektorem strategicznym w "Activ" więc na mojej głowie jest jego strategia. Mam nadzieje że pomogłam ewentualnym pytającym.

Ostatnio zmieniony 08 paź 2017, 18:59 przez Krzysztof Hans, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Activ - Social Media Analityków

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 18:54

Facebook i Twitter:
Laura Merch

Obrazek
Z mojego punktu widzenia, jako analityka zmiana Pięknej Polski w SCD jest bardzo dobrym rozwiązaniem ponieważ z jednej strony likwiduje ona konflikt o skrót z Partią Polaków a z drugiej strony daje zupełnie nowe możliwości działania. Tak więc zmiany w Pięknej Polsce można uznać za bardzo potrzebne rozwiązanie dla tej partii, i w sumie świetnie że zostało ono zrealizowane.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Activ - Social Media Analityków

Postautor: Krzysztof Hans » 18 sty 2018, 14:56

Facebook i Twitter:
Dominika Chwaska - analityk ds. kultury i sportu

Obrazek
Jako że nie startuje w wyborach a w Activ zajmuje się między innymi kulturą pozwolę sobie ocenić kulturę słowa w obecnej kampanii. W moim odczuciu można być dumnym z politykòw gdyż ataków na konkurencje nie ma prawie w cale - za to jest rzeczowe przedstawianie propozycji. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Przy okazji gratuluje awansu koleżance Edycie Glębkiej. Powidzenia Edi!


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron