Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 16:29

Facebook i Twitter
Adam Pawlicki:
Vice Prezes Stronnictwa Centrowo - Demokratycznego
Stało się! Zmieniłem barwy polityczne... jednocześnie nic nie robiąc. Jak to możliwe? Piękna Polska przeszła ewolucje w Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne którego to zostałem vice-prezesem. Przy okazji dziękuje mojej przyjaciółce Felicji Grateckiej za dotychczasową pracę jako przewodniczącej Pięknej Polski - zrobiłaś kawał dobrej roboty! Jednocześnie życzę sobie i Krzysztofowi Hansowi powodzenia w całkiem nowej dla nas roli prezesowskiej. Stąd też witam was na nowym rozdaniu... również mojego profilu na Facebooku.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 29 paź 2017, 16:26

Facebook i Twitter
Adam Pawlicki:
Vice Prezes Stronnictwa Centrowo - Demokratycznego
W związku z tragiczną sytuacją w polskim rządzie związaną z jego nieaktywnością jak i jego stanie się de facto rządem mniejszościowym moja partia postanowiła złożyć wniosek o wotum nieufności a w konsekwencji dymisje rządu i samorozwiązanie Parlanentu. Kiedyś była taka piosenka "Bo jak nie my to kto?" więc teraz zgodnie z tym pytaniem odpowiedzmy sobie kto jak nie my ma doprowadzić do tego by Polska miała aktywny rząd a nie jego parodię. Mam nadzieje że konkurencyjne partie poprą nas i razem doprowadzimy nasz kraj do normalności.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 21 lis 2017, 19:41

Facebook i Twitter:
Adam Pawlicki: Vice Prezes Stronnictwa Centrowo - Demokratycznego

W dniu dzisiejszym SCD przedstawiło poprawione wersje swoich projektów oraz dorzuciło nowość - projekt poprawki ustawy o Radiofonii i Telewizji który to pełni rolę takiego spinacza dla wszystkich projektów z dziedziny medialnej.
Wszelkie projekty są już dostępne do wglądu w wiadomych miejscach.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 12 gru 2017, 23:17

Facebook i Twitter:
Adam Pawlicki: Vice Prezes Stronnictwa Centrowo - Demokratycznego

W niniejszym wpisie chciałbym odnieść się do krytycznych uwag na temat mój i mojej partii. Po pierwsze moja partia rozważa zwrócenie się do Trybunału Konstytucyjnego celem zbadania projektów SCD na podstawie ich zgodności z prawem. Nie jest jednak pewne że to zrobimy gdyż chcemy poprawiać projekty w ramach komisji a nie Trybunału Konstytucyjnego. Poza tym TK chcielibyśmy poprosić o nie poprawienie ustawy (bo to zrobilibyśmy my w SCD) a o wskazanie miejsc gdzie taka poprawa miałaby zostać dokonana wraz z ewentualną propozycją korekty danego przepisu sugerowanego przez moją partię. Ostatnie zdanie jednak zawsze w takim przypadku należałoby do mojej partii bo to ona jest od nanoszenia poprawek na ustawy.
Po drugie dziękuje FMS za prezent. Bardzo się przyda zwłaszcza że sama jednostka w swojej wypowiedzi dla TV Puls nie określiła o jaką ustawę jej chodzi.
Po trzecie jeżeli nasze ustawy mają błędy formalne to zamiast mówić źe są warto powiedzieć bardziej na czym one polegają i jak można je załatać. FMS tego nie mówi a jak wiadomo łatwo mówić, trudniej zrobić. Nikt nie powiedział że nie chcemy zmieniać naszych ustaw ale bez wskazówek sami raczej tego nie zrobimy. Nie wiemy bowiem do czego dane partie mają pretensje. Dlatego też prosimy o nawiązywanie dialogu przy wszystkich projektach. Chętnie porozmawiamy - nie gryziemy. Przy okazji chętnie spotkam się z tymi którzy chcą mnie odwołać - wiem że ostatnio mogłem wyborców z swojego okręgu zawieść ale to nie znaczy że mam być za to odwołany. Staram się działać jak potrafię i nawet kontrowersyjnymi działaniami chce pokazać źe pracuje. Tworzenie prawa może być łatwe ale tylko na podstawie dialogu i zrozumienia a tego niestety nie ma. Ciągle jesteśmy atakowani w SCD za nasze działaniami, co powiemy jest uznane za kontrowersyjne. Nie chcemy tak pracować! Skoro jestem jedynym posłem SCD powinienem liczyć wraz z moją partią na pomoc i zrozumienie a nie hejty i ataki. Podsumowując jestem wraz z moją partią otwarty na dialog. SCD bowiem nie chce i nie ma zamiaru być najgorszą partią w polskim parlamencie.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Szamir DeLeon » 13 gru 2017, 0:21

Karolina Grzegorczak komentuje:
A nie odniósł się pan do "ataków" tak samo na konferencji prasowej?

Awatar użytkownika
Gniewomir Maj-Ołyński
Posty: 2230
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:42

Re: Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Gniewomir Maj-Ołyński » 13 gru 2017, 1:14

GMO:

Panie pośle, niech pan przestanie się kompromitować i nauczy się najpierw, czym zajmuje się TK.
Gniewomir Maj-Ołyński - dr nauk humanistycznych z zakresu nauk o polityce, dziennikarz, menadżer kultury,
I wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów, poseł na Sejm III i IV kadencji IV RP

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 13 gru 2017, 20:21

Szamir DeLeon pisze:Karolina Grzegorczak komentuje:
A nie odniósł się pan do "ataków" tak samo na konferencji prasowej?


Adam Pawlicki odpowiada:
Odniosłem się do "ataków" zarówno tutaj i tutaj gdyż moje stanowisko jest jednolite.
Panie GMO wiem czym zajmuje się TK ale myślę teź że nie zaskodzi poprosić ich o konsultacje.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Szamir DeLeon » 13 gru 2017, 21:22

Karolina Grzegorczak lubi komentarz GMO oraz zareagowała Haha (na fb) na post i komentarz Pawlickiego.
Skomentowała:
Też zaczniemy przepisywać to, co powiedzieliśmy na konferencji prasowej, bo nasze stanowisko jest jednolite...

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 13 gru 2017, 22:38

Adam Pawlicki odpowiada:
Podstawą jest to w moim przypadku by to samo mówić dziennikarzom oraz społeczeństwu. Żadnych za bardzo różniących się stanowisk do ludzi i mediów.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Adam Pawlicki (SCD) - Social Media

Postautor: Szamir DeLeon » 13 gru 2017, 22:58

Karolina Grzegorczak dalej:
To dziennikarze co robią z informacją? Jedzą? Czy być może przekazują społeczeństwu? ;)


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron