Aleksandra Satorka (Punkt) - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Aleksandra Satorka (Punkt) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 01 lut 2018, 15:59

Obrazek
Facebook i Twitter:
Witam oficjalnie na moich social mediach już jako nowa przewodnicząca stowarzyszenia Moja Polska. Zmiana ta zbiega się z przekształceniem projektów SCD (których to jestem opiekunką) w Obywatelskie Inicjatywy Ustawodawcze więc mam nadzieje że podołam zadaniu.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Aleksandra Satorka (Punkt) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 03 lip 2018, 22:35

Facebook i Twitter:
Od dzisiaj Moja Polska zmienia nazwę na Punkt (pełna nazwa: Punkt Polska) i slogan na... Punkt dla Ciebie. Jest to podyktowane uproszczeniem wizerunku jak i działalności jednostki.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Aleksandra Satorka (Punkt) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 30 lip 2018, 16:11

Facebook i Twitter:
Z racji że jestem także jedną z vice-prezesów Stronnictwa Centrowo - Demokratycznego wypowiem się także na temat omawiany w mojej partii czyli wejście "Tak Inaczej" a więc dawnej cząstki SCD do ZLewu. Jestem ciekawy jak ten "deal" będzie wyglądał w praktyce bo jeżeli dalej będzie tak jak obecnie a mam tu na myśli słabą aktywność TI w mediach oraz parlamencie to będzie słabo.


Z racji ograniczeń w liczbie liter wpis na Twitterze był podzielony na dwie części.


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron