Anna Dancewska (SCD) - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Anna Dancewska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 17 mar 2018, 23:17

Facebook i Twitter:
Obrazek
Witajcie. Nazywam się Anna Dancewska i jestem ostatnią z planowanych vice - prezesów w SCD (łącznie będzie nas ósemka która to zresztą jest ulubioną cyfrą w mojej partii) co oznacza że jest to już liczba zamknięta :)

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Anna Dancewska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 30 lip 2018, 14:42

Facebook:
Ostatnio bardzo spodobał mi się wpis na Twitterze pani posłanki Joanny Scheling - Wielgus która trafnie skomentowała nowości w Zjednoczonej Lewicy - brzmiał on tak: Niebywały sukces lewicy - zjednoczenie z satelitą. W TI nie musieli wymyślać "nowego" programu, na który czekaliśmy kilka miesięcy. Za co przeszli, za stołki w zarządzie?
Wpis jak najbardziej trafny bo TI chyba od samego początku zakończenia współpracy parlamentarzystek tej niby-partii z SCD było skazane na Zjednoczoną Lewicę. Wraz z wdrożeniem niektórych przepisów podpisali chyba pakt o nieagresji którego to dopełnienie było w wyborach we Warszawie. Teraz już ZLew chyba czuje się jak prezes jakieś firmy bo przejął TI w 50-51 procentach a więc jeszcze bez wchłonięcia tj. likwidacji Tak Inaczej.
Ciekawi mnie bardzo jak to teraz się dalej potoczy.


Twitter:
Pani @JoankaSW z Postępowych Demokratów trafnie w podlinkowanym przeze mnie wpisie oceniła sytuacje w TI. Za takie mądre stwierdzenia właśnie moja partia czyli SCD chce współpracować z PD.


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron