Aleksandra Jasnewska (Activ/SCD) - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Aleksandra Jasnewska (Activ/SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 03 wrz 2018, 18:49

Obrazek
Facebook i Twitter:
Po udziale w wyborach i rozpoczęciu szerszej działalności politycznej wypada się oficjalnie przedstawić. Nazywam się Aleksandra Jasnewska i od niedawna jestem przewodniczącą Activ Polska a także wiceprezesem Stronnictwa - Centrowo - Demokratycznego gdzie też Gabinecie Cienii obserwuje sprawy wewnętrzne naszego kraju. Tutaj będę na swój sposób oceniać to co się dzieje :)
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Aleksandra Jasnewska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 20 gru 2018, 17:24

Facebook i Twitter:
Witajcie. To mój pierwszy wpis w nowej rzeczywistości a dokładniej, funkcji Prezesa Stronnictwa Centrowo - Demokratycznego. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam jest odważne postawienie wszystkiego na jedną kartę poprzez wniosek o wotum nieufności wobec Rady Ministrów Pani Prezes Anny Radziwiłł - Schmidt (głównie z racji wypalenia się politycznego Zjednoczonej Lewicy i de facto zrzeknięcia się władzy przez nią na rzecz marionetkowego rządu z Postępowymi Demokratami w tle) gdyż uważamy że lepszym rozwiązaniem od rządu jednej partii sterowanej przez drugą są po prostu wybory klarujące na nowo obraz zarówno rządu jaj i polskiej sceny politycznej.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Aleksandra Jasnewska (Activ/SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 24 gru 2018, 2:41

Facebook i Twitter:
Nowe otwarcie w SCD dalej trwa. Właśnie dołączył do nas pan Aleksander Lichtenberg który to wzmocni nasz zespół tak by SCD po klęsce w sondażach odrodziło się jak feniks z popiołów. Mam nadzieje że pan Aleksander dobrze będzie się u nas czuł, niemal jak w domu. Panie Aleksandrze, Witam w SCD i życzę powodzenia w działalności własnej jak i na rzecz naszej partii!
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron