Anna Ulman - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 04 maja 2022, 0:38

Obrazek
Facebook, Instagram i Twitter:
Kiedyś w TVP Info prowadziłam program pt. „Cyber Świat". Teraz pora do niego wrócić jako nowa szefowa Stronnictwa Centrowo-Demokratycznego oraz koalicji Naprzód! W przeciwieństwie do mojej poprzedniczki Katarzyny Kajkowskiej będę działać w sposób zrównoważony i spokojny czyli bez niepotrzebnych kontrowersji.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 05 maja 2022, 9:32

Facebook, Instagram (tekst ze zdjęciami) i Twitter:
Obrazek
Od pewnego czasu łącze swoje obowiązki nowej szefowej koalicji Naprzód! i Stronnictwa Centrowo-Demokratycznego z wyborami do Senatu gdzie startuje w Katowicach. Postanowiłam że zrobię to na sportowy sposób wpadając na mecz koszykówki naszej kadry narodowej. Po meczu porozmawiałem z naszymi reprezentantami zarówno o sporcie jak i sytuacji obcokrajowców w naszym kraju.
Obrazek
Kilka dni później postanowiłam przeprowadzić podobne rozmowy z reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn.
Pomiędzy tymi dniami postanowiłam zadbać też o siebie przez co widać różnice w moich włosach.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 06 maja 2022, 15:22

Facebook, Instagram i Twitter:
Obrazek
Zawsze kiedy przyjeżdżam na Śląsk widzę kopalnie, kamienice które nazywacie familokami ale też nowoczesną infrastrukturę która pokazuje Polsce że Śląsk nie jest dziurą zabitą dechami a miejscem gdzie po prostu warto być i żyć - wspomnała Ulman.
Choć pochodzę z Krakowa a mieszkam we Warszawie to czuje się Ślązaczką gdyź często tu wpadam by spotkać się swoimi przyjaciółmi lub realizować swoją pracę. Jestem dumna z tego regionu i apeluje do tak zwanej centrali. Nie zmieniajmy Śląska!
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 06 maja 2022, 22:19

Facebook, Instagram i Twitter:
Wiele osób oburza się że Naprzód! chce aborcji do 14 tygodnia ciąży a tymczasem nie jest to żadne novum bo w wielu krajach jest tego typu sytuacja do 22 tygodnia ciąży! Pozwólmy kobietom decydować o sobie i zabierzmy tą możliwość facetom oraz politykom!
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 08 maja 2022, 8:55

Facebook, Instagram i Twitter:
Bardzo dziękuje Panu Ignacemu Schmidtowi za zauważenie jaja jakie zostawił mojej partii były prezes Aleksander Liechtenberg w programie koalicji Naprzód! Chodzi tu o kwestie aborcji. Napisał on że ma być do 14 tygodnia życia a nie ciąży przez co niektórzy interpretują to że N! chce zabijać narodzone dzieci co jest ewidentnym fake newsem.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 11 maja 2022, 18:32

Obrazek
Facebook, Instagram i Twitter:
Kilometry przejechane, słowa powiedziane, zdjęcia porobione. Niniejszym sejmowo-senacka kampania wyborcza Anno Domini 2030 jest już uznana zakończona. Opierała się ona na spotkaniach z wyborcami w terenie i małej ilości przekazywanych do mediów informacji gdyż nie mamy nadmiaru wolnego czasu jak Postępowi Demokraci by to robić. Teraz tylko czekać na zakończenie debaty wyborczej (gdzie stara się nas reprezentować Katarzyna Kajkowska z której to jestem bardzo dumna podobnie jak z wszystkich kandydatów N! w tym też z siebie) a następnie wyborów. Mam nadzieje dridzy wyborcy że postawicie krzyżyk obok mnie i innych kandydatów z koalicji Naprzód gdyż pozwoli nam to coraz śmielej działać w tym też proponować projekty prawne pod obrady. Jeżeli nie chcecie politycznej zguby Polski i dalszego rozrostu monarchii kosztem nas, zwykłych obywateli to tak jak ja oddajcie głos na koalicje Naprzód! a monarcia kolokwialnie mówiąc pójdzie tam gdzie raki zimują dostając czerwoną kartkę od społeczeństwa. Aż zacytuje Pana Jana Rokitę z konwencji wyborczej PiSu z 2015 roku Tu liczą się ideały, a nie stanowiska i to mimo tego że każdy z polityków koalicji Naprzód! ma jakieś marzenia z nimi związane ale nie w celu takim jak inne partie a więc aby się nasapać pieniędzy ale by służyć obywatelom. Gwarantuje też że u nas nie będzie wewnątrzpartyjnych rozgrywek bo te są już zarówno za Naprzód! jak i Stronnictwem Centrowo-Demokratycznym. Generalnie nie będziemy takie jak inne partie choćby skały wiadomo co robiły. Stąd też czasem jesteśmy kontrowersyjni przy czym też z nadmiarem tego walczymy. Będziemy więc intesywnie inwestować by poprawiać życie naszych rodaków a nie afery i PR.
Głosujcie zatem na dobrą zmianę czyli koalicję Naprzód!
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 13 maja 2022, 9:54

Facebook, Instagram i Twitter:
Obrazek
Powyższe wyniki exit poll wyglądają obiecująco. Jesteśmy w parlamencie a partie idą tak łeb w łeb że potrzebne byłoby im poparcie dla osiągnięcia przewagi. Naprzód! chętnie udzieliłoby takiego wsparcia pod drobnymi warunkami przedstawianymi w trakcie debaty międzypartyjnej. Jesteśmy gotowi by rozmawiać ze wszystkimi :)
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 13 maja 2022, 12:01

Facebook, Instagram i Twitter:
Obrazek
Jednak jesteśmy na liście krajowej pod planem minimum - straciliśmy jeden mandat względem exit poll :(
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 13 maja 2022, 15:52

Facebook, Instagram i Twitter:
Obrazek
Ostatecznie koalicja Naprzód! z 5 osobami w Sejmie. Ciekawe co będzie się dziać w mojej senackiej kwestii?
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Anna Ulman - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 13 maja 2022, 21:23

Facebook, Instagram i Twitter:
Obrazek
No niestety nie udało się przejść dalej w wyborach senackich ale dziękuje wszystkim z 6,8 procent wyborców którzy zdecydowali oddać na mnie swój głos ;)
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości