Wybory do sejmików 2020-Kandydaci
: 14 wrz 2016, 19:08
Województwo świętokrzyskie.
Okręg 1
1. Tadeusz Łęcki-Orłow
2. Józef Zalewski
3. Konrad Saracen (IP)
4. Kandydat UP
5.Maciej Tokarz
Okręg II
1. Anna Malicka
2.Marceli Zaborek
3. Kornelia Zawicka (IP)
4.Jagoda Jaskólska
Okręg III
1. Sławomir Kopyciński
2. Paulina Borek
2. Ewelina Łyżwa (IP)
3.Oleg Nadir Magdziarz Ibrahim el-Nur
4. Maryna Niedźwiedź
5.Kandydat UP
Okręg IV
1. Henryk Michałkiewicz
2. Alicja Obara
3. Mateusz Czesnauskas (PPS)
4. Anna Korywko
5. Michał Bartosz Bielecki (MS)
województwo łódzkie
Okręg 1
1.Piotr Bors
2. Dariusz Joński
3. Joanna Surma
4. Kandydat SDPL
5. Mikołaj Ciach (IP)
Okręg 2
1. Małgorzata- Niewiadomska - Cudak
2. Weronika Jóżwiak (MS)
3. Karol Denraj
Okręg 3
1.Michał Kaczmarek
2.Mateusz Mirys
3. kandydat Samoobrony
Okręg 4
1.Paulina Emma Drobner
2.Jarosłw Sawiuk (MS)
3. Dominika Michalak (IP)
4. Robert Szwarc
5. Kandydat Samoobrony
6. Michał Kocowski (SLD)
Okręg 5
1. Ryszard Brzuzy (PPP)
2. Adam Kownacki
3.Witold Redliński (IP)
4. Edyta Kochanowska
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Okręg 1
1.Joanna Asińska (SLD)
2. Marta Maliszewska (SLD)
3. Jacek Jędrzejczyk MS
4. Kandydat PPP
Okręg 2
1.Cezary Pec
2. Jadwiga Gołąb
3. Kamil Sęk (IP)
Okręg 3
1.Danuta Ciborowska
2.Justyna Malinowska (IP)
3.Joanna Kowalska (PPP)
4. Kandydat RSS
Okręg 4
1. Marcin Romaniuk (PPP)
2. Mirosław Grabowski (Polska Lewica)
3. Michalina Smolak
4. Joanna Bożek (IP)
5.Maciej Kloch (KPEIR)
Okręg 5
1.Andrzej Zając
2. Romulad Tych
3.Kandydat Samoobrony
4. Alicja Krasnowska (IP)
Okręg 1
1. Tadeusz Łęcki-Orłow
2. Józef Zalewski
3. Konrad Saracen (IP)
4. Kandydat UP
5.Maciej Tokarz
Okręg II
1. Anna Malicka
2.Marceli Zaborek
3. Kornelia Zawicka (IP)
4.Jagoda Jaskólska
Okręg III
1. Sławomir Kopyciński
2. Paulina Borek
2. Ewelina Łyżwa (IP)
3.Oleg Nadir Magdziarz Ibrahim el-Nur
4. Maryna Niedźwiedź
5.Kandydat UP
Okręg IV
1. Henryk Michałkiewicz
2. Alicja Obara
3. Mateusz Czesnauskas (PPS)
4. Anna Korywko
5. Michał Bartosz Bielecki (MS)
województwo łódzkie
Okręg 1
1.Piotr Bors
2. Dariusz Joński
3. Joanna Surma
4. Kandydat SDPL
5. Mikołaj Ciach (IP)
Okręg 2
1. Małgorzata- Niewiadomska - Cudak
2. Weronika Jóżwiak (MS)
3. Karol Denraj
Okręg 3
1.Michał Kaczmarek
2.Mateusz Mirys
3. kandydat Samoobrony
Okręg 4
1.Paulina Emma Drobner
2.Jarosłw Sawiuk (MS)
3. Dominika Michalak (IP)
4. Robert Szwarc
5. Kandydat Samoobrony
6. Michał Kocowski (SLD)
Okręg 5
1. Ryszard Brzuzy (PPP)
2. Adam Kownacki
3.Witold Redliński (IP)
4. Edyta Kochanowska
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Okręg 1
1.Joanna Asińska (SLD)
2. Marta Maliszewska (SLD)
3. Jacek Jędrzejczyk MS
4. Kandydat PPP
Okręg 2
1.Cezary Pec
2. Jadwiga Gołąb
3. Kamil Sęk (IP)
Okręg 3
1.Danuta Ciborowska
2.Justyna Malinowska (IP)
3.Joanna Kowalska (PPP)
4. Kandydat RSS
Okręg 4
1. Marcin Romaniuk (PPP)
2. Mirosław Grabowski (Polska Lewica)
3. Michalina Smolak
4. Joanna Bożek (IP)
5.Maciej Kloch (KPEIR)
Okręg 5
1.Andrzej Zając
2. Romulad Tych
3.Kandydat Samoobrony
4. Alicja Krasnowska (IP)