Aleksander Beski - Media społecznościowe

Liczba posłów: 17 Liczba senatorów: 10
Przewodniczący: Mikołaj Śmietański
Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 14 kwie 2022, 14:07

Aleksander Beski napisał(a):
Obrazek
Osoba pisząca artykuł dla Gazety Wyborczej zapomniała o jednej rzeczy, że większość zabójstw z broni palnej w USA ma miejsce nie w jakiś wsiach na Arizonie czy Teksasie, gdzie strzelby i karabiny są na porządku dziennym, tylko w czarnych dzielnicach wielkich ośrodków miejskich. A w takim Chicago nie jest łatwo kupić pistolet. Poza tym te samobójstwa - trzeba mieć dużą dozę naiwności, żeby być zadnia, że gdyby osoby zabijające samych siebie nie miały broni, to nie nałożyłyby na sobie sznur, lub popiłyby leki alkoholem.

Swoją drogą, więcej broni niż w Polsce jest w Serbii. Czy ktoś słyszał o wielkiej strzelaninie między kibicami Crevny zvezdy a Partizanu?


Obrazek

Obrazek

Chcę Wam wszystkim, którzy byli na moich spotkaniach, pisali do mnie, udostępniali moje posty, podziękować za wsparcie. Według sondażu IPSOS, dzieli mnie tylko 4 pp. straty do Mariana Dąbrowskiego. Spróbujcie na ostatniej prostej przekonać innych, że Częstochowę może reprezentować poseł, który naprawdę przyczyni się do zmiany, która może zmienić między innymi nasze miasto na lepsze. Proszę o Wasze głosy 30 marca.
#RządzićInaczej #Częstochowa #DobrobytDlaWszystkich
Ostatnio zmieniony 12 maja 2022, 14:50 przez Aleksander Beski, łącznie zmieniany 1 raz.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 16 kwie 2022, 22:24

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
To doprawdy żenujące, że co niektórzy posłowie prawicy oczekują rozdania tytułów kasztelańskich, byleby mieć jakieś publiczne stanowisko. Z takim podejściem to przyszła koalicja prawicowa przegra sama ze sobą.

Og: Przepraszam za tak duże logo, nie chce mi się dziś szukać mniejszego
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 20 kwie 2022, 0:27

Katarzyna Kajkowska w komentarzu pod wpisem:
Te rozdawanie stanowisk to jeszcze pół biedy w porównaniu do skomplikowanej struktury KRu bez przywódcy scalającego wszystkie partie prawicowe choć teraz po odejściu PiSu z koalicji coś ruszyło się w tej kwestii.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 08 maja 2022, 22:30

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
Osoby skłonne dla żartów zagłosować na SCD, prosiłbym o oddanie nawet głosu nieważnego, jeśli reszta partii nie pasuje im. Oni nie żartują, oni naprawdę są niepoważni, jeśli będą mieli poparcie wyższe niż 0,99%, jesteśmy skończeni.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 09 maja 2022, 0:00

Anna Ulman w odpowiedzi:
A ja apeluje by to co mówią duże partie jednak nie brać na poważnie i jednak zagłosować na SCD/Naprzôd! czyli osoby które mogą zrobić „pożyteczną rozróbę" w polskim parlamencie a nie głosować na osoby sztuczne i oticzine ochroną. Panie Aleksandrze polecam nie przekreślać mojej partii. Możemy przydać się wam w rozmowach koalicyjnych.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 09 maja 2022, 8:38

Aleksander Beski:
Nie potraficie się zdecydować, czy popieracie Unię Europejską i NATO, czy jednak nie. Zaraz waszą (byłą, dobrze pamiętam?) przewodniczącą wywalą z debaty.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 12 maja 2022, 14:52

Aleksander Beski napisał(a):
Obrazek
Osoba pisząca artykuł dla Gazety Wyborczej zapomniała o jednej rzeczy, że większość zabójstw z broni palnej w USA ma miejsce nie w jakiś wsiach na Arizonie czy Teksasie, gdzie strzelby i karabiny są na porządku dziennym, tylko w czarnych dzielnicach wielkich ośrodków miejskich. A w takim Chicago nie jest łatwo kupić pistolet. Poza tym te samobójstwa - trzeba mieć dużą dozę naiwności, żeby być zdania, że gdyby osoby zabijające samych siebie nie miały broni, to nie nałożyłyby na sobie sznur, lub nie popiłyby leków alkoholem.

Swoją drogą, więcej broni niż w Polsce jest w Serbii. Czy ktoś słyszał o wielkiej strzelaninie między kibicami Crevny zvezdy a Partizanu?


Obrazek

Obrazek

Chcę Wam wszystkim, którzy byli na moich spotkaniach, pisali do mnie, udostępniali moje posty, podziękować za wsparcie. Według sondażu IPSOS, dzieli mnie tylko 4 pp. straty do Mariana Dąbrowskiego. Spróbujcie na ostatniej prostej przekonać innych, że Częstochowę może reprezentować poseł, który naprawdę przyczyni się do zmiany, która może zmienić między innymi nasze miasto na lepsze. Proszę o Wasze głosy 30 marca.
#RządzićInaczej #Częstochowa #DobrobytDlaWszystkich


Og: Zapomniałem, że tam na górze edytuję swój post xD, chodziło o sojusz PD z Zielonymi, ale to dla potomnych
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 13 maja 2022, 19:02

Aleksander Beski napisał(a):
Obrazek
Pierwszy raz od 2022 roku będzie reprezentant innej partii niż ZLew z Jednomandatowego Okręgu Wyborczego w Częstochowie. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy, bez Was nie byłoby tej ważnej dla mnie i dla Częstochowy chwili.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 23 maja 2022, 22:12

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
Przez wiele lat rządy, w których większość stanowili mężczyźni, psuły. Teraz, w ramach sprawiedliwości dziejowej, tym razem psuć będzie rząd, w którym jest więcej kobiet. Także nie rozumiem, o co jest oburzenie.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 26 maja 2022, 17:10

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
Według Naprzód! (chyba do klifu) ustawą można zwiększyć produkcję odblasków, wspaniale, może frytki do tego? :D
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.


Wróć do „Rządzić Inaczej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość