Aleksander Beski - Media społecznościowe

Liczba posłów: 17 Liczba senatorów: 10
Przewodniczący: Mikołaj Śmietański
Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 03 gru 2022, 0:05

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
Obawiam się, że ewentualny proces księcia Wiktora nie będzie wolny od nacisków politycznych. Obym się mylił.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 03 gru 2022, 16:18

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
No tak, napisz jeszcze przed ogłoszeniem samozwańczego przyjęcia władzy, że nie chcesz procesu z już przyjętą tezą, to nagle przemykasz oko na pucz, śmieszno-żałosna manipulacja.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 03 gru 2022, 20:17

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
To mamy dowody na wywołanie puczu ze strony Rosji, że wicemarszałek Malinowska mówi o wojnie NATO-Rosja?
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 15 gru 2022, 19:59

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
Czekamy na proces w Hadze.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 18 gru 2022, 1:53

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
Poprawka RI wyrzucająca zapis w zmianie ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, która opiekunom przyznawała ochronę przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych (czytaj maks 5, a nie 3 lat więzienia) przyjęta. Jak widać, można wdrożyć życie poprawki ze strony opozycji mimo sprzeciwu rządu.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 26 gru 2022, 0:54

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
Obecne zamieszania związane z wyborem prezydenta Niemiec pokazują, że w ponownie republikańskiej Polsce prezydent wciąż powinien być wybierany przez lud.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 26 gru 2022, 22:35

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
Tyle domniemanych kandydatów na premiera, a czy będą się czymś różnić?
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 27 gru 2022, 13:54

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
Dziękujemy, a może do końca roku uda się mieć poparcie powyżej 30 pp.? ;)
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 27 gru 2022, 19:05

Aleksander Beski napisał(a):
Obrazek
Na początku chciałbym podziękować Tygodnikowi "NIE" za nazwanie mnie "neoliberałem", które teraz jest nic nieznaczącym słówkiem jak "socjalizm" z ust amerykańskich Republikanów (swoją drogą polecam wyszukać wykład naszego kolegi z stowarzyszenia, Marcina Chmielowskiego, o próbie konceptualizacji tego pojęcia) oraz porównanie mnie do Jasia Fasoli i Romana Atkinsona, to są naprawdę miłe komplementy. Wiem, że to trochę jak gra w szachy z gołębiem, ale trudno.

1. Wolę Żyrondystów. Poza tym, jeśli ktoś tu ma obsesję, to prędzej osoby doszukujące się we mnie obsesji na punkcie Michała II, tymczasem ja nie komentuję każdej rzeczy związanej z nim, widzieliście jakikolwiek mój komentarz związany z chociażby wyborem go na prezesa Polskiego Związku Curlingu? Zwrot akcji, nie mogliście go widzieć, bo go nie było.

2. "zastąpiła na tronie jego nudna i przyzwoita do wyrzygania córka" Dokładnie, przecież od przywódców oczekujemy odpalania fajerwerków w swoim domu jak Mario Balotelli czy rzucania w ludzi fekaliami niczym GG Allin.

3. Obchodzi mnie, bo uważam, że szczególnie w polityce ludzie powinni wykazywać silny kręgosłup moralny. Liberalizm nie ma tu nic do rzeczy, jeśli pójdę na spacer, a tu nagle jakaś para uprawa seks w krzakach, to mam prawo głośno zaprotestować, bo mnie to zniesmacza. Liberalnym można określić plażę dla nudystów, bo jest wytyczona przestrzeń dla takich osób, a kto nie chce to nie idzie tam.

4. "nikogo nie obchodzi, kto z kim sypia" Bardzo ciekawe, bo ja pamiętam zupełny inny klimat abdykacji Michała II. Poza tym wcześniej w sondażach niemal połowa nie lubiła byłego króla, a większość Polaków (choć niebezwzględnie) w sondażu zorganizowanym roku temu poparła decyzję o abdykacji.

5. Pisałem o sprawiedliwym procesie przed puczem, przed ogłoszeniem przyjęcia władzy przez Wiktora Łukaszenkę. Chyba autor dosłownie przyjął motto tygodnika do siebie.

6. Kto jest fanem króla Michała II, ten widział powielanie propagandy, ten kto uważnie słuchał wie, że należy ignorować oskarżenia. Niektórzy widzą próbę kompromitacji króla i wielkiej księżnej Emilii, niektórzy próbę dalszej kompromitacji Wiktora Łukaszenki. Wciąż podtrzymuję swoje zdanie, że prawda nas wyzwoli, niezależnie od tego jaka jest.

7. Ba, my zagwarantujemy nawet małą broń jądrową w każdym polskim domu. Co prawda w naszym ogólnodostępnym programie jest, że priorytetem w naszej polityce zagranicznej jest dążenie do pokoju, a ubieganie się o broń jądrową jest tego zaprzeczeniem, ale kogo to obchodzi? ;)
Poza tym, ta super tajna informacja została wygłoszona po ogłoszeniu operacji pokojowej polskiego wojska, więc miała taki sam wpływ na bezpieczeństwo narodowe co Tygodnik "NIE" w kwestii polepszenia jakości debaty publicznej. A poza tym, do kogo miałby trafić te kody, do lojalistów czy do uzurpatorów? Przemilczę szkalowanie udzielania pomocy.

8. Zabawne, że o odgrzewanym kotlecie pisze dziennikarz tygodnika, który od 42 lat grzeje te same tematy. Bo jak wiadomo, konserwatywni republikanie od czasu Partii Republikańskiej na pewno wiedzieli dokładnie tak samo jak ci lewicowi czy też potem liberalni, na kogo głosować. A gdybym chciałbym być w bezideowej partii, to byłbym nadal w Postępowych Demokratach, co było jedną z gorszych decyzji w moim życiu.

9. Ale który eurochadek, spod znaku Kohla, Merkel, czy von Bismarcka? :D

Na zakończenie pamiętajcie, żeby za niedługi czas pojawił się sztandarowy atak na ugrupowanie liberalne w naszym pięknym kraju, mianowicie oskarżenia o oszustwa podatkowe.

Edycja: Oczywiście miał być w porównaniach Lesile Nielsen, w tym kontekście Fasola i Atkinson to pleonazm.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Aleksander Beski - Media społecznościowe

Postautor: Aleksander Beski » 06 sty 2023, 20:31

Obrazek
Aleksander Beski napisał(a):
W każdym zdrowo zarządzanym klubie sportowym kandydata na trenera pyta się najpierw o filozofię gry. Tymczasem w naszej scenie politycznej pierwsze pytanie dotyczy składu.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.


Wróć do „Rządzić Inaczej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości