Sejmiki
Sejmik Województwa Dolnośląskiego
okręg nr 1 - Wrocław (9)
1. Piotr Uhle
2. Magdalena Razik-Trziszka
3. Kacper Kociumbas
4. Anna Gruhn
5. Przemysław Hankus
6. Jolanta Niezgodzka
7. Adam Zawada
8. Malwina Szczygłowska-Hołubowicz
9. Michał Górski
okręg nr 2 - brzesko-namysłowski, księstwo oleśnickie, oławsko-strzeliński, średzki, trzebnicko-milicki, wołowsko-górowski i wrocławski (9)
1. Klaudia Jachira
2. Michał Gołąb
3. Agnieszka Szachidewicz
4. Adrian Łukowicz
5. Anna Trojanowska-Zochniak
6. Jacek Załubski
7. Paulina Całko
8. Paweł Rańda
9. Małgorzata Matusiak
okręg nr 3 - Wałbrzych, dzierżoniowski, kłodzki, księstwo świdnicko-jaworskie, wałbrzyski, ząbkowicki, nyski (11)
1. Marcin Łożyński
2. Małgorzata Kułakowska
3. Kamil Orpel
4. Justyna Bokajło
5. Adam Domagała
6. Lucyna Łękawa
7. Tomasz Mitraszewski
8. Małgorzata Kotowska
9. Lech Bokszczanin
10. Anna Pietrońska
11. Jerzy Franckiewicz
okręg nr 4 - Jelenia Góra, bolesławiecki, jeleniogórski, lubański, lwówecki i zgorzelecki (6)
1. Grzegorz Stankiewicz
2. Natalia Zatka
3. Konrad Sikora
4. Małgorzata Burnecka
5. Paweł Tylus
6. Małgorzata Lech
okręg nr 5 - Legnica, głogowski, legnicki, lubiński i polkowicki (5)
1. Grzegorz Zieliński
2. Agnieszka Pacanowska-Cholewińska
3. Jacek Zahorski
4. Anna Pichała
5. Jan Wojtowicz
Sejmik Województwa Górnośląskiego
okręg nr 1 - Opole oraz powiaty: kluczborski, krapkowicki, oleski, prudnicki, opolski i strzelecki (8)
1. Rafał Prabucki
2. Agata Lika
3. Adam Gomoła
4. Beata Szczyrbowska-Lis
5. Szymon Godyla
6. Aleksandra Pawlik
7. Łukasz Dymek
8. Ewa Muc-Klimek
okręg nr 2 - Katowice (5)
1. Dawid Durał
2. Agnieszka Turska-Kawa
3. Szymon Danielczyk
4. Olga Kostrzewska-Cichoń
5. Adam Lejman-Gąska
okręg nr 3 - Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice (12)
1. Daniel Beger
2. Karolina Hudowicz
3. Marcin Grupiński
4. Jolanta Milas
5. Norbert Slenzok
6. Alicja Piech
7. Maciej Gajos
8. Anna Osadnik
9. Bartosz Dudzik
10. Agata Ślęzak
11. Paweł Wittich
12. Aleksandra Skowronek
okręg nr 4 - Rybnik, Żory Jastrzębie-Zdrój oraz powiaty: księstwo raciborskie, rybnicki, wodzisławski (12)
1. Aleksander Zioło
2. Judyta Mojżesz-Zimonczyk
3. Krzysztof Grabiński
4. Karolina Łukaszczyk
5. Łukasz Chrząszcz
6. Katarzyna Miur
7. Cezary Świtała
8. Anna Gaszka
9. Piotr Masłowski
10. Iwona Kalita
11. Michał Toman
12. kandydatka partyjna
okręg nr 5 - Gliwice, Zabrze oraz powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski (13)
1. Miłosz Wolański
2. Katarzyna Lebiedowicz-Grzanka
3. Maciej Zgrzendek
4. Renata Caban
5. Rafał Grygiel
6. Iwona Dudko-Pawłowska
7. Sebastian Pypłacz
8. Renata Szpitalny
9. Grzegorz Lubowiecki
10. Justyna Kosmała
11. Klaudiusz Kandzia
12. Aleksandra Król-Skowron
13. Paweł Kobyliński
okręg nr 6 - cieszyński (5)
1. Beata Branc-Gorgosz
2. Franciszek Damboń
3. Żaneta Pilorz
4. Janusz Mendera
5. Magdalena Cieślar
okręg nr 7 - Mysłowice, Tychy oraz powiaty: bieruńsko-lędziński, mikołowski, księstwo pszczyńskie (9)
1. Rafał Żelazny
2. Karolina Kozioł-Mospinek
3. Michał Kopański
4. Anna Kaczmarzyk
5. Dariusz Wójtowicz
6. Agnieszka Wyderka-Dyjecińska
7. Łukasz Osmalak
8. kandydatka partyjna
9. Michał Rupik
Sejmik Województwa Jurajsko-Dąbrowskiego
okręg nr 1 - Częstochowa, kłobucki i częstochowski (9)
1. Leszek Sykulski
2. Marta Salwierak
3. Krystian Zamorowski
4. Olga Skwara
5. Piotr Strach
6. Anna Radajewska
7. Paweł Jędrzejewski
8. Małgorzata Herman-Mokrysz
9. Bartłomiej Baudler
okręg nr 2 - będziński, myszkowski i zawierciański (7)
1. Jacek Sierpiński
2. Karolina Bochenek
3. Marcin Lazar
4. Dominika Hofman-Kozłowska
5. Tomasz Kasprowicz
6. Ewelina Kondas
7. Piotr Czarnojańczyk
okręg nr 3 - Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec (7)
1. Kamil Wnuk
2. Iwona Jelonek
3. Łukasz Krawiec
4. Joanna Podgórska-Rykała
5. Grzegorz Pierzchała
6. Magdalena Mike
7. Robert Witecki
okręg nr 4 - Jaworzno, chrzanowski i olkuski (7)
1. Anna Stolarska
2. Łukasz Jamrozik
3. Anna Fitrzyk
4. Michał Chowaniec
5. Grażyna Mostowik
6. Dawid Orpych
7. Aleksandra Czucz
Sejmik Województwa Lubelskiego
okręg nr 1 - Lublin (5)
1. Aleksandra Borzęcka
2. Mateusz Prucnal
3. Katarzyna Młynek
4. Łukasz Sieduszewski
5. Maja Zaborowska
okręg nr 2 - janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki (9)
1. Paweł Kurek
2. Sylwia Guz
3. Mariusz Cytryński
4. Milena Kozak-Chrzanowska
5. Kamil Wikiera
6. Monika Filipiuk
7. Jarosław Kalbarczyk
8. Iwona Furman
9. Paweł Cegiełko
okręg nr 3 - Biała Podlaska, Siedlce i Powiaty: bialski, łukowski, parczewski, radzyński, siedlecki (6)
1. Bartosz Truszkowski
2. Katarzyna Trzaska
3. Wiesław Kalicki
4. Urszula Bancerz
5. Jakub Jakubowski
6. Katarzyna Klimiuk-Bibik
okręg nr 4 - Chełm i Powiaty: chełmski, krasnostawski, łęczyński, świdnicki, włodawski (6)
1. Tomasz Otkała
2. Edyta Lipowiecka
3. Sławomir Krasuski
4. Katarzyna Rot
5. Jakub Osina
6. Magdalena Urbańska-Malucha
okręg nr 5 - Zamość i Powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski (7)
1. Mateusz Pawełczuk
2. Marta Pfeifer
3. Sławomir Ćwik
4. Elżbieta Bitkowska
5. Marek Małysa
6. Diana Sawicka
7. Rafał Zwolak
Sejmik Województwa Lubuskiego
okręg nr 1 - Gorzów Wielkopolski, gorzowski, strzelecko-drezdenecki (7)
1. Liliana Skarbińska
2. Maciej Czaplicki
3. Marlena Możdżeń
4. Maciej Łuczyński
5. Ewa Zdrowowicz- Kulik
6. Andrzej Cegielnik
7. Agnieszka Bonkowska
okręg nr 2 - międzyrzecki, słubicki, sulęciński, świebodziński (6)
1. Mariusz Dubacki
2. Magdalena Musiał-Karg
3. Tomasz Sielicki
4. Maja Banaszkiewicz
5. Sławomir Siewruk
6. Agata Wdowiak
okręg nr 3- krośnieński, żarski (5)
1. Justyna Karpisiak
2. Grzegorz Świtalski
3. Małgorzata Rabenda
4. Tomasz Furtak
5. Izabela Ziętka
okręg nr 4 - Zielona Góra, zielonogórski (6)
1. Andrzej Olszak
2. Beata Łabęda
3. Tomasz Siemiński
4. Krystyna Magdziarek
5. Mateusz Sikorski
6. Beata Springer
okręg nr 5 - nowosolski, wschowski, żagański (6)
1. Karina Jarosz
2. Sebastian Kulesza
3. Monika Owczarek
4. Rafał Stachowiak
5. Małgorzata Sobczak
6. Rafał Jedyński
Sejmik Województwa Łódzkiego
okręg nr 1 - Łódź (9)
1. Błażej Moder
2. Aleksandra Dulas
3. Marcin Gołaszewski
4. Aleksandra Podkońska
5. Jacek Borkowski
6. Emilia Susniło-Gruszka
7. Bartłomiej Dyba-Bojarski
8. Beata Krawiec
9. Miłosz Herka
okręg nr 2 - kutnowski, łowicki, łęczycki, zgierski (5)
1. Dominik Goss
2. Iwona Lewandowska
3. Tomasz Białobłocki
4. Agata Stacewicz
5. Tomasz Górczyński
okręg nr 3 - łaski, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski (8)
1. Renata Uznańska-Bartoszek
2. Dawid Stępniewski
3. Gabriela Wenne- Błażyńska
4. Gabriel Grzejszczak
5. Renata Witczak
6. Piotr Adamski
7. Ewa Szymanowska
8. Damian Pacześniak
okręg nr 4 - Piotrków Trybunalski, bełchatowski, łódzki wschodni, piotrkowski, radomszczański (6)
1. Grzegorz Kardas
2. Urszula Niziołek-Janiak
3. Łukasz Krasoń
4. Katarzyna Nowakowska
5. Dariusz Wata
6. Katarzyna Babczyńska
okręg nr 5 - Skierniewice, brzeziński, opoczyński, rawski, skierniewicki, tomaszowski (5)
1. Jędrzej Dzierżyński
2. Sylwia Koszarna
3. Paweł Drążczyk
4. Agnieszka Dąbrowska
5. Michał Franas
Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
okręg nr 1 - Bydgoszcz (5)
1. Radosław Rataj
2. Joanna Czerska-Thomas
3. Rafał Minichowski
4. Ewa Lichocka-Koziatek
5. Sebastian Brusik
okręg nr 2 - bydgoski, sępoleński, świecki, tucholski (5)
1. Magdalena Kluszczyńska
2. Tomasz Jutrowski
3. Małgorzata Piotrowska-Skrzypek
4. Rafał Przybyszewski
5. Daria Boguszyńska
okręg nr 3 - Grudziądz, brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, rypiński, wąbrzeski (5)
1. Kamil Heyka
2. Beata Gurbin
3. Leszek Naskrentzki
4. Aleksandra Drozdecka
5. Marcin Skonieczka
okręg nr 4 - Toruń, chełmiński, toruński (5)
1. Bartosz Szymanski
2. Róża Błaś
3. Piotr Chromiński
4. Małgorzata Janas-Ławniczuk
5. Dariusz Zalewczak
okręg nr 5 - inowrocławski, mogileński, nakielski, żniński (5)
1. Sławomir Drelich
2. Małgorzata Głogowska
3. Maciej Zieliński
4. kandydatka partyjna
5. Łukasz Barański
okręg nr 6 - Włocławek, aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski (5)
1. Marek Siwik
2. Agnieszka Jura-Walczak
3. Arkadiusz Jąkalski
4. Aleksandra Mazurczyk
5. Tadeusz Trocikowski
Sejmik Województwa Małopolskiego
okręg nr 1 - Bielsko-Biała, bielski, oświęcimski, żywiecki (7)
1. Dawid Jarco
2. Monika Połatyńska
3. Michał Koźlik
4. Alicja Gorgoń-Komor
5. Zbigniew Dal
6. Małgorzata Grzywa
7. Tomasz Wawak
okręg nr 2 - krakowski, wielicki (6)
1. Joanna Kądziołka
2. Marcin Walas
3. Bożena Boryczko
4. Wojciech Wojtanowicz
5. Anna Wrzosek
6. Grzegorz Mocny
okręg nr 3 - Kraków (9)
1. Patrycja Sasnal
2. Michał Starobrat
3. Anna Aseńko
4. Tomasz Daros
5. Katarzyna Baran
6. Marcin Zwierżdżyński
7. Nina Gabryś
8. Andrzej Zarzecki
9. Gabriela Sowa
okręg nr 4 - myślenicki, powiat nowotarski, powiat suski, powiat tatrzański, powiat wadowicki (7)
1. Dariusz Szczotkowski
2. Anna Miklaszewska
3. Mateusz Klinowski
4. Ewa Całus
5. Paweł Janas
6. Agnieszka Pytlik
7. Kazimierz Kurpiel
okręg nr 5 - Tarnów, bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski (7)
1. Arkadiusz Radwan
2. Irmina Widła
3. Tomasz Olszówka
4. Edyta Kowalska
5. Sebastian Stepek
6. Karolina Górnisiewicz
7. Krzysztof Nowak
okręg nr 6 - Nowy Sącz, gorlicki, limanowski, nowosądecki (6)
1. Elżbieta Ruchała
2. Paweł Śliz
3. Małgorzata Gucwińska
4. Adam Wojtas
5. Grażyna Sukiennik
6. Krzysztof Kukułka
Sejmik Województwa Mazowieckiego
okręg nr 1 - Płock, sochaczewski i księstwo płockie (9)
1. Marcin Podsędek
2. Elżbieta Szadkowska
3. Bartosz Leszczyński
4. Małgorzata Kamińska
5. Grzegorz Ziemniak
6. Marta Remplewicz
7. Andrzej Senejko
8. Grażyna Korkosz
9. Jacek Terebus
okręg nr 2 - płoński, sierpecko-żuromiński i mławski (7)
1. Łukasz Mężyk
2. Jolanta Zjawińska
3. Kamil Koprowski
4. Izabela Szostak-Smith
5. Łukasz Kwiecień
6. Elżbieta Cichawa-Grabowska
7. kandydat partyjny
okręg nr 3 - pułtuski, ciechanowski i przasnysko-makowski (6)
1. Arkadiusz Darocha
2. Anna Biniszewska
3. Adam Krzemiński
4. Jolanta Grudzińska
5. Łukasz Chrostowski
6. Katarzyna Kwiecińska-Otachel
okręg nr 4 - Ostrołęka, wyszkowski, ostrołęcki i ostrowski (8)
1. Dorota Zmarzlak
2. Bartosz Truszkowski
3. Stanisława Kilińska-Vögele
4. Jarosław Kossakowski
5. Monika Bieżuńska
6. Szymon Ciba
7. kandydatka partyjna
8. Dariusz Tomala
Sejmik Województwa Podkarpackiego
okręg nr 1 - Rzeszów, łańcucki, leżajski, rzeszowski (8)
1. Paweł Nykiel
2. Magdalena Ludwiczak
3. Krzysztof Feret
4. Anna Skiba
5. Robert Walawender
6. Anita Szpunar
7. Michał Wróbel
8. kandydatka partyjna
okręg nr 2 - dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski (6)
1. Krzysztof Tańcula
2. Elżbieta Burkiewicz
3. Artur Bodziony
4. kandydatka partyjna
5. Adam Moczulski
6. kandydatka partyjna
okręg nr 3 - Tarnobrzeg, kolbuszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski (5)
1. Paweł Dobrowolski
2. Magdalena Bąk-Wołoszyn
3. Sebastian Żak
4. Iwona Kołek
5. Łukasz Mędrykowski
okręg nr 4 - Przemyśl, jarosławski, lubaczowski, przemyski, przeworski (6)
1. Iga Kaliwoszka
2. Paweł Zastrowski
3. Grażyna Stojak
4. Krystian Książek
5. kandydatka partyjna
6. Tomasz Majba
okręg nr 5 - Krosno, bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki (8)
1. Barbara Balon
2. Krzysztof Olbrycht
3. Barbara Sługocka-Wilk
4. Daniel Piwowar
5. Marzena Dziurawiec
6. Adam Bardziński
7. Anna Kisała
8. Tomasz Gankiewicz
Sejmik Województwa Podlaskiego
okręg nr 1 - Białystok (7)
1. Adam Poliński
2. Agnieszka Maszkowska
3. Michał Koniuch
4. Eliza Cybulko
5. Tomasz Bortkiewicz
6. Katarzyna Todorczuk
7. Andrzej Małkowski
okręg nr 2 - Suwałki, augustowski, moniecki, sejneński, sokólski, suwalski (8)
1. Wojciech Pająk
2. Dominika Jocz-Lenkiewicz
3. Adam Ołowniuk
4. Katarzyna Karaszewska
5. Mirosław Lech
6. kandydatka partyjna
7. Anton Bubiel
8. kandydatka partyjna
okręg nr 3 - Łomża, grajewski, kolneński, łomżyński, zambrowski (6)
1. Dariusz Domasiewicz
2. Marta Konopka
3. Łukasz Nazarko
4. Renata Mieńkowska-Norkiene
5. Artur Kalinowski
6. kandydatka partyjna
okręg nr 4 - białostocki, bielski, hajnowski, siemiatycki, wysokomazowiecki, łosicki, sokołowsko-węgrowski (9)
1. Anna Predko-Maliszewska
2. Igor Łukaszuk
3. Magdalena Malinowska
4. Piotr Łapszo
5. Dominika Jocz-Lenkiewicz
6. Adrian Łuckiewicz
7. Katarzyna Poskrobko
8. Mateusz Witczuk
9. Dorota Jastrzębska
Sejmik Województwa Pomorskiego
okręg nr 1 - Słupsk, bytowski, chojnicki, człuchowski, lęborski, słupski (7)
1. Marta Młyńska
2. Marcin Starszak
3. Klaudia Borkowska
4. Bartosz Szmajchel
5. Liliana Bareła-Pobłocka
6. Jerzy Iskrzycki
7. Maja Chroboczek
okręg nr 2 - Gdynia, Sopot, pucki, wejherowski (8)
1. Marcin Gerwin
2. Wioleta Biel-Madoń
3. Bartłomiej Austen
4. Natalia Pobłocka
5. Kamil Łapiński
6. Natalia Kłopotek-Główczewska
7. Paweł Filar
8. Wioleta Tomczak
okręg nr 3 - Gdańsk (7)
1. Paweł Kasprzyk
2. Miłosława Zagłoba
3. Dominik Kwiatkowski
4. Magdalena Trzebicka
5. Łukasz Kopeć
6. Kamila Błaszczyk
7. Mateusz Janota
okręg nr 4 - gdański, kartuski, kościerski, starogardzki (6)
1. Katarzyna Klimczuk
2. Krystian Gachewicz
3. Ewa Marcińska
4. Marcin Stasiński
5. Anna Golędzinowska
6. Marek Skoroś
okręg nr 5 - kwidzyński, malborski, nowodworski, sztumski, tczewski (5)
1. Katarzyna Szczypska
2. Bartłomiej Szatkowski
3. Dorota Pyć
4. Krystian Tafliński
5. Wioleta Tomczak
Sejmik Województwa Świętokrzyskiego
okręg nr 1 - opatowski, ostrowiecki, sandomierski, staszowski (7)
1. Andrzej Kruzel
2. Anna Dróżdż
3. Paweł Celebański
4. Kinga Wnuk
5. Konrad Saracen
6. Ewa Bednarska
7. kandydat partyjny
okręg nr 2 - konecki, skarżyski, starachowicki (6)
1. Konrad Krönig
2. Beata Dziewit
3. Emil Tokarczuk
4. Monika Rutkowska
5. Marek Materek
6. kandydatka partyjna
7. Adam Ciok
okręg nr 3 - Kielce, kielecki (10)
1. Tomasz Sańpruch
2. Ewelina Czekaj
3. Mateusz Żukowski
4. Katarzyna Czech-Kruczek
5. Maciej Klesyk
6. Monika Kowalczyk
7. Michał Piasecki
8. Katarzyna Kwietniak
9. Paweł Siejak
10. Kamila Wojda
okręg nr 4 - buski, jędrzejowski, kazimierski, pińczowski, włoszczowski (7)
1. Grzegorz Kowalski
2. Emilia Ogonowska-Jaroń
3. Przemysław Spurek
4. kandydatka partyjna
5. Karol Misiuda
6. kandydatka partyjna
7. Grzegorz Świercz
Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego
okręg nr 1 - Olsztyn, olsztyński (6)
1. Izabela Smolińska-Letza
2. Szymon Pelinko
3. Izabella Borkowska
4. Tomasz Głażewski
5. Dagmara Chmielewska
6. Tomasz Pitura
okręg nr 2 - działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki (6)
1. Katarzyna Królak
2. Michał Młotek
3. Dorota Szczurowska
4. Jerzy Wądołowski
5. Joanna Czarkowska
6. Radosław Bloch
okręg nr 3 - Elbląg, bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski (7)
1. Piotr Opaczewski
2. Beata Branicka
3. Łukasz Piśkiewicz
4. Maria Kosecka
5. Tadeusz Sznaza
6. Maja Kasprzycka
7. Mariusz Dudzik
okręg nr 4 - ełcki, gołdapski, kętrzyński, olecki, węgorzewski (5)
1. Robert Klimowicz
2. Joanna Porucznik
3. Hubert Górski
4. Beata Waś
5. Zbigniew Homza
okręg nr 5 - giżycki, mrągowski, nidzicki, piski, szczycieński (6)
1. Andrzej Kimbar
2. Katarzyna Jekiel
3. Ireneusz Czerski
4. Małgorzata Czopińska
5. Waldemar Klink
6. kandydatka partyjna
Sejmik Województwa Warszawskiego
okręg nr 1 - Warszawa, dzielnice: Mokotów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów (9)
1. Helena Chmielewska-Szlajfer
2. Piotr Oliński
3. Karolina Zdrodowska
4. Paweł Lenarczyk
5. Monika Beuth-Lutyk
6. Jan Hincz
7. Olga Górna
8. Piotr Skubiszewski
9. Anna Bazydło
okręg nr 2 - Warszawa, dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz (9)
1. Sylwia Lacek
2. Rafał Dembe
3. Renata Niewitecka
4. Stanisław Zakroczymski
5. Wiktoria Łapeta
6. Adam Dziedzic
7. Aneta Skubida
8. Robert Rafałowski
9. Aleksandra Szymańczyk
okręg nr 3 - Warszawa, dzielnice: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga-Południe, Praga-Północ (9)
1. Dawid Sześciło
2. Natalia Szcześniak
3. Maciej Kuziemski
4. Karolina Kuszlewicz
5. Maciej Tyśnicki
6. Anna Auksel-Sekutowicz
7. Mateusz Markowski
8. Zuzanna Nowicka
9. Michał Kozioł
okręg nr 4 - grójecki, żyrardowski, grodziski, warszawski zachodni, piaseczyński, otwocki, pruszkowski, miński, wołomiński, legionowski, nowodworski (12)
1. Eliza Kurzela
2. Aleksander Łaszek
3. Kamila Sotomska
4. Damian Olko
5. Agnieszka Rynecka
6. Adrian Zwoliński
7. Kamila Radomska-Piętka
8. Piotr Kandyba
9. Aleksandra Bednarek
10. Karol Parkita
11. Katarzyna Nowicka
12. Jacek Werder
Sejmik Województwa Wielkopolskiego
okręg nr 1 - Poznań (5)
1. Aleksandra Gliszczyńska-Grabias
2. Dobrosław Rola
3. Agnieszka Jankowiak-Maik
4. Bartłomiej Ignaszewski
5. Agnieszka Lewandowska
okręg nr 2 - chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski (7)
1. Błażej Pacholski
2. Magdalena Brukwińska
3. Tomasz Wojtiuk
4. Agata Sobczyk
5. Piotr Pałczyński
6. Iwona Kamińska-Lech
7. Włodzimierz Naumczyk
okręg nr 3 - poznański, śremski, średzki, gnieźnieński, wrzesiński (8)
1. Daria Hejwosz-Gromkowska
2. Michał Przybylak
3. Agnieszka Wiśniewska
4. Kamil Grzebyta
5. Dominika Buczkowska
6. Artur Kuczma
7. Magdalena Sekulska
8. Eryk Chojnacki
okręg nr 4 - Konin, koniński, kolski, słupecki, turecki (5)
1. Damian Kruczkowski
2. Monika Kosińska
3. Paweł Adamów
4. Beata Andre
5. Jacek Kosakowski
okręg nr 5 - Kalisz, kępiński, kaliski, ostrowski, ostrzeszowski, jarociński, pleszewski (7)
1. Łukasz Goździor
2. Barbara Oliwiecka
3. Grzegorz Sapiński
4. Zuzanna Żmijewska
5. Marcin Tyc
6. Agnieszka Świderska
7. Tomasz Lebek
okręg nr 6 - Leszno, leszczyński, gostyński, grodziski, kościański, krotoszyński, nowotomyski, rawicki, wolsztyński (7)
1. Bartosz Herka
2. Ewa Gałka
3. Wojciech Baran-Kozłowski
4. Marzena Budnik
5. Tomasz Mikołajczak
6. Ewa Panowicz
7. Robert Gajda
Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego
okręg nr 1 - Szczecin, policki (8)
1. Artur Pomianowski
2. Camilla Pustułka
3. Wojciech Dorżynkiewicz
4. Jagoda Żyłkowska
5. Rafał Zahorski
6. Joanna Fudali-Osak
7. Andrzej Radziwinowicz
8. Dorota Subicka-Bednarczyk
okręg nr 2 - Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski (5)
1. Łukasz Mituła
2. Karolina Beyer
3. Przemysław Łonczyszyn
4. Dorota Konkolewska
5. Marcin Gręblicki
okreg nr 3 - choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki (5)
1. Rafał Rosiński
2. Sylwia Sysko-Romańczuk
3. Piotr Feliński
4. Agnieszka Trafas
5. Tomasz Czubara
okręg nr 4 - Koszalin, białogardzki, koszaliński, sławieński, szczecinecki (6)
1. Błażej Papiernik
2. Emilia Bury
3. Jakub Kowalik
4. Ewelina Stach
5. Paweł Breszka
6. Katarzyna Gran-Krajewska
okręg nr 5 - gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki (6)
1. Artur Sarbinowski
2. Irmina Olejnik-Czerwonka
3. Robert Sucharzewski
4. Anna Kornacka
5. Zbigniew Chojecki
6. Zuzanna Cieplińska