Województwo Dolnośląskie
Sejmik - 11 radnych
Piotr Uhle
Jolanta Niezgodzka
Klaudia Jachira
Michał Gołąb
Agnieszka Szachidewicz
Marcin Łożyński
Małgorzata Kułakowska
Kamil Orpel
Justyna Bokajło
Grzegorz Stankiewicz
Grzegorz Zieliński
Województwo Górnośląskie
Prezydenci
Bytom: Agnieszka Labus
Zarząd
Wicemarszałek ds. Sprawiedliwości i Porządku Publicznego: Aleksander Zioło
Członek Rady ds. Finansów i Gospodarki- Jolanta Milas
Członek Rady ds. Zdrowia, Sportu i Spraw Socjalnych– Łukasz Chrząszcz
Członek Rady ds. Infrastruktury i Inwestycji – Daniel Beger
Sejmik - 23 radnych
Rafał Prabucki
Agata Lika
Adam Gomoła
Dawid Durał
Daniel Beger
Karolina Hudowicz
Marcin Grupiński
Jolanta Milas
Norbert Slenzok
Aleksander Zioło
Judyta Mojżesz-Zimonczyk - przewodnicząca Sejmiku
Krzysztof Grabiński
Karolina Łukaszczyk
Łukasz Chrząszcz
Miłosz Wolański
Katarzyna Lebiedowicz-Grzanka
Maciej Zgrzendek
Renata Caban
Paweł Kobyliński
Beata Branc-Gorgosz - wiceprzewodnicząca Sejmiku
Magdalena Cieślar
Rafał Żelazny
Karolina Kozioł-Mospinek
Województwo Jurajsko-Dąbrowskie
Sejmik - 8 radnych
Leszek Sykulski
Marta Salwierak
Krystian Zamorowski
Jacek Sierpiński
Karolina Bochenek
Kamil Wnuk
Anna Stolarska
Łukasz Jamrozik
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Sejmik - 11 radnych
Joanna Czerska-Thomas - wiceprzewodnicząca Sejmiku
Magdalena Kluszczyńska
Małgorzata Piotrowska-Skrzypek
Kamil Heyka
Beata Gurbin
Bartosz Szymanski
Róża Błaś
Sławomir Drelich
Małgorzata Głogowska
Marek Siwik
Agnieszka Jura-Walczak
Województwo Lubelskie
Zarząd
Marszałek: Mateusz Pawełczuk
Członek Zarządu: Paweł Kurek
Członek Zarządu: Sylwia Guz
Sejmik - 7 radnych
Aleksandra Borzęcka
Paweł Kurek
Sylwia Guz
Bartosz Truszkowski - przewodniczący Sejmiku
Tomasz Otkała
Mateusz Pawełczuk
Marta Pfeifer
Województwo Lubuskie
Prezydenci
Gorzów Wielkopolski: Iwona Olek
Zarząd
Marszałek: Justyna Karpisiak
Wicemarszałek: Magdalena Musiał-Karg
Członek Zarządu: Maciej Czaplicki
Członek Zarządu: Liliana Skarbińska
Sejmik - 12 radnych
Liliana Skarbińska
Maciej Czaplicki
Marlena Możdżeń
Mariusz Dubacki - przewodniczący Sejmiku
Magdalena Musiał-Karg
Justyna Karpisiak
Grzegorz Świtalski
Małgorzata Rabenda
Andrzej Olszak
Beata Łabęda
Karina Jarosz
Sebastian Kulesza
Województwo Łódzkie
Zarząd
Marszałek: Błażej Moder
Wicemarszałek: Aleksandra Dulas
Członek Zarządu: Jędrzej Dzierżyński
Sejmik - radnych
Błażej Moder
Aleksandra Dulas
Marcin Gołaszewski - przewodniczący Sejmiku
Aleksandra Podkońska
Dominik Goss
Iwona Lewandowska
Renata Uznańska-Bartoszek
Dawid Stępniewski
Gabriela Wenne- Błażyńska
Grzegorz Kardas
Urszula Niziołek-Janiak
Jędrzej Dzierżyński
Sylwia Koszarna
Województwo Małopolskie
Prezydenci
Nowy Sącz: Ludomir Handzel
Zarząd
Marszałek: Arkadiusz Radwan
Wicemarszałek: Dariusz Szczotkowski
Sejmik - 15 radnych
Dawid Jarco
Monika Połatyńska
Joanna Kądziołka
Marcin Walas
Patrycja Sasnal - przewodnicząca Sejmiku
Michał Starobrat
Anna Aseńko
Dariusz Szczotkowski
Anna Miklaszewska
Mateusz Klinowski
Arkadiusz Radwan
Irmina Widła
Tomasz Olszówka
Elżbieta Ruchała - wiceprzewodnicząca Sejmiku
Paweł Śliz
Województwo Mazowieckie
Prezydenci
Płock: Katarzyna Kwarcińska-Kulis
Sejmik - 8 radnych
Marcin Podsędek
Elżbieta Szadkowska
Bartosz Leszczyński
Łukasz Mężyk
Jolanta Zjawińska
Arkadiusz Darocha
Dorota Zmarzlak - wiceprzewodnicząca Sejmiku
Bartosz Truszkowski
Województwo Podkarpackie
Prezydenci
Rzeszów: Jacek Strojny
Zarząd
Marszałek: Paweł Nykiel
Członek Zarządu: Paweł Dobrowolski
Sejmik - 7 radnych
Paweł Nykiel
Magdalena Ludwiczak
Krzysztof Tańcula
Paweł Dobrowolski
Iga Kaliwoszka - przewodnicząca Sejmiku
Barbara Balon
Krzysztof Olbrycht
Województwo Podlaskie
Sejmik - 8 radnych
Adam Poliński
Agnieszka Maszkowska
Michał Koniuch
Wojciech Pająk
Dominika Jocz-Lenkiewicz
Dariusz Domasiewicz
Marta Konopka
Igor Łukaszuk
Województwo Pomorskie
Prezydenci
Gdynia: Michał Guć
Sejmik - 11 radnych
Marta Młyńska
Marcin Starszak
Marcin Gerwin
Wioleta Biel-Madoń
Bartłomiej Austen
Paweł Kasprzyk
Miłosława Zagłoba
Dominik Kwiatkowski
Katarzyna Klimczuk - wiceprzewodnicząca Sejmiku
Katarzyna Szczypska
Bartłomiej Szatkowski
Województwo Świętokrzyskie
Prezydenci
Skarżysko-Kamienna: Agnieszka Winiarska
Zarząd
Marszałek: Tomasz Sańpruch
Wicemarszałek: Konrad Krönig
Członek Zarządu: Ewelina Czekaj
Sejmik - 9 radnych
Andrzej Kruzel
Anna Dróżdż
Konrad Krönig
Beata Dziewit
Marek Materek
Tomasz Sańpruch
Ewelina Czekaj
Mateusz Żukowski - wiceprzewodniczący Sejmiku
Przemysław Spurek
Województwo Warmińsko-Mazurskiego
Sejmik - 7 radnych
Izabela Smolińska-Letza
Szymon Pelinko
Katarzyna Królak
Michał Młotek
Piotr Opaczewski - wiceprzewodniczący Sejmiku
Beata Branicka
Robert Klimowicz
Województwo Warszawskie
Prezydenci
Warszawa: Joanna Maćkowiak-Pandera
Sejmik - 14 radnych
Helena Chmielewska-Szlajfer
Piotr Oliński
Sylwia Lacek - wiceprzewodnicząca Sejmiku
Rafał Dembe
Renata Niewitecka
Aleksandra Szymańczyk
Dawid Sześciło
Eliza Kurzela
Aleksander Łaszek
Kamila Sotomska
Damian Olko
Natalia Szcześniak
Maciej Kuziemski
Anna Auksel-Sekutowicz
Rada Miasta Stołecznego Warszawy - 17 radnych
Eliza Rutynowska - wiceprzewodnicząca Rady
Marcin Bużański
Elżbieta Stawecka
Marek Szolc
Paweł Sawicki
Anna Wojciuk
Mateusz Sabat
Magdalena Dorożała
Mateusz Mielczarek
Joanna Burnos
Aleksandra Paradowska
Sebastian Stodolak
Justyna Rucyk
Zuzanna Buszman
Bartosz Wiśniakowski
Aleksandra Śniegocka-Goździk
Paweł Czarnecki
Rada Księstwa Czerskiego - 6 radnych
Robert Widz
Renata Gut
Wojciech Mincewicz
Agnieszka Matusiak
Jacek Barcikowski
Błażej Banasik
Województwo Wielkopolskie
Prezydenci
Poznań: Andrzej Prendke
Zarząd
Marszałek: Aleksandra Gliszczyńska-Grabias
Wicemarszałek: Michał Przybylak
Członek Zarządu: Daria Hejwosz-Gromkowska
Sejmik - 16 radnych
Aleksandra Gliszczyńska-Grabias
Dobrosław Rola
Agnieszka Jankowiak-Maik
Błażej Pacholski
Magdalena Brukwińska
Tomasz Wojtiuk
Daria Hejwosz-Gromkowska
Michał Przybylak
Agnieszka Wiśniewska
Damian Kruczkowski
Monika Kosińska
Łukasz Goździor
Barbara Oliwiecka - wiceprzewodnicząca Sejmiku
Bartosz Herka
Ewa Gałka - przewodnicząca Sejmiku
Wojciech Baran-Kozłowski
Województwo Zachodniopomorskie
Prezydenci
Szczecin: Agnieszka Kosińska
Sejmik - 10 radnych
Artur Pomianowski
Camilla Pustułka
Wojciech Dorżynkiewicz
Łukasz Mituła
Rafał Rosiński
Sylwia Sysko-Romańczuk
Błażej Papiernik
Emilia Bury
Artur Sarbinowski
Irmina Olejnik-Czerwonka