Spotkania w terenie RdN!

Liczba posłów: 2
Prezes: Dominik Święcicki
Partia rozwiązana w styczniu 2021. Weszła w skład OWP
Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Spotkania w terenie RdN!

Postautor: Dominik Święcicki » 14 lis 2016, 19:06

Dziś Dominik Święcicki przybył na tereny wiejskie pod Łodzią. Zaczął od przemówienia:
Witam was drodzy rodacy. Przybyłem tu dziś aby wam pokazać wam że jestem zwami. Jestem od bardzo niedawna posłem i związku z tym będę się starał walczyć o nasze wspólne dobro! Pamiętam o was.A nie jak to inni, którzy zamiast dbać o potrzeby rolników powołują jakieś śmieszne stanowiska takie jak Rzecznik praw Pracowniczych!W sejmie postaram się wraz z moimi towarzyszami walczyć z różnego rodzaju zagrożeniami dla naszej ojczyzny takimi jak nieodpowiedzialni politycy lewicy. Pamiętajcie nie jesteście sami! Wieś jest dla mnie bardzo ważna!
Po krótkim ale dobrym przemówieniu Dominik zaczął się rozglądać po okolicy.
Obrazek
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Spotkania w terenie RdN!

Postautor: Dominik Święcicki » 19 lis 2016, 15:02

Dziś pan poseł Dominik Święcicki był w Kielcach. Spotkał się w większości z młodzieżom, ale nie tylko. Na spotkaniu byli między innymi przedstawiciele organizacji nacjonalistycznych.
Obrazek
Dominik zaczął przemawiać:
Witam was rodacy! Dziś jestem w tu, w Kielcach by spotkać się z wami. I chciałbym wam powiedzieć co o tym myślę. Mianowice chciałbym poruszyć parę ważnych tematów. Ostatnio mieliśmy debatę nad wotum zaufania dla pani premier. Nie mogłem wręcz słuchać tego, że mamy zrezygnować z węgla w energetyce i m.in. dlatego głosowałem przeciw wotum zaufania, ale ja nie przyjechałem tu by wam o tym mówić. Jestem tu by pokazać, że nie jesteście zapomniani drodzy narodowcy!!
Wtedy pokazały się flagi
Obrazek
Pamiętam o was!! O Młodzieży Wszechpolskiej o Obozie Narodowo-Radykalnym. Nie, nie jesteście marginesem. Razem możemy stworzyć wielką siłę!! Tylko trzeba wyjść na ulicę i pokazać ile nas wszystkich jest! Apeluję więc z tego miejsca do obecnego rządu, pamiętajcie o nas i nie lekceważcie nas!
Mamy swoje poglądy i zasady. Nie jesteśmy faszystami tylko patriotami! Jesteśmy wszędzie w każdym zakątku Polski, dalej rodacy chodźcie z nami!
Pamiętajcie rodacy nie dajcie się i walczcie z wrogami narodu! Mam nadzieje, że mnie wspieracie. Będę walczyć o nasze idee w sejmie. Czołem wielkiej Polsce!!
Zebrani odpowiedzieli głośno:
Czołem!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Razem dla Najjaśniejszej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron