Felicja Gratecka (Tak Inaczej) - Social Media

Przewodnicząca: Felicja Gratecka
Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 17 sty 2018, 22:53

Felicja Gratecka odpowiada:
No tak ale zwróćmy też uwagę że Ipsos wskazuje najczęściej pani partie (ZLew) a takźe PD orsz SS-K, PL-K i PiS? A gdzie miejsce dla SCD i innych partii. Nie składamy broni i oświadczamy... nie damy się!

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 20 kwie 2018, 11:55

Facebook:
Na okres tymczasowy przejmuje zarządzanie partią. Cel mojej pracy będzie prosty - koordynować kampanię samorządową jak i proces wyboru mojego de facto mówiąc następcy tak by wszystko przebiegało sprawnie. Prócz tego spokojne realizowanie bieżących działań partii zarówno indywidualnie jak i w ramach rządu. Po wyborze Prezesa prawdopodobnie wrócę do formy viceprezesa choć możliwa jest teź całkowita zmiana zarządu. Wtedy ja podobnie jak były Prezes Krzysztof Hans skupie się na pracy w parlamencie. Więcej informacji już niebawem.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 28 kwie 2018, 15:03

Facebook:
Niniejszym kończę z zarządzaniem SCD na szczeblu prezesowskim. Teraz skupie się na pracy zespołu parlamentarnego oraz pomocy w ramach komitetu politycznego partii. Misja wykonana :)

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Felicja Gratecka (Tak Inaczej) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 10 kwie 2022, 15:52

Katarzyna Kajkowska (SCD) komentarxem pod wpisem Felicji Grateckiej:
Witaj Felicjo. Mam pewne pytanie a mianowicie co tam słychać u ciebie i twojej partii? Miło byłoby spotkać się z tobą w kolejnej kadencji Sejmu chociażby na kawie w Restauracji Sejmowej a może i nawet teź przed wyborami by po prostu porozmawiać.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Tak Inaczej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość