Felicja Gratecka (Tak Inaczej) - Social Media

Przewodnicząca: Felicja Gratecka
Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Felicja Gratecka (Tak Inaczej) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 06 lip 2017, 21:39

Facebook i Twitter:
https://www.youtube.com/watch?v=y2w256-W4Ng
Nie tylko tego pana należy się bać ale i mnie - zjadłam już swoją kanapkę więc teraz będę dopadać.
A tak na serio nazywam się Felicja Gratecka i witam na moich social mediach.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2018, 18:54 przez Krzysztof Hans, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 16 lip 2017, 13:42

Facebook
Gdyby ktoś pytał czy "Piękna Polska" posiada swój Gabinet Cienii to odpowiadam: ak ma i to ja stoje na jego czele! Gabinet Cienii PP jest najbardziej kobiecy ze wszystkich obecnie istniejących i jest dodatkowo wsparty ekspertami z różnych dziedzin które to swojego ministerstwa nie mają. Dodatkowo nasz gabinet nie uznaje wspólnego ministerstwa dla kultury i oświaty więc tu ma dwa osobne części.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 09 sie 2017, 15:55

Facebook
Obrazek
Tak wyglada logo gazety które ostatnio zagalopowało się ze swoimi wypowiedziami odnośnie Pięknej Polski i jej przedstawicieli. Moja partia tak tego nie zostawi i wytoczy tej gazecie co najmniej kilka procesów o zniesławienie zarówno w imieniu partii jak i poszeczególnych członków. Wszystko bowiem to co piszę jest nieprawdą.

Twitter
Będę razem z Piękną Polską omijać dziennikarzy z Super Expressu gdyż po prostu niedawno przekroczyli granice dobrego smaku :(

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka (Piękna Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 22 sie 2017, 0:11

Facebook i Twitter:
To nie Krzysztof Hans rządzi w Pięknej Polsce tylko Tamara Starska, Katarzyna Kajkowska no i ja jako szefowa partii. Krzysztof Hans jest jedynie w radzie nadzorczej i to z niską siłą głosu. Bardzo proszę i apeluje do mediów o nie podawanie fałszywych infornacji a instytucje sondażowe o uwzględnianie mnie w zestawieniach zaufania bo to do tej pory się nie robi.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka (Piękna Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 22 sie 2017, 18:08

Facebook i Twitter:
W sprawie kryzysu w szeregach Pięknej Polski nasza partia wydała specjalne oświadczenie więc w tej kwestii postawię kropkę. Na szczęście po złych wiadomościach są też te dobre - nasza partia zgodnie z planami zapowiedzianymi przez moją koleżankę partyjną Tamarę Starską wypuściła dzięki nieocenionej pomocy naszego jedynego na ten moment parlamentarzysty szereg ustaw pełniących rolę legislacyjnego debiutu z naszej strony. Obecnie myślimy nad ostatnią ustawą wieńczącą trzecią część z czterech etapów naszej ofensywy. Kolejnym, ostatnim już etapem będą zapowiadane przez panią Tamarę Starską wnioski o wotum nieufności dla kilku członków rządu.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka (Piękna Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 22 wrz 2017, 22:29

Facebook i Twitter:
Pan Szamir DeLeon w telewizji powiedział tak:
Piękna Polska mogła być partią nowego lekko lewego centrum, która mogłaby nawet kiedyś pojawić się w koalicji Zjednoczonej Lewicy. Jednak w Zjednoczonej Lewicy nie ma miejsca dla kłamców czy też osób, które oszczędnie gospodaruje prawdą, ani dla osób bez chęci poszerzania wiedzy. Po debacie z Piękną Polską czułem ogromne zażenowanie ich poziomem. Miałem wrażenie, że przyszedłem tam jako mędrzec, który mówi co jest dobre, a co nie. Straszne uczucie, nie polecam. I jak teraz pani Gratecka mówi o coraz to większym poziomie merytorycznym to przyjmuję to z wielkim dystansem. Jest to też dla mnie zagadka, że eksperci Pięknej Polski dopiero stają się ekspertami. To kim byli oni wcześniej?

Ja odpowiadam tak:
Jest mi i całej partii bardzo miło że Zjednoczona Lewica chciała zaprosić nas do koalicji, doceniamy te chęci i bez owijania w bawełnę odpowiadam na uwagi przedstawiciela ZLewu bo tylko prawda nas wyzwoli. Piękna Polska jest stosunkowo młodą i nową partią na polskim rynku politycznym więc możliwe że możemy czegoś nie wiedzieć. Nie jesteśmy jednak kłamcami, czy też osobami które oszczędnie gospodarują prawdą ale ludźmi którzy na podstawie uwag do naszych błędów chcą się uczyć. Piękna Polska bardzo polubiła rozmowy z ZLewem gdtż na ich podstawie uczyła się czegoś nowego. Liczymy bardzo na kontynuacje gdyż wbrew pozorom darzymy was sporą sympatią i szacunkiem. Nasi eksperci z jednej strony swoje wiedzą ale z drugiej strony chcą się też uczyć bo jak wiadomo człowiek uczy się całe życie.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka (Piękna Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 05 paź 2017, 22:08

Facebook i Twitter:
Piękna Polska po przegranej w wyborach zmieniła swoje władze w związku z czym teraz jestem vice prezesem partii a główne stery objeli Krzysztof Hans i Adam Pawlicki.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 15:52

Facebook i Twitter:
Z dumą potwierdzam krążące w mediach informacje. Tak Piękna Polska zmieniła się w SCD. Spór o skrót z Partią Polaków dobiega końca :)

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Felicja Gratecka (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 17 sty 2018, 22:29

Facebook i Twitter:
To jest dziwne co wyczyniono w ostatnim sondażu Ipsos. Mianowicie kompletnie zignorowano mniejsze partie faworyzując SS-K i ZLew. Prawda jednak jest po naszej stronie gdtż ostateczny werdykt wydadzą polscy obywatele przy urnach.

Awatar użytkownika
Laura
Posty: 9030
Rejestracja: 08 lip 2015, 0:29

Re: Felicja Gratecka (SCD) - Social Media

Postautor: Laura » 17 sty 2018, 22:44

# A.Rosiak

Jedyne co jest prawdziwe w Pani wypowiedzi, to skonstatowanie, że werdykt przy urnach wydadzą obywatele.
Laura Novak
Wicepremier RP- Minister Skarbu i Energii.( 2026-2027 i 2028-2031)
Premier RP ( 2027)
Poseł na Sejm IV RP. I-VI kadencji
W latach 2020-2024 i od 2029 przewodnicząca SLD i ZL.
Przewodnicząca KP ZL w latach 2019-2026


Wróć do „Tak Inaczej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron