Agnieszka Skowitnicka (Tak Inaczej) - Social Media

Przewodnicząca: Felicja Gratecka
Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Agnieszka Skowitnicka (Tak Inaczej) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 21 sie 2017, 14:00

Obrazek
Facebook i Twitter:
Witajcie. Nazywam się Agnieszka Skowitnicka i jestem vice przewodniczącą Młodych dla Polski czyli młodzieżówki Pięknej Polski. Jako była pracowniczka call center (skąd pochodzi moje zdjęcie profilowe) wiem że podstawą istnienia jest kontakt z innymi ludźmi dlatego teź otwieram niniejszy profil by być blisko waszych spraw. Bądźmy w kontakcie!
Ostatnio zmieniony 20 maja 2018, 18:55 przez Krzysztof Hans, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Agnieszka Skowitnicka (SCD Młodych) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 17:15

Facebook i Twitter:
Obrazek
Tak to prawda - Piękna Polska i Młodzi dla Polski to już melodia przeszłości. Teraz przyszedł czas na SCD czyli Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne. Dalej to będzie partia prospołeczna ale podobnie jak miejsce mojej pracy czyli młodzieżówka SCD Młodych (dawni Młodzi dla Polski) będzie ona nieco profesjonalniejsza i odważniejsza w swoim działaniu. Wszak.... Jesteśmy dla ciebie droga Polko i drogi Polaku!

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Agnieszka Skowitnicka (SCD Młodych) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 18 sty 2018, 13:29

Facebook i Twitter:
Jednymi z ustaw jakie wraz z głównym SCD, Activ Polska oraz Moją Polską chcemy zaproponować jest ustawa o KPB czyli Krajowym Podatku Bankowym. Będzie to dodatkowy zastrzyk pieniężny nie tylko dla budżetu krajowego ale i wojewódzkich. To zaś będzie dawało pożytek w postaci nowych inwestycji a także na przykład remontów dróg czy poprawy w służbie zdrowia. Apeluje zatem do parlamentarzystów o poparcie tego projektu skoro mają do niego dostęp.


Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Agnieszka Skowitnicka (Tak Inaczej) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 10 kwie 2022, 16:04

Katarzyna Kajkowska w komentarzu pod wpisem:
Jako że zbliżaja się kolejne wybory parlamentarne życzę tobie przedostania się do Sejmu w ramach Tak Inaczej i pokazania swojego potencjału. Jako wasza dawna koleżanka z pracy bardzo wam kibicuje.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Tak Inaczej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron